s
Ανδρικές εμμονές στο σεξ - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 31 to 40 of 134
  1. #31
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Τροπική Αθήνα
    Posts
    26

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Το σχολιο μου αναφεροταν οτι τα τελευταια χρονια εσεις οι γυναικες εχετε αλλαξει ριζικα και οι περισσοτερες εχετε γινει πιο ρηχες (τουλαχιστον απο οτι παρατηρω και ακουω).
    Παρότι γυναίκα ούτε κι εγω το κατανοώ απόλυτα .... :weird: αλλά από την άλλη έχοντας σεβασμό στους νόμους της φύσης βλέπω πως έχουμε ένα τρανό παράδειγμα Δράσης-Αντίδρασης :toung:

    Εάν η ανδρική συμπεριφορά ήταν κάπως διαφορετική....και επέμεναν στον ρόλο του κυνηγού και όχι της κότας τότε οι γυναίκες θα κάθονταν ευχαρίστως στ' αυγά τους! :bigsmile:

  2. #32
    Join Date
    Apr 2005
    Όνομα:
    Αναστάσης
    Posts
    8

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Εμ με αυτα που εχω ακουσει συγγνωμη αλλα δεν μπορω να βγαλω και θαυμασμο

    Δεν διαφωνω μα δεν ειπα το αντιθετο σε οτι αφορα αυτο
    αλλα ωρες ωρες πιστευω οτι οπως εχουν καταντησει δεν αξιζει πλεον ο κοπος να ενδιαφερεσαι (οπως τουλαχιστον τα βλεπω εγω τα πραγματα)

    Μάλλον υπερβάλλεις λιγάκι Alien1. Ισως μέχρι τώρα να μην έχεις γνωρίσει κάποια γυναίκα που να αξίζε το ενδιαφέρον και το θαυμασμό σου. Το ότι δεν την έχεις δει και διακρίνει μέχρι τώρα δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει και ότι δεν αξίζει ο κόπος να ενδιαφερθείς και να τη βρεις. ΟΤΑΝ τη βρεις, θα το ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ και μετά θα ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...


    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Eμ βεβαια τοτε θα το εβλεπα διαφορετικα
    Εσενα αμα το ανδρικο φυλό σε σχολιαζε ως την επομενη Monica Beluci δεν θα τα εβλεπες καποια πραγματα διαφορετικα απο οτι σημερα ; Λεω τωρα εγω ;

    Ελα ομως που δεν ειναι ετσι τα πραγματα
    Δεν ζω με το ΑΜΑ και με το τι ΘΑ γινοταν

    Το σχολιο μου αναφεροταν οτι τα τελευταια χρονια εσεις οι γυναικες εχετε αλλαξει ριζικα και οι περισσοτερες εχετε γινει πιο ρηχες (τουλαχιστον απο οτι παρατηρω και ακουω) και οχι αμα θα ημουν ο επομενος Mπραντ Πιτ η Ρουβας η κατι αναλογο και οι γυναικες θα ασχολοντουσαν 24 ωρες το 24ωρο μαζι μου (που ειμαι σιγουρος θα το κανανε και κυριως με τα σημερινα δεδομενα) .

    Φυσικα σε αυτη τη περιπτωση τοτε τα πραγματα θα τα εβλεπα διαφορετικα οπως θα γινοταν και στον καθενα αμα τον η την ειχαν ως προτυπο λατρειας οι υπολοιποι

    Δηλαδή για να καταλάβω: το πρόβλημα είναι ότι οι γυναίκες είναι ρηχές τη σήμερον ημέρα και το μόνο που κάνουν είναι να ασχολούνται με την εξωτερική τους εμφάνιση και να συζητούν τα γκομενικά τους ή ότι ενοχλείσαι που δεν ασχολούνται μαζί σου, που δεν σε θεωρούν πρότυπο λατρείας; :unsure:

    Πάντως συμφωνώ με την roadrunner. Ο καθένας μας ψάχνει αυτό που του αρέσει, βρίσκει αυτό που τον γεμίζει, μπορεί κάποιες φορές να συνειδητοποιήσει ότι άλλα τελικά τον ολοκληρώνουν κλπ κλπ. Το γενικώς παραδεκτό και μοδάτο κριτήριο εξωτερικής ομορφιάς δεν είναι για όλους πρώτη προτεραιότητα. Η εσωτερική ομορφιά είναι αυτή που στην τελική θα κρατήσει κάποιον/α.

  3. #33
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Eμ βεβαια τοτε θα το εβλεπα διαφορετικα
    Εσενα αμα το ανδρικο φυλό σε σχολιαζε ως την επομενη Monica Beluci δεν θα τα εβλεπες καποια πραγματα διαφορετικα απο οτι σημερα ; Λεω τωρα εγω ;

    Ελα ομως που δεν ειναι ετσι τα πραγματα
    Δεν ζω με το ΑΜΑ και με το τι ΘΑ γινοταν

    Το σχολιο μου αναφεροταν οτι τα τελευταια χρονια εσεις οι γυναικες εχετε αλλαξει ριζικα και οι περισσοτερες εχετε γινει πιο ρηχες (τουλαχιστον απο οτι παρατηρω και ακουω)
    και οχι αμα θα ημουν ο επομενος Mπραντ Πιτ η Ρουβας η κατι αναλογο και οι γυναικες θα ασχολοντουσαν 24 ωρες το 24ωρο μαζι μου (που ειμαι σιγουρος θα το κανανε και κυριως με τα σημερινα δεδομενα) .

    Φυσικα σε αυτη τη περιπτωση τοτε τα πραγματα θα τα εβλεπα διαφορετικα οπως θα γινοταν και στον καθενα αμα τον η την ειχαν ως προτυπο λατρειας οι υπολοιποι
    Εδώ μιλάμε για το πως βλέπεις ΕΣΥ τα πράγματα! Εγώ μια χαρά τα βλέπω, ούτε βάζω όλους τους ανθρώπους στο ίδιο τσουβάλι, ούτε αντιπαθώ το ανδρικό φύλο.
    Και απ' ότι φαίνεται με το ΑΜΑ ζεις, αφού περιμένεις να μοιάσεις στον Pitt για να δεις τις γυναίκες με καλό μάτι.
    Πρέπει να σκεφθείς καλύτερα το θέμα. Δεν είναι ανάγκη να μοιάζεις με κάποιο πρότυπο για να σε προσέξουν. Ούτε φυσικά πρέπει να περιμένεις να σε δουν σαν είδωλο. (Αν είναι δυνατόν!) Όλοι έχουν την δική τους ομορφιά που δεν είναι ανάγκη να περιορίζεται στην εξωτερική εμφάνιση και μόνο. Αν αντιμετωπίζεις τις γυναίκες με τον τρόπο που λες και τις αφορίζεις, χωρίς να τις γνωρίζεις καν, ως ρηχές και δεν ξέρω τί άλλο, πως περιμένεις να σε προσέξουν, πώς να σε συμπαθήσουν.
    Στο συγκεκριμένο site είναι μέλη πολλές γυναίκες, με ποικίλα ενδιαφέροντα και διαφορετικούς χαρακτήρες και δεν νομίζω ότι βγάζουν προς τα έξω την εικόνα που δίνεις εσύ για τις γυναίκες. Αυτό στο λέω για να καταλάβεις πως τα λεγόμενα σου είναι αστήρικτα, ούτε όλες οι γυναίκες είναι "έτσι", ούτε όλοι οι άντρες "αλλιώς".
    Ελπίζω να έγινα κατανοητή.

  4. #34
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Marina 7771 View Post
    Στο συγκεκριμένο site είναι μέλη πολλές γυναίκες,
    92% των εγγεγραμμένων μελών :bigsmile:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  5. #35
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    92% των εγγεγραμμένων μελών :bigsmile:
    Ευχαριστώ για την χρήσιμη πληροφορία Dell PieroPerfect Αυτό ενισχύει το επιχείρημά μου:bigsmile:
    (92%...πω πω γυναίκες!!!:amazed: )

  6. #36
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Εξωτερική εμφάνιση, γυναικείο στήθος, «ζουμερό» κορμί, σεξ με αναμμένο φως, στοματικό σεξ, «κυνηγός», επιβεβαίωση, «μιλητό» σεξ, οπίσθια 35%, στήθος 55 %. Μήπως από τους ειδήμονες ξέφυγε κάτι. Το βλέμμα? 100%, μία καλή απλή ανθρώπινη κουβέντα? 101%, γυναίκες που έχουν βασικές "οδηγίες χρήσης" 0%. Και σιγά μην είναι οι γυναίκες πιο συναισθηματικές. Δλδ του χαϊδέψατε χέρι ή το κεφάλι και αυτός τραβήχτηκε?
    Του δώσατε την ευκαιρία να εκφραστεί κι αυτός ή στις δυό-τρείς ώρες που είστε μαζί μπούρου μπούρου. Μήπως χρειάζεται και αυτός το χρόνο του? Ή πιστευετε ότι η συνεύρεση είναι όαση από την καθημερινότητα μόνο για σας?

  7. #37
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Θα παρακαλούσα να μην αναφερόμαστε σε τέτοιου είδους έρευνες αμερικανικού τύπου. Και μάλιστα με ποσοστά. Τι είναι οι άνθρωποι? Σιγά μην βάλουμε και barcode. Ποσοστά χρησιμοποιούμε για τις διοξίνες, Στα ποσοστά επίσης επαναπαύονται αυτοί που φιμωμένοι ή αυτοί που είναι γεμάτοι από αποθημένα. Γιατί δεν αναφέρεστε ξεχωριστά ο καθένας, –καθεμία, γι αυτό που είμαστε που θέλουμε ή που απεχθανόμαστε. Δεν είμαστε μπουλούκι. Και αυτοί που κρίβονται πίσω από ποσοστά ή που φέρουν προσωπείο μάλλον από φόβο το κάνουν. Τι θα πει ο δίπλα. Δεν έχει γεμίσει γύρω μας ασημί αυτοκίνητα. Τι είναι το ασημί? Χρώμα? Εντάξει δείχνει glamour, δεν λερώνει, αλλά χρώμα δεν είναι. Ή μήπως η καρδιά τους είναι γκρίζα άχρωμη άδεια και ανούσια? Φυσικά όχι, αλλά καλυπτόμαστε από στερεότυπα, όλοι ριγέ πουκαμισάκι όλες χακί στράπλες… Αν σταματούσαμε όμως τα κάπως? Αν ήμασταν ο εαυτός μας? Μήπως αν αλλάξουμε εμείς σιγά σιγά αλλάξουν και οι άλλοι?

  8. #38
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Quote Originally Posted by e k View Post
    Θα παρακαλούσα να μην αναφερόμαστε σε τέτοιου είδους έρευνες αμερικανικού τύπου. Και μάλιστα με ποσοστά. Τι είναι οι άνθρωποι? Σιγά μην βάλουμε και barcode. Ποσοστά χρησιμοποιούμε για τις διοξίνες, Στα ποσοστά επίσης επαναπαύονται αυτοί που φιμωμένοι ή αυτοί που είναι γεμάτοι από αποθημένα. Γιατί δεν αναφέρεστε ξεχωριστά ο καθένας, –καθεμία, γι αυτό που είμαστε που θέλουμε ή που απεχθανόμαστε. Δεν είμαστε μπουλούκι. Και αυτοί που κρίβονται πίσω από ποσοστά ή που φέρουν προσωπείο μάλλον από φόβο το κάνουν. Τι θα πει ο δίπλα. Δεν έχει γεμίσει γύρω μας ασημί αυτοκίνητα. Τι είναι το ασημί? Χρώμα? Εντάξει δείχνει glamour, δεν λερώνει, αλλά χρώμα δεν είναι. Ή μήπως η καρδιά τους είναι γκρίζα άχρωμη άδεια και ανούσια? Φυσικά όχι, αλλά καλυπτόμαστε από στερεότυπα, όλοι ριγέ πουκαμισάκι όλες χακί στράπλες… Αν σταματούσαμε όμως τα κάπως? Αν ήμασταν ο εαυτός μας? Μήπως αν αλλάξουμε εμείς σιγά σιγά αλλάξουν και οι άλλοι?

    Συμφωνώ σε γενικές γραμμές!Αλλά -αν και ξεφευγουμε κάπως από το θέμα του αρθρου-θα έλεγα απλά οτι θα ηταν καλό να ειμαστε ο εαυτός μας χωρίς να προσδοκούμε οτι θα αλλάξουν και οι άλλοι!

    Δυστυχώς οι περισσότεροι έχουμε την τάση να ισοπεδώνουμε τα πάντα ειδικά στις ανθρώπινες σχέσεις,που σαφώς είναι λάθος.
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  9. #39
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Κατ αρχην, ο τιτλος του αρθρου ηταν αστοχος κι αυτο θιχτηκε απο τα πρωτα ποστακια ηδη!
    Απο καποια στιγμη κι επειτα, νομιζω οτι οι γνωμες ξεφυγανε απο το θεμα, και κατρακυλησανε στο "αγαπημενο" ολων μας: " γυναικες κατα ανδρων" και "ανδρες εναντιον γυναικων". "Αγαπημενο" θεμα γνωστων φυλλαδων, ανεξαρτητα σε ποιο φυλλο απευθυνονται και ποσο γυφτικες ή κυριλε ειναι. Κοιταξτε τις τηλεοπτικες διαφημισεις τους ή διαβαστε στα εξωφυλλα τους την "πραματεια" που πουλανε.
    Στα πλαισια λοιπον του γαργαλιστικου, ολοι εχουμε διαβασει κατα καιρους τετοια αρθρα, εχουμε εκφρασει απολυτα αρνητικες αποψεις, ή και τις εχουμε ενστερνιστει σε πρωτο επιπεδο.
    Βομβαρδιζομαστε συνεχως με εικονες και πληροφοριες σεξουαλικης φυσης: πως πρεπει να το κανουμε, πως πρεπει να ειμαστε για να το κανουμε, γιατι πρεπει να το κανουμε, γιατι δεν πρεπει να μην το κανουμε, κλπ. κλπ. κλπ.
    Ανηκουμε σε μια τρομερα συντηρητικη κοινωνια που υποδυεται την απελευθερωμενη με τον πιο χοντροκομμενο τροπο.
    Ισως η μεγαλη επανασταση - στα καθ ημας τουλαχιστον - να ειναι ενας επαναπροσδιορισμος των σχεσεων, που δεν θα αποκλειει / υποβιβαζει ουτε την σεξουαλικη ικανοποιηση, ουτε το συναισθημα, ουτε το παθος, ουτε την αγαπη, ουτε την πνευματικη καλλιεργεια, για κανενα απο τα δυο φυλα......
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  10. #40
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Ανδρικές εμμονές στο σεξ

    Perfect Έτσι ακριβώς...

 

 
Page 4 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads