s
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 270
  1. #31
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Καλησπερα, στην παραθεση των χαρτιων και την ερμηνεια που γραφεις διπλα,τα χαρτια ειναι 33, παρακατω ομως γραφεις οτι εχουμε στα χερια μας 34.Μηπως ειναι απλα τυπογραφικο λαθος το 34, η εχεις παραλειψει καποιο απο τα χαρτια που θα πρεπει να ξεχωριστουν?Θαθελες σε παρακαλω να μου απαντησεις?Παντως ειναι πολυ ομορφο εκ μερους σου να μοιραζεσαι με ολους εμας κατι τοσο δικο σου!!!! Ευχαριστω, Αλεξ

  2. #32

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    πολυ ενδιαφερον το ριξιμο αλλα εχω καποιες αποριες!!οτανριχνουμε τα χαρτια πανω κατω δεξια κτλ εννοεις με τη σειρα που ειναι?η διαλεγουμε οποιο χαρτι θελουμε?επισης στο κεντρο βαζουμε λες 3 χαρτια-οποια θελουμε απο αυτα που εμειναν?η με τη σειρα που ειναι παλι?αυτα τα 3 χαρτια μαζι με το 8αρι ειναι τα πιο σημαντικα?και κατι τελευταιο..τα χαρτια τα ριχνουμε κλειστα κ τα ανοιγουμε στο τελος?συγνωμη για τις πολλες αποριες κ ευχαριστω!

  3. #33
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    10

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    καλοοοοοοο
    θα το δοκιμασω αμέσως

  4. #34
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    γεια σασ.ειμαι η sevendays.εγω θα ηθελα να μαθω εναν απλο τροπο ριξιματοσ χαρτιων,καθωσ και ερωτευμενη.

  5. #35
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by sevendays View Post
    γεια σασ.ειμαι η sevendays.εγω θα ηθελα να μαθω εναν απλο τροπο ριξιματοσ χαρτιων,καθωσ και ερωτευμενη.
    Αν ξαναδιαβάσεις με υπομονή κ προσοχή το παραπάνω άρθρο, θα βρεις έναν πολύ εύκολο κ απλό τρόπο ριξίματος!!!

    :bigsmile:
    may..

  6. #36

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    να πς κι εγω την αποψη μου! επειδη την χαρτομαντεια πολλοι την βλεπουν σαν αμεση λυση εχω να αναφερς τα εξης.
    Χρησιμοποιομε ολα τα φυλλα της τραπουλας
    πολλα χαρτια εχουν εννοιεσ σκεπσεων η καταστασεων που εμεις μπορει να αγνοουμε, π.χ.

    Q κουπα 4 μπαστουνι 8 κουπα 3 καρο
    το μπαστουνι δεν εχει απαρετητα την κακη ενοια (πορτα,χωρισμος,δικη και λοιπα) εδς το ατομο εχοντασ περασει ασχημεσ καταστασεισ στο παρελλθον εχει αποφασησει να ειναι πιο διαλακτικο στο μελλον πιστεωοντασ ετσι πως θα εχει μελλοντικη επιτυχια
    το 4 μπαστουνι μπορει να αναφερετε μια δισκολι παιδικη ηλικια
    αλλοι θα το κριναν ετσι.Η κουπα φερετε σαν μητερα του πρωσοπου εχει γινει σκληρη στο παρελλθον μαζι του
    ωστοσο δεν πρεπει να λαμβανει τις αποψεις της στο μελλον και να κρινει μονο του τι ειναι θετικο για εκεινο..
    Παντα να μην ατομικεβετε τις προβλεψεις σας αλλα να αφηνετε την διαισθησησας να λειτουργει εκτος των σταθερων ενοιων των φυλλων

  7. #37

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Τα χαρτια πανω κατω κ.λ.π. εννοώ στην μεση το 8, απο πανω το πρωτο χαρτι, απο κάτω το 2 αριστερα το 3 δεχια το 4, πανω αριστερα το 5 κατω δεξια το 6, πανω δεξια το 7, κατω αριστερα το 8. μετα παλι αριστερα το 9 κ.λ.π. με την ιδια σειρα.
    μας μένουν κάποια χαρτια στα χερια.
    τα πρωτα 3 τα βάζουμε πάνω στο κεντρικο 8
    μετά από 2 βαζουμε όπου μας ενδιαφέρει.
    τα ριχνουμε κλειστα και τα ανοιγουμε μια μια δυαδα και στο τέλος τα 3 κεντρικά.

  8. #38
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Nikos
    Location
    Athens
    Posts
    3

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    kalispera. Endiaferon tropos riximatos. i treis seires na ypotheso einai parelthon, paron, mellon?An, nai me poia seira, apo pano pros ta kato i allios?
    «Το ότι δεν το βλέπεις, δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει»

  9. #39

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    ap oti katalava ine g to kontino mellon..egw p ta rixa m bgikan ola..to simantikotero m bgike aspromalis megalos anastatwsi arwstia spiti stenaxwria..kt tetoio..k mia bdomada meta ema8a oti o pappous m arwstise k tlk ir8e a8ina spiti mas k menei twra..dn perimena na bgoun..

  10. #40

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Exw k egw aporia..ti enoeis 3riximata mia fora den ginetai i diadikasia?? ti parapanw bimata xreiazontai dld?

 

 
Page 4 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads