s
Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 31 to 40 of 108
  1. #31
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Κορίνα
    Location
    Στην χώρα του
    Posts
    117

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Ούτε για αστείο δεν θα μπορούσα να κάνω αστείο για το φόρουμ αυτό. Είναι τόσο προσεγμένο, σοβαρό και έγκυρο και η εικόνα που βγαζει έξω είναι η καλύτερη. Δεν τολμώ να το συγκρινω με άλλα ίδιου περιεχομένου φόρουμ. Είναι Α Ξ Ι Ο Λ Ο Γ Ο

  2. #32
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Θα ηταν καλυτερα να κοιταμε και να κρινουμε τα δικα μας σχολια και οχι τον αλλωνων και του τι θα καναμε εμεις ... που δεν ειναι και του θεματος εξαλλου

    Τωρα αμα θα το εφερνε καποιος στο αστειο (οπως εκανα εγω) η οχι ειναι παντελως δικο του θεμα...ας κοιταμε λιγακι τη δικια μας τη φωλια παρα να αφηνουμε υπονοουμενα στους αλλους μεσω της γνωμης μας

  3. #33

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Εμένα πάντως μου αρέσει το site. Προσωπικά δυσκολεύομαι με τις πολλές ενότητες που έχει αλλά φαντάζομαι ότι αφού τόσες χιλιάδες μέλη έχει λογικό είναι να έχει και πολλές ενότητες και θέματα. Εγώ δεν είμαι τόσο της αστρολογίας όσο του μεταφυσικού. Εχει και τέτοια. Πολύ μου αρέσαν τα άρθρα του Χείρωνα. Με τα αστρολογικά όσα είναι απλά τα πιάνω, κατί άλλα μου φαίνονται κινέζικα . Ενπάση περιπτώση, νέοι είμαστε, χρόνο έχουμε θα μάθουμε :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  4. #34
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    21

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Το παρακολούθησα λίγες μέρες σαν επισκέπτης και για αρχή μου έχετε αφήσει πολύ καλή εντύπωση! Η πρώτη εντύπωση μετράει, λένε. Που σημαίνει ότι δεν πρόκειται να αλλάξει. Το περιβάλλον είναι πολύ φιλικό και αυτό έχει σημασία!

  5. #35
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Ελπίδα
    Location
    Mεταξύ ουρανού και γ
    Posts
    6

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by Emmanole View Post
    Το παρακολούθησα λίγες μέρες σαν επισκέπτης και για αρχή μου έχετε αφήσει πολύ καλή εντύπωση! Η πρώτη εντύπωση μετράει, λένε. Που σημαίνει ότι δεν πρόκειται να αλλάξει. Το περιβάλλον είναι πολύ φιλικό και αυτό έχει σημασία!
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου....Έτσι ξεκίνησα κι' εγώ. Η αλήθεια είναι ότι το site είναι άκρως ενδιαφέρον και κατατοπιστικότατο αν και δεν πολυκαταλαβαίνω:embarrest τα πολύ εξειδικευμένα αστρολογικά κείμενα, αλλά που θα μου πάνε.... το 'χω ρίξει στη μελέτη και θα τα βολέψω (ούτε πανελλήνιες να έδινα στην ηλικία μου!!).
    Όπως λέει και ο λαός "Νιά εισ' ακόμ... θα μάθς"
    Συγχαρητήρια φυσικά σε όλη τη δημιουργική ομάδα
    Όταν κάποιον ρώτησα, "που να ψάξω για να βρω
    αυτό το κάτι που γυρεύω, αυτό το κάτι που ποθώ;"

    εκείνος μου απάντησε με μια ερώτηση απλή:
    «Μέσα σου ταξίδεψες; Ξέρεις ποια είσαι εσύ;»

  6. #36

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by storm View Post
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου....Έτσι ξεκίνησα κι' εγώ. Η αλήθεια είναι ότι το site είναι άκρως ενδιαφέρον και κατατοπιστικότατο αν και δεν πολυκαταλαβαίνω:embarrest τα πολύ εξειδικευμένα αστρολογικά κείμενα, αλλά που θα μου πάνε.... το 'χω ρίξει στη μελέτη και θα τα βολέψω (ούτε πανελλήνιες να έδινα στην ηλικία μου!!).
    Όπως λέει και ο λαός "Νιά εισ' ακόμ... θα μάθς"
    Συγχαρητήρια φυσικά σε όλη τη δημιουργική ομάδα
    Τα καλά κόποις κτώνται λέει η παροιμία!
    Οι περισσότεροι έχουμε ξεκινήσει από τα πολύ βασικά και κάθε τόσο προσθέτουμε ένα ακόμη λιθαράκι στις γνώσεις μας γύρω από το συγκεκριμένο αντικείμενο. :clapping: Επεκτείνουμε τις γνώσεις μας σιγά σιγά (τώρα και με τον Δία στον Τοξότη θα πέσει πολύ μελέτη και θα αποκτήσουμε πολλές γνώσεις :bigsmile: )

    Καλή συνέχεια και καλή μελέτη! Περιμένουμε την συμμετοχή σου, τα σχόλια και τις απορίες σου

  7. #37
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Τα καλά κόποις κτώνται λέει η παροιμία! ...
    Στα καλά σκοντάφτεις ακόμη και όταν δεν το επιδιώκεις !!! αν είσαι ο Γκαστόνε...

    Εγώ σαν επαγγελματίας Ντόναλτ, ένιωσα Γκαστόνε όταν σκόνταψα από σπόντα του google στο :horoscope: και με αμείωτο ενδιαφέρον το επισκέπτομαι από τότε καθημερινά

  8. #38

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    όμορφο smouth και στα σωστά χρώματα... περισσότερα με τον καιρό

  9. #39
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Πάνος-Βησσαρίωνας
    Location
    Αθήνα παραλιακά...Λα
    Posts
    20

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Από τα καλύτερα που υπάρχουν. Συγχαρητήρια σε ολόκληρη της ομάδα του My Horoscope για το επίπεδο που έχουν διατηρήσει. Συγχαρητήρια και στα μέλη που σέβονται αυτόν τον χώρο συνάντησης, ανταλλαγής απόψεων, γνώσεων και ιδεών :bigsmile:
    Πολλά τα όσα ήθελες και δεν μπόρεσες. Περισσότερα τα όσα μπορούσες και δεν θέλησες. Και ακόμη περισσότερα τα όσα δεν θέλησες και που έπρεπε και να θελήσεις και να μπορέσεις!

  10. #40
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Στα σύννεφα...
    Posts
    36

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Μπορεί να μην έχω κάνει πολλές δημοσιεύσεις αν και έχω γραφτεί εδώ και μήνες στο site αλλά παρακολουθώ συχνά την κίνηση στο φόρουμ και τα ενδιαφέροντα άρθρα... Συγχαρητήρια για την καταπληκτική δουλειά! Θα συνεχίζω να παρακολουθώ το σοβαρό κι αξιόλογο έργο σας!!!

 

 
Page 4 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads