s
Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!! - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 31 to 40 of 63
  1. #31
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by kia View Post

    χαχαχαχαχαχαχα λες και περιγράφεις την πολυαγαπημένη μου αδελφούλα
    Βαρεμάρα σε σημείο να βαριέσαι πλέον να τους λες τα ίδια και τα ίδια, αλλά να σου απαντούν και εκείνοι "Μα καλά δεν βαρέθηκες να με πρήζεις όλη την ώρα"
    Τσαπατσουλιά και απροσεξία; Παίζουμε λεξοπόλεμο κάθε φορά που έρχεται το θέμα της καθαριότητας και της τακτοποίησης του κοινού μας χώρου Εγώ φτιάχνω, εκείνη χαλάει
    Πού να πιάσετε το βαθύτερο κίνητρο μιας τέτοιας συμπεριφοράς... αν είμαστε και λίγο γυφτάκια και έχουμε μέσα στη μέση 1002 πράγματα, αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι έχουμε διαφορετικές προτεραιτότητες... Ν' αφήσουμε τον γάμο και να πάμε για πουρνάρια; :blink:

    Το θέμα είναι ότι όταν μας τακτοποιούν, τότε χάνουμε την οργάνωσή μας...

  2. #32
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by DrMaroulita View Post
    Πού να πιάσετε το βαθύτερο κίνητρο μιας τέτοιας συμπεριφοράς... αν είμαστε και λίγο γυφτάκια και έχουμε μέσα στη μέση 1002 πράγματα, αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι έχουμε διαφορετικές προτεραιτότητες... Ν' αφήσουμε τον γάμο και να πάμε για πουρνάρια; :blink:

    Το θέμα είναι ότι όταν μας τακτοποιούν, τότε χάνουμε την οργάνωσή μας...
    Θα το έθετα διαφορετικά...να αφήσουμε τα πουρνάρια για το γάμο??!!:toung:

  3. #33

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Ε βέβαια, οι σπουδές και γενικότερα αυτά με τα οποία ασχολείστε εκτός προσωπικού χώρου έχουν βασικότερη προτεραιότητα... Που να αχολείστε τώρα με τάξη, συμμάζεμα και τακτοποίηση χώρου; Ε δεν λέει!

    Πάντως όλοι οι Τοξότες ίδιες ατάκες χρησιμοποιείτε... Δεν έχω παράπονο! :toung:

  4. #34
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Στην ερώτηση "που ήσουν τόσες ώρες" απάντησα απλώς "έξω" :nuts:

    Μη μου πείτε ότι δεν υπάρχουν στοιχεία Τοξότη σε αυτά?
    Σαφώς υπάρχουν στοιχεία Τοξότη καθώς και (ελλατωματικού)χρωμοσώματο ς Υ.:toung:Εξαιρετικός συνδυασμός!

    Παντως θεωρώ και πάλι ο ωροσκόπος και η σελήνη παιζουν σημαντικό ρόλο, όπως και η θεση του κυβερνήτη σας του Δία(και όχι μονον αυτά)!
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  5. #35

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by kia View Post

    Επίσης, όταν κάνετε κάτι που σας αρέσει πολύ, και σας μιλάνε ταυτόχρονα, πέρα βρέχει.... Σας απορροφά σαν σφουγγάρι η ασχολία σας.
    Δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό....
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  6. #36

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Α τότε σας αρέσει να γράφετε τους υπόλοιπους! Μήπως το κάνετε και συνειδητά; :toung:

  7. #37
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Παρόλο που είμαι Σκορπιός,έχοντας 4 πλανήτες στον τοξότη, νομίζω ότι το κατέχω καλά το στοιχείο του τοξότη!!!Μαρέσει πολύ η αισιοδοξία που έχω κάποιες φορές (να ναι καλά η σεληνούλα μου στον τοξότη), η θετική ενέργεια, το χιούμορ αλλά και η αγάπη για την μάθηση και την φιλοσοφία! Όσον αφορά τοξότες είναι η αδυναμία μου (μαζί με τους διδύμους).. Και άντρες και γυναίκες! Μαρέσουν και τα θετικά τους και τα αρνητικά τους! Αυτό τα λέει όλα!!!
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  8. #38

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Εγώ έναν Ουρανίσκο έχω μόνο στον Τοξότη, αλλά τον υπεραγαπώ! Γι΄αυτό άλλωστε είμαι τρελή και παλαβή με τα της τεχνολογίας και ψάχνομαι συνέχεια σε όλα τα επίπεδα της :bigsmile:

  9. #39

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Αν και δεν με συμφέρει που το παραδέχομαι όντως είμαστε τεμπέληδες αλλά οι ταπεινές καθημερινές δουλειές δεν είναι για εμάς. Δεν ταιριάζουν με την ιδιοσυγκρασία μας. Είμαστε και λίγο στον κόσμο μας, έχουμε και μνήμη χρυσόψαρου...αλλά γι' αυτό δεν μας αγαπάτε;:nuts:
    Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: Πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    Ταδε έφη Ζαρατούστρα

  10. #40
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Το διπλό κρεβάτι της κολλητής μου πάντως θα μπορούσε να φωτογραφηθεί και από κάτω να έχει λεζάντα "ΤΟΞΟΤΗΣ"...Ένα βουνό από μπερδεμένα ρούχα,τσάντες,ψαλίδια κινγκ σάιζ για κούρεμα,λοσιόν,κοσμήματα,κ σετοφωνάκι,σιντί και δε συμμαζεύεται στην κυριολεξία!Απορώ πως κοιμάται εκεί πάνω...

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

 

 
Page 4 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads