s
Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 53
  1. #31

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Quote Originally Posted by wallflower View Post
    επειδη εχω ακουσει για το 11 κ 22 ,ισχυει κ στον αριθμο πεπρωμενου??μου βγαινει το 11 αλλα δεν υπαρχει ερμηνεια αρα ο αριθμος πεπρωμενου μου ειναι το 2??
    Όπως λέει και στο παράδειγμά του ο retrograde, εδώ, ναι το 2 είναι ο προσωπικός σου αριθμός.

  2. #32
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Quote Originally Posted by retrograde View Post

    ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΤΟΥ 3


    Ευνοϊκές μέρες του είναι: 3,12, 21, 30 κάθε μηνός.

    Εμένα μου βγήκε σαν προσωπικός αριθμός το 3 και όντως οι μέρες αυτές που αναφέρονται είναι ευνοικές, απ'ότι έχω παρατηρήσει! Ειδικά η 21 όπου είναι και τα γενέθλια μου και η 3. Επίσης η τυχερή μου μέρα είναι η Τρίτη!
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  3. #33
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Αλεξάνδρα
    Location
    Αθήνα
    Posts
    37

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    onomazomai alexandra kai exw gennh8ei stis 26/06/1989.ontas melos edw kai ena lepto(!)tha ithela mia apantisi g thn shmasia ton arithmon tou peprwmenou mou...............

  4. #34

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Quote Originally Posted by 92759 View Post
    onomazomai alexandra kai exw gennh8ei stis 26/06/1989.ontas melos edw kai ena lepto(!)tha ithela mia apantisi g thn shmasia ton arithmon tou peprwmenou mou...............
    Βρε παιδιά, κοιτάτε και τα προηγούμενα ποστ.... Στους περισσότερους που έχουν απαντήσει έχουμε δώσει το λινκ που οδηγεί στην εύρεση του προσωπικού τους αριθμού. 2 ποστ παραπάνω, έχω δώσει το λινκ.

  5. #35

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Λοιπόν δεν θα το πιστέψετε,
    διαβάζοντας το πολύ κατατοπιστικό άρθρο και κάνοντας τους υπολογισμούς είδα ότι εγώ έχω αριθμό πεπρωμένου 7 και ο άνδρας μου 2. Κάνοντας όμως τους υπολογισμούς και για τα παιδάκια μου διαπίστωσα έκπληκτη ότι ο γιος μου έχει αριθμό πεπρωμένου 2 και η κορούλα μου 7. Δεν είναι φοβερό;:weird::nuts:

  6. #36
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    7

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Για να καταλάβω κι εγώ ο πτωχός.
    Όλη η ανθρωπότητα κατατάσεται σε 9 «κατηγορίες» πεπρωμένων;
    Λίγες δεν είναι;
    Αν είχε υιοθετηθεί αντί για το δεκαδικό σύστημα το δυαδικό ή το δωδεκαδικό ή το δεκαπενταδικό θα είχαμε 1 ή 11 ή 14 πεπρωμένα;

  7. #37

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Quote Originally Posted by chdal61 View Post
    Για να καταλάβω κι εγώ ο πτωχός.
    Όλη η ανθρωπότητα κατατάσεται σε 9 «κατηγορίες» πεπρωμένων;
    Λίγες δεν είναι;
    Αν είχε υιοθετηθεί αντί για το δεκαδικό σύστημα το δυαδικό ή το δωδεκαδικό ή το δεκαπενταδικό θα είχαμε 1 ή 11 ή 14 πεπρωμένα;
    Και εδώ μάλλον αδιάβαστος είσαι :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #38

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Εχω γεννηθεί 24/03/1964 ο αριθμός του πεπρωμένου μου ειναι 2 ή 11. Επειδή ειμαι κριος κρατάω το 11 ? Πρόκειται για υπερβατικό πεπρωμένο?. Που μπορώ να ενημερωθώ για τους αριθμούς 11, 22, 33 ?

  9. #39
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Quote Originally Posted by sempreviva24 View Post
    Εχω γεννηθεί 24/03/1964 ο αριθμός του πεπρωμένου μου ειναι 2 ή 11. Επειδή ειμαι κριος κρατάω το 11 ? Πρόκειται για υπερβατικό πεπρωμένο?. Που μπορώ να ενημερωθώ για τους αριθμούς 11, 22, 33 ?
    Απ οσο γνωριζω, ολοι οι διψηφιοι και πανω αριθμοι, αναγονται σε μονοψηφιους.
    Μεχρι το 9. Δεν κρατας το 11 [και συγγνωμη, αλλα τι σχεση εχει με τον Κριο; :blink:]
    Για το 11 θα ενημερωθεις απο την ερμηνεια του 2
    22 απο το 4
    33 » 6
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  10. #40

    Re: Σημασία των αριθμών του πεπρωμένου

    Σύμφωνα με κάποιες θεωρίες, οι αριθμοί 11, 22, 33 θεωρούνται υπερβατικά πεπρωμένα και δεν μετατρέπονται σε μονούς αριθμούς δηλ. 2, 4, 6. Δεν ισχύει όμως για όλα τα ζώδια. Μόνο οι κριοί, τοξότες και υδροχόοι κρατούν το 11. Ολοι οι άλλοι πρέπει να το μετατρέψουν σε 2..
    Για τους 22 και 33 δεν γνωρίζω. Μόνο για το 33 γνωρίζω ότι πρέπει να τον κρατούν μόνο οι υδροχόοι.
    Δεν ξέρω βέβαια κατά ποσο ισχύουν ολα αυτά

 

 
Page 4 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads