s
Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by petalouda1 View Post
    είμαι μια ταυρίνα με αφροδίτη στον ταυρο και σελήνη στον καρκίνο και εκείνος έχει αφροδίτη και άρη στον ταύρο...
    :σφύριγμα ....


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  2. #32

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    :σφύριγμα ....
    Έλα τι? είμαι εκτός θέματος??? για το ερωτικό προφίλ του καρκίνου δε μιλάμε? Αν θέλεις να πεις κάτι πεσ' το με λεξούλες για να το καταλάβω γιατί αυτό το σφυριγματάκι δεν το βρίσκω και τόσο ευγενικό... εκτός αν αυτό είναι το στύλ σου γενικότερα.
    ..Κάνω το σχόλιο γιατί είδα ότι δεν είσαι απλό μέλος

  3. #33
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Αν ήσουν εκτός θέματος απλά δεν θα έβρισκες το μήνυμά σου. Το σφυριγματάκι σημαίνει ότι όντως κάτι δεν πάει καλά, και αυτό είναι πως ο τρόπος που βλέπεις τον σύντροφό σου είναι αποτέλεσμα όσων γράφεις στην παράθεση και όχι του Ηλιακού ζωδίου του Καρκίνου σαν σύνολο. Με μια άλλη γυναίκα ο καλός σου θα συμπεριφερθεί πολύ μα πολύ διαφορετικά. Πχ με μια Υδροχόα Τοξοτίνα ή Δίδυμη οι ζήλειες του θα τον τρώνε σαν σαράκι και δεν θα βρίσκει το σταθερό ψυχικο μαξιλάρι που δίνει ο Ταύρος για να καθησυχάσει τις ανασφάλειές του. Peace, και όταν δεν είσαι σίγουρη να είσαι πιο ευγενική


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  4. #34

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    εχεις απόλυτο δικιο γιατι και ο πρωην ηταν διδυμος με ωροσκοπο παρθένο και ηταν πολυ ξενέρωτος στο σεξ...αρα ο παρθένος φταίει.

  5. #35

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Αν ήσουν εκτός θέματος απλά δεν θα έβρισκες το μήνυμά σου. Το σφυριγματάκι σημαίνει ότι όντως κάτι δεν πάει καλά, και αυτό είναι πως ο τρόπος που βλέπεις τον σύντροφό σου είναι αποτέλεσμα όσων γράφεις στην παράθεση και όχι του Ηλιακού ζωδίου του Καρκίνου σαν σύνολο. Με μια άλλη γυναίκα ο καλός σου θα συμπεριφερθεί πολύ μα πολύ διαφορετικά. Πχ με μια Υδροχόα Τοξοτίνα ή Δίδυμη οι ζήλειες του θα τον τρώνε σαν σαράκι και δεν θα βρίσκει το σταθερό ψυχικο μαξιλάρι που δίνει ο Ταύρος για να καθησυχάσει τις ανασφάλειές του. Peace, και όταν δεν είσαι σίγουρη να είσαι πιο ευγενική
    Αυτό ήθελα να πώ και εγώ ότι το πως βλέπω τον συντροφό μου είναι συνάρτηση όλων των παραπάνω και όχι μόνο του ζωδίου του. Ζητάω συγνώμη αν είμουν απότομη αλλά μου φάνηκε ειρωνικό το σφύριγμα προφανώς παρεξήγησα, και πάλι συγνώμη :embarrest

  6. #36
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    22

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Όλα βρε παιδιά εξαρτώνται.. Το άρθρο λέει για την τυπική (προσοχή, επαναλαμβάνω: την τυπική) ερωτική συμπεριφορά που δίνει ένας Ήλιος στον Καρκίνο. Στοιχεία της συμπεριφοράς αυτής δίνονται και από τους υπόλοιπους προσωπικούς στο εν λόγω ζώδιο, και σε προέκταση σε κάθε είδους σχέσης που μπορεί να έχει ένας εκπρόσωπός του με άλλους ανθρώπους.

    Ταυτόχρονα, διελεύσεις πρόοδοι όψεις και κακές τοποθετήσεις μπορούν να αναιρέσουν αυτή την εικόνα μέχρι και να την ανατρέψουν. Χωρίς επίσης να ξεχνάμε 1) τον παράγοντα περιβάλλον και 2) το ότι εμείς κρίνουμε μόνο από την εξωτερική συμπεριφορά. Και τα παραπάνω εννοείται ισχύουν για κάθε ζώδιο, για κάθε περίπτωση.
    Πολύ σωστό.

    Την καλημέρα μου.
    If I must die, I will not die on my knees... I will die fighting.

  7. #37
    Join Date
    Jun 2011
    Όνομα:
    Λυδία
    Posts
    4

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Ειμαι καρκινος και ο,τι κ οπου και να διαβασω σε καμια περιπτωση δεν ταιριαζει με τον τοξοτη,,αμαν με παιρνει απο κατω!!!! :/

  8. #38

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΑΡΘΕΝΟ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟΜΑΚΡΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ,ΑΝ ΟΜΩΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΟΝΤΩΣ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΜΑΚΡΟΙ!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΣΑΝ ΣΤΡΕΙΔΙΑ:bigsmile:
    ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΑ.:toung:

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads