s
Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 31 to 40 of 72
  1. #31

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Εγώ έχω άλλη απορία: αν τυχόν ρίξεις τα χαρτιά για αντρικό πρόσωπο και προκύψει δεσμός κι από πάνω Βαλές, προφανώς έπεσες στην περίπτωση του αθέμιτου ανταγωνισμού και στερείσαι πάσης ελπίδος...

  2. #32
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by Κασσιόπη View Post
    Εγώ έχω άλλη απορία: αν τυχόν ρίξεις τα χαρτιά για αντρικό πρόσωπο και προκύψει δεσμός κι από πάνω Βαλές, προφανώς έπεσες στην περίπτωση του αθέμιτου ανταγωνισμού και στερείσαι πάσης ελπίδος...
    τη βρεγμένη σανίδα την εντόπισες;:toung: Γιατί κάπου εκεί βρίσκεται κι αυτή...:bigsmile:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  3. #33

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    τη βρεγμένη σανίδα την εντόπισες;:toung: Γιατί κάπου εκεί βρίσκεται κι αυτή...:bigsmile:
    Σας παρακαλώ, διαβάστε πρώτα όλο το θέμα και ύστερα κάνετε την κριτική σας... :toung:

  4. #34
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    eriksa ta xartia gia antriko proswpo kai mou vgike katw ena zygari apo ntames kai panw enas vales.ti shmainei auto????afou exw mono ena zeugari ntames shmainei oti ayto to zeugari eimai egw?kai o vales pou peftei panw sto zeygari einai to atomo gia to opoio rixnw?

  5. #35

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Καλησπέρα και καλή χρονιά.

    Να πω κι εγώ τη γνώμη μου γι αυτή τη μέθοδο.
    Την έκανα πριν λίγες μέρες και πραγματικά με ξάφνιασε το ότι βγήκαν την ίδια μέρα ενώ τίποτα δεν προέβλεπε να συμβούν και μάλιστα τόσο γρήγορα!
    Σύμπτωση?

    Στις αρχικές οδηγίες, αναφέρεται πως δεν πρέπει να την επαναλαμβάνουμε πιο σύντομα από 20 περίπου μέρες.
    Γιατί?
    Πχ. δεν μπορούμε να ξαναρίξουμε τα χαρτιά μετά από μία βδομάδα?
    Γιατί πρέπει να περάσει τόσο μεγάλο διάστημα, ειδικά αν ότι προέβλεψε βγήκε?

    Και πάλι καλή χρονιά δε όλους.

  6. #36
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Κορίνα
    Location
    Στην χώρα του
    Posts
    117

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Αυτόν τον τρόπο ριξιματος των χαρτιων τον ξερω και γω και το θεωρουσα οταν το εμαθα σαν ενα παιχνιδακι. Δεν το επαιρνα στα σοβαρά και ούτε τώρα βασίζομαι πάνω σε αυτο. Μια φορα που τα ειχα ριξει για μια φιλη μου πραγματικα όσα φύλλα βγηκαν και με την ερμηνεια που μπορεσα να τους δωσω τότε, περιεγραφαν την κατασταση που βρισκοταν η κοπελα, τουλαχιστον στα αισθηματικά της θεματα. Μπορεί να ήταν και τυχη τα χαρτιά που επεφταν, μπορεί και όχι. Από τότε δεν δοκίμασα να τα ξαναρίξω.

  7. #37

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Το ότι είναι πολύ απλοϊκή μέθοδος, όντως!
    Αλλά αφού αγαπητή Laziali, βγήκαν στην φίλη σου, γιατί δεν τα ξαναέριξες ώστε να διαπιστώσεις την διαφορά της πρόβλεψης με αυτή της σύμπτωσης?
    Εκτός αν γενικότερα δεν σε ενδιαφέρει η χαρτομαντεία.
    Πάντως προσωπικά δεν πιστεύω πως υπάρχει κάποια μέθοδος χαρτομαντείας, η οποία να πέφτει μέσα 100%.
    Κι αν κάποιος/α γνωρίζει, ας μας την κάνει γνωστή και σε μας.
    What ever will be ...will be!

  8. #38

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    :clapping: χρησιμο!πολυ χρησιμο διαβασμα!!αλλα μηπως υποκειτε και στο δικο σου χαρησμα κατα καποιο τροπο!!το τι θα σου βγει να ερμηνευσησ!!??

  9. #39

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Κατά κύριο λόγο στην χαρτομαντεία ναι, μεγάλο ρόλο παίζει και το άτομο που ρίχνει τα χαρτιά. Το πως θα δώσει δηλ. τις ερμηνείες.
    Αλλά επειδή η συγκεκριμένη μέθοδος, όντως δεν έχει πολλαπλές και συγκεχυμένες έννοιες, θέλεις δεν θέλεις, λες αυτό που βλέπεις!
    Εμένα μου έκανε εντύπωση που -όπως προανέφερα- βγήκαν και μάλιστα σε σύντομο χρονικό διάστημα αυτά που προέβλεψε.
    Έχω εδώ και χρόνια ένα βιβλίο γενικών προβλέψεων με τη μέθοδο χαρτομαντείας (όχι δηλ. μόνο αισθηματικών) και σε όσους τα έχω ρίξει έχουν πάθει πλάκα.
    Ακόμα και άνδρες φίλοι μου που αρχικά το κορόιδευαν όλο αυτό, με έπιαναν μεμονωμένα και μου ζητούσαν να τους ρίξω τα χαρτιά! :-)

    Αλλά εντάξει, για να πω όλη την αλήθεια, θεωρώ πως μερικά από αυτά που συμβαίνουν είναι και θέμα συμπτώσεων.
    Γιατί ο καθένας μας κινεί τα νήματα της δικής του ζωής κι αλίμονο αν αφηνόμαστε στο τι θα μας πουν τα χαρτιά.
    What ever will be ...will be!

  10. #40
    Join Date
    Dec 2006
    Όνομα:
    Σοφία
    Location
    komotini
    Posts
    23

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.... ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ
    αν μια γυναίκα ρίχνει τα χαρτία για τον συντροφό της & βγει Κ(ζευ-κατω) & απο πανω η D τι μας λεει αυτό; δεσμος με την γυναικα ή με άλλη γυναικα....
    ευχαριστώ.... φιλιά

 

 
Page 4 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads