s
ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    106

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Εγω ειμαι Διδυμακι, με Ωροσκοπο και Σεληνη στο Σκορπιο... Μιλαω πολυ αλλα ουσιαστικα περι ανεμων και υδατων..(σε ελαχιστους θα αποκαλυψω πολυ ουσιωδη πραγματα για μενα)...Αν δεν με ξερεις, μοιαζω χαζοχαρουμενο.....Δυστυχως ή ευτυχως πεταω σε συζητησεις φονικες ατακες ...(μην πιασεις συζητηση μαζι μου αν εχω θυμωσει)..Απιστευτη αφοσιωση στις φιλιες μου..

    Οσον αφoρα τα αισθηματικα μου..μιλαμε για την απολυτη σχιζοφρενεια..Ερωτευομαι Διδυμους αλλα δεν αντεχω ποσο απροσωποι μπορουν να γινουν..

    Βοηθηστε παιδια.., καμια ιδεα για το ζωδιο που λογικα θα μου ταιριαζε? ))

  2. #32
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Quote Originally Posted by penguin View Post
    Εγω ειμαι Διδυμακι, με Ωροσκοπο και Σεληνη στο Σκορπιο... Μιλαω πολυ αλλα ουσιαστικα περι ανεμων και υδατων..(σε ελαχιστους θα αποκαλυψω πολυ ουσιωδη πραγματα για μενα)...Αν δεν με ξερεις, μοιαζω χαζοχαρουμενο.....Δυστυχως ή ευτυχως πεταω σε συζητησεις φονικες ατακες ...(μην πιασεις συζητηση μαζι μου αν εχω θυμωσει)..Απιστευτη αφοσιωση στις φιλιες μου..

    Οσον αφoρα τα αισθηματικα μου..μιλαμε για την απολυτη σχιζοφρενεια..Ερωτευομαι Διδυμους αλλα δεν αντεχω ποσο απροσωποι μπορουν να γινουν..

    Βοηθηστε παιδια.., καμια ιδεα για το ζωδιο που λογικα θα μου ταιριαζε? ))
    fftopic: Δες το ζώδιο του ¶ρη σου και την ακμή του 7ου οίκου.:bigsmile:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  3. #33

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά

    οντως η επικοινωνια ειναι το παν. εχω ηλιο, σεληνη, αφροδιτη και ωροσκοπο στους διδυμους και απορω που οι αλλοι δυσκολευονται να πιασουν μια απλη και ανθρωπινη κουβεντα με εναν αγνωστο!!!

  4. #34
    Join Date
    May 2010
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Posts
    47

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά

    άρης στους διδύμους( στον 1ο οίκο) και τα μυαλά στα κάγκελα...:amuse: αεικίνητη ναι είμαι,μ'αρέσει να ασχολούμαι με πολλά πράγματα,να τρέχω κοινώς απο το πρωί μέχρι το βράδυ,να είμαι πολυσχιδής προσωπικότητα(ενίοτε και''ψυχάκιας'') Όσο για τον άνδρα τον θέλω οπωσδήποτε να '' στροφάρει'',να χει μια οξυδέρκεια,μια σπιρτάδα....Οι άνδρες δίδυμοι και δη με ερμή στους διδύμους είναι και εύστροφοι και κοινωνικοί και ευχάριστοι...!!!!!!!(κ εγώ παιδί του αέρα είμαι βέβαια!)

  5. #35
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά

    Quote Originally Posted by a8nva888 View Post
    άρης στους διδύμους( στον 1ο οίκο) και τα μυαλά στα κάγκελα...:amuse: αεικίνητη ναι είμαι,μ'αρέσει να ασχολούμαι με πολλά πράγματα,να τρέχω κοινώς απο το πρωί μέχρι το βράδυ,να είμαι πολυσχιδής προσωπικότητα(ενίοτε και''ψυχάκιας'') Όσο για τον άνδρα τον θέλω οπωσδήποτε να '' στροφάρει'',να χει μια οξυδέρκεια,μια σπιρτάδα....Οι άνδρες δίδυμοι και δη με ερμή στους διδύμους είναι και εύστροφοι και κοινωνικοί και ευχάριστοι...!!!!!!!(κ εγώ παιδί του αέρα είμαι βέβαια!)
    Μου αρέσει ο ¶ρης στους Διδύμους. Πράγματι γεννάει εύστροφα και ετοιμόλογα παιδιά. Μια ευαισθησία όμως με το αναπνευστικό και τα βηχαλάκια τα έχετε,ε?
    Το αγαπημένο μου αδελφάκι, Ηλιος, Σελήνη, Ερμής σε Διδύμους. Δικηγορίνα.:bigsmile:

  6. #36

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά

    Αν κάποιος έχει ωροσκόπο Δίδυμο?? Πόσο αλλοπρόσαλος επιτρέπεται να είναι?

  7. #37

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά

    Quote Originally Posted by ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ View Post
    Αν κάποιος έχει ωροσκόπο Δίδυμο?? Πόσο αλλοπρόσαλος επιτρέπεται να είναι?
    Όσο του επιτρέπει το σύνολο του χάρτη του.
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads