s
Αν δεν ήσουν... - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 31 to 40 of 123
  1. #31
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cyprus
    Posts
    15

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγω ειμαι Λεων με ωροσκοπό Τοξότη. Φαινεται πολυ καλος συνδιασμος! (μμμμμ...τελος παντων). Λοιπον εγω θα ηθελα να γεννιομουνα στο ζωδιο του Ζυγού. Γιατι οι Ζυγοι ειναι πολυ κοινωνικά δυναμικά και ομορφα ζώδια. Εγω τα δύο πρωτα δεν τα έχω "καθόλου" και αυτο ειναι το παράπονο μου, παρόλο που καποιος θα βρεθει και να πει "στο χέρι σου ειναι να τα κατορθωσεις και αυτα τα δυο"! Ναι αλλα χωρις δυναμισμο μεσα σου, λιγο ακατόρθωτο νομιζω. Εγω ειμαι πολυ ντροπαλο και λιγομίλητο άτομο, και φυσικά μη κοινωνικό άτομο, (οχι κατσουφης, απόμακρη και... "μην μου μιλατε", οχι οχι προς Θεου, απλα λιγο περισσοτερο ντροπαλή)...Γι'αυτο και θα ηθελα να παρω λιγο περισσότερο απο ενα Ζυγο...

    Εσεις τι εχετε να πειτε Ζυγοι???

  2. #32
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγώ πάλι θα ήθελα να ήμουν ό,τι ακριβώς είμαι... Δίδυμος... αεράκι...
    Και όλα αυτά χωρίς οίκους... θέσεις... παραθέσεις... και αντιπαραθέσεις...
    Δεν είμαστε κακοί... μόνο που να... αρνούμαστε να μεγαλώσουμε. Θέλει θάρρος κάτι τέτοιο στις μέρες μας!
    Είναι δύσκολο να είσαι πάντα παιδί. Μα δεν υπάρχει πιό ωραίο...!

  3. #33
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αφου σε εχουν καλυψει ολα αυτα, τοτε γιατι ψαχνεσαι;

  4. #34
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by Sol_Luna
    Εγω ειμαι Λεων με ωροσκοπό Τοξότη. Φαινεται πολυ καλος συνδιασμος! (μμμμμ...τελος παντων). Λοιπον εγω θα ηθελα να γεννιομουνα στο ζωδιο του Ζυγού. Γιατι οι Ζυγοι ειναι πολυ κοινωνικά δυναμικά και ομορφα ζώδια. Εγω τα δύο πρωτα δεν τα έχω "καθόλου" και αυτο ειναι το παράπονο μου, παρόλο που καποιος θα βρεθει και να πει "στο χέρι σου ειναι να τα κατορθωσεις και αυτα τα δυο"! Ναι αλλα χωρις δυναμισμο μεσα σου, λιγο ακατόρθωτο νομιζω. Εγω ειμαι πολυ ντροπαλο και λιγομίλητο άτομο, και φυσικά μη κοινωνικό άτομο, (οχι κατσουφης, απόμακρη και... "μην μου μιλατε", οχι οχι προς Θεου, απλα λιγο περισσοτερο ντροπαλή)...Γι'αυτο και θα ηθελα να παρω λιγο περισσότερο απο ενα Ζυγο...

    Εσεις τι εχετε να πειτε Ζυγοι???
    Καλα εισαι στον Λεων με Τοξοτη!

  5. #35
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    evelina
    Location
    cyprus
    Posts
    2

    Re: Αν δεν ήσουν...

    θα ηθελα να μεινω ετσι οπως ειμαι ετσι με εχει φτιαξει ο καλος θεουλης και ειναι θελημα δικο του

  6. #36
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Ελπίδα
    Posts
    9

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Πολλές φορές , όταν έχω δυσκολίες νευριάζω που είμαι Καρκίνος με Παρθένο...
    Αλλά μου αρέσω ακριβώς έτσι όπως είμαι..!
    :toung:

  7. #37
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Η αληθεια ειναι οτι αν γινοταν να αφαιρεσω μια ποσοτητα νερου και να προσθεσω λιγη παραπανω φωτια, θα ημουν πιο ισσοροπημενη... και ισως πιο ευχαριστημενη..:unsure:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  8. #38
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    12

    Re: Αν δεν ήσουν...

    καλημέρα,

    αν δεν ήμουν λοιπόν αυτό το εγωιστικό, ξεροκέφαλο,πεισματάρικο,πε ρίεργο, υπερβολικό αλλά κατά τα άλλα ναζιάρικο,γλυκό,καλό, ευαίσθητο και φιλικό καρκινάκι, θα προτιμούσα να ήμουν μια δυνατή και ρεαλίστρια ταυρίνα, χωρίς να χρειάζεται να πνίγομαι στο τόσο ύδωρ και να αναλώνομαι για το καθετί και για τον οποιονδήποτε....και ας ήμουν λιγότερο συναισθηματική και ερωτική:worried:

    όπως καταλαβαίνετε παρέληψα να αναφερθώ και στον απόλυτο μηδενισμό των πάντων που χαρακτηρίζει τους κατά τα άλλα ενθουσιώδεις καρκίνους...

    Αναστασία

  9. #39
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    66

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγώ θα ήθελα να είμαι ιχθύς για να έχω περισσότερες ευαισθησίες

  10. #40
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Αν δεν ήσουν...

    εγω είμαι διδυμος με ιχθυ....
    δεν θα άλλαζα με τίποτα το δίδυμο και ειδικα τώρα που πρόσφατα ανακάλυψα ότι έχω και ερμή στους διδυμους:bigsmile:
    θα άλλαζα ευχαριστως τον ιχθύ και θα ήθελα να είναι είτε της φωτιάς είτε του αέρα...
    ακόμα πιο πολύ τρέλα ή περισσότερη δύναμη!!!!

 

 
Page 4 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads