s
Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 31 to 40 of 72
  1. #31

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Από τους αντρες που εχω γνωρίσει , οχι μονο σε προσωπικο επιπεδο (πρ. σύζυγος) αλλά και σε επαγγελματικό, είναι ό,τι πιο υπουλο και υποχθόνιο εχει να δώσει ο Αρης. Βέβαια επιβιώνει με τις λιγότερο δυνατές φθορες , μάχες και απώλειες...δεν λέω , αλλά κορίτσια αλήθεια ειναι σαν τον Γερολαδά τον Περίφημο ...κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι τους χωρίς να δω χαρτη πρώτα συτό μου βγάζουν. Χαίρομαι που χάνω με Αρη στον Κριο!!!! Οσο για σας που τον εχετε στον Καρκίνο ειναι νομίζω πολύ πιο θηλυκός και ταιριαστος με την φύση μας απ΄ότι ο Αρης στον Κριο... Στο φινάλε για σκεφτείτε και τον Αρη στον Σκορπιό

  2. #32
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Από τους αντρες που εχω γνωρίσει , οχι μονο σε προσωπικο επιπεδο (πρ. σύζυγος) αλλά και σε επαγγελματικό, είναι ό,τι πιο υπουλο και υποχθόνιο εχει να δώσει ο Αρης. Βέβαια επιβιώνει με τις λιγότερο δυνατές φθορες , μάχες και απώλειες...δεν λέω , αλλά κορίτσια αλήθεια ειναι σαν τον Γερολαδά τον Περίφημο ...κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι τους χωρίς να δω χαρτη πρώτα συτό μου βγάζουν. Χαίρομαι που χάνω με Αρη στον Κριο!!!! Οσο για σας που τον εχετε στον Καρκίνο ειναι νομίζω πολύ πιο θηλυκός και ταιριαστος με την φύση μας απ΄ότι ο Αρης στον Κριο... Στο φινάλε για σκεφτείτε και τον Αρη στον Σκορπιό
    Αχ κοριτσακι μου, προτιμουσα τον Αρη στον Σκορπιο, απο τον Ποσειδωνα στον Σκορπιο,που εχω τωρα.

  3. #33

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    χαχααχα, δεν ξέρω πως ειναι να εχεις πλανήτες στον Σκορπιό αλήθεια!!! Η καλύτερη μου φίλη επί 20ετίας, αλλά που απλά δεν 'αντεχα αλλο και τελείωσε, είχε Σελήνη, Αρη στο Σκορπιό Τετραγωνισμένα με Κρόνο στον Ταυρο.

  4. #34
    Join Date
    Jan 2009
    Όνομα:
    ΝΙΚΗ
    Posts
    193

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Α μηπως μπορεις να μας πεις, πως βιωσες το τριγωνο του διελευνοντα Πλουτωνα?
    Σε λιγο θα κανει τριγωνο με τον δικο μου ηλιο, και απο καιρο το εχω δει πολυ θετικα, σαν να προκειται να γινει κατι πολυ καλο.
    Ο πλουτωνας ειχε αρχιζει να τριγωνιζει τον ηλιο μου εδω κ 3 περιπου χρονια
    απο τις τελευταιες μοιρες του τοξοτη. Η αλλαγη που εφερε στη ζωη μου ειναι
    σαρωτικη!!! Μια αλλαγη που αρχισε χωρις να το καταλαβω, αργα κ μυστικα...
    πρωτα μεσα μου κ μετα με γεγονος. Σαν κατι καλο να περιμενα κ εγω,
    αλλα δεν ξερω τελικα ποσο καλο ητανε.... κ νομιζω οτι αν γυριζα πισω το χρονο....
    κ μπορουσα να επιλεξω, θα επελεγα κατι αλλο. Μπερδευτηκε η ζωη μου κ το
    καταλβα ξαφνικα.....Προσωπικα νομιζω οτι κ το τριγωνο του πλουτωνα
    φερνει τετοιες αλλαγες, που δεν ειναι βεβαιο οτι τις θελουμε.........

  5. #35
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    χαχααχα, δεν ξέρω πως ειναι να εχεις πλανήτες στον Σκορπιό αλήθεια!!! Η καλύτερη μου φίλη επί 20ετίας, αλλά που απλά δεν 'αντεχα αλλο και τελείωσε, είχε Σελήνη, Αρη στο Σκορπιό Τετραγωνισμένα με Κρόνο στον Ταυρο.
    Οπωσδηποτε ο Ποσειδωνας δεν λειτουργει σαν ενας προσωπικος πλανητης στον Σκορπιο.
    Δυστυχως κανει κανει τετραγωνο με τον Κρονο στον Υδροχοο.
    Αυτο το τραγωνο θυμιζει την δικη σου γενια, αλλα και στην δικη μου περιπτωση και στις φιλες μου τουλαχιστον δεν υπηρχε εμπλοκη με ναρκωτικες ουσιες.

    Περισσοτερο το εισπραττουε σαν διαψευση ονειρων η καθεμια αναλογα στον οικο που βρισκονται η ειναι κυβερνητες.

    Η διαψευση ονειρων, ειναι βεβαια κατι πολυ σοβαρο μεγαλωνοντας και βλεποντας οτι ο χρονος περναει(Κρονος).

    Το μεγαλο μαθημα ειναι νομιζω, η αποδοχη,του οτι καποια πραγματα δεν θα γινουν οπως θελουμε τελικα και ο επαναπροσδιορισμος τους.

    Προσωπικα για μενα ειναι βαρυ αυτο.


    Αλλα τι να κανουμε. Ποιος μπορει να τα βαλλει με Κρονο-Ποσειδωνα?

  6. #36
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Καλη μου Jungle καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις.
    Ηδη εχει επιδρασει ενα γεγονος το οποιο ουτε φανταζομουνα, αλλα ηδη νομιζω πως δεν ηταν ο,τι καλυτερο μπορουσε να συμβει.

    Αναγκαστικα περιμενω τις εξελιξεις.:unsure::unsure::unsure:

    Σ ευχαριστω πολυ

    Πολυ μ εντυπωσιασε που νοιωθεις το ιδιο.

  7. #37

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Προσωπικά εγώ μέχρι στιγμής αδυνατώ!!! Και νομίζω ότι αυτό το τέλειο που είπες περί επαναπροσδιορισμού και για να ολοκληρώσω, επανατοποθέτησης είναι τελικά πολύ δύσκολο . Ειναι αυτό που αναγνωρίζω στους περισσότερους (τακτοποιημένους ή βολεμένους ή ακομα τους ψηλά ιστάμενους) ως μέγα προσόν απόν τη μια και τεράστια υποκρισία από την άλλη...

  8. #38
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Προσωπικά εγώ μέχρι στιγμής αδυνατώ!!! Και νομίζω ότι αυτό το τέλειο που είπες περί επαναπροσδιορισμού και για να ολοκληρώσω, επανατοποθέτησης είναι τελικά πολύ δύσκολο . Ειναι αυτό που αναγνωρίζω στους περισσότερους (τακτοποιημένους ή βολεμένους ή ακομα τους ψηλά ιστάμενους) ως μέγα προσόν απόν τη μια και τεράστια υποκρισία από την άλλη...
    Εχω την εντυπωση οτι μιλαμε για κατι διαφορετικο. Τουλαχιστον εγω δεν μιλαω για ζητηματα εσωτερικων αξιων η αρχων.

    Ας πουμε οτι αν θελεις κατι η καποιον και βλεπεις οτι δεν γινεται, η ωριμοτητα που ερχεται με την ηλικια σε κανει ν αποδεχθεις την θεση του αλλου, χωρις πεισμα. Απλα αναγνωριζεις πιο ευκολα το δικαιωμα του αλλου, οτι δεν θελει αυτος και μπαινεις πιο ευκολα στην θεση του.

    Παλι νομιζω οτι δεν το εξηγησα καλα, αλλα καπως ετσι.

    Το τετραδωνο για το οποιο συζηταμαι, καλως η κακως, οταν ενεργοποιηθει, μας βγαζει απο την ουτοπια. Τα υπολοιπα ειναι δικο μας θεμα πως θα τα διαχειριστουμε.

    Οταν ημουνα τριαντα ετων ηταν αδιανοητο να κανω πισω και αντικειμενικα ειχα δικιο.

    Παρα δε τον Αρη στον Καρκινο, ημουν απιστευτα παρορμητικη και ειμαι ακομη σε μεγαλο βαθμο. Μην ξεχναμε οτι κι ο Καρκινος παρορμητικος ειναι και ολοι οι προσωπικου μου πλανητες ειναι στα παρορμητικα.

    Αναγκαστικα εμαθα την υπομονη, με τεραστιο ψυχικο κοστος ειναι αληθεια.

  9. #39

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Καλή μου μάλλον η διαφορετικότητα στην τοποθέτηση μάλον προδίδει την διαφορετική οικοθεσία των πλανητών μας και τα διαφορετικά ζωδια βέβαια. Πωσειδώνας στην αρχη του Τοξότη. Παντως ουτως ή άλλως η επανατοποθέτηση είναι σίγουρη....όπως προστάζει εξάλλου το ξύπνημα του Μεγα Δασκάλου Κρόνου (μέσω του τετραγώνου) μεγαλώνοντας ....

  10. #40
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Έντονος ¶ρης σε γυναικείο ωροσκόπιο

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Καλή μου μάλλον η διαφορετικότητα στην τοποθέτηση μάλον προδίδει την διαφορετική οικοθεσία των πλανητών μας και τα διαφορετικά ζωδια βέβαια. Πωσειδώνας στην αρχη του Τοξότη. Παντως ουτως ή άλλως η επανατοποθέτηση είναι σίγουρη....όπως προστάζει εξάλλου το ξύπνημα του Μεγα Δασκάλου Κρόνου (μέσω του τετραγώνου) μεγαλώνοντας ....
    Ναι τα νευρα μου,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



    Εννοειται για τον κρονο βεβαια

 

 
Page 4 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads