s
Η τεμπελια και η ευθυνοφοβια στον χαρτη - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Η τεμπελια και η ευθυνοφοβια στον χαρτη

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Συγνώμη να υπερασπιστώ το σπίτι μου...
    Το να αργείς πάντως να πάρεις μια απόφαση δεν συνδέεται με τη ευθυνοφοβία.Αντίθετα είναι πολύ υπεύθυνο να σκέφτεσαι διεξοδικά τα υπέρ και τα κατά πρίν πράξεις.Εξάλου η αναποφασιστικότητα του Ζυγού,δεν σημαίνει οτι δεν παίρνει αποφάσεις, αλλα οτι αργεί να τις πάρει.Είναι και ζώδιο της δράσης...ξέρετε!
    Πολυ σωστα τα λες.. Ανεφερα τη λεξη "αναποφασιστικότητα" και όχι ευθυνοφοβία, σε κάποιες περιπτωσεις του Ζυγου, και πάντα σε συνδυασμο με οικοθεσία και όψεις, και οχι μεμονωμένα.

  2. #32

    Re: Η τεμπελια και η ευθυνοφοβια στον χαρτη

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Συγνώμη να υπερασπιστώ το σπίτι μου...
    Το να αργείς πάντως να πάρεις μια απόφαση δεν συνδέεται με τη ευθυνοφοβία.Αντίθετα είναι πολύ υπεύθυνο να σκέφτεσαι διεξοδικά τα υπέρ και τα κατά πρίν πράξεις.Εξάλου η αναποφασιστικότητα του Ζυγού,δεν σημαίνει οτι δεν παίρνει αποφάσεις, αλλα οτι αργεί να τις πάρει.Είναι και ζώδιο της δράσης...ξέρετε!
    Θα συμφωνήσω επίσης! Μπορεί να αργεί, αν και έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι πάντα η αρχική του κρίση στα πράγματα είναι η σωστή, άσχετα αν θέλει να το καλοσκεφτεί

  3. #33
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Η τεμπελια και η ευθυνοφοβια στον χαρτη

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Θα συμφωνήσω επίσης! Μπορεί να αργεί, αν και έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι πάντα η αρχική του κρίση στα πράγματα είναι η σωστή, άσχετα αν θέλει να το καλοσκεφτεί
    Ένα άτομο με επιρροή από ζυγό κάθε άλλο παρά τεμπέλικο θα το έλεγα...Ίσως αργεί να αποφασίσει αλλά αυτό γίνεται γιατί προσπαθεί να "ζυγίσει" τα υπέρ και τα κατά προκείμενου να αποφύγει πιθανά λάθη!Του ταιριάζει η παροιμία "Σκέψου αργά και δράσε γοργά"!
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  4. #34

    Re: Η τεμπελια και η ευθυνοφοβια στον χαρτη

    Quote Originally Posted by gargoyle View Post
    Μήπως εννοείς κάτι άλλο; Γιατί η όψη αυτή, δεν υπάρχει....
    το ξερω εχεις δίκιο φυσικά...
    σύνοδο εννοούσα...
    επείδη έχω τέτοια όψη στον χάρτη μου ξερω τι σου λέω...:bigsmile:

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads