s
Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 48
  1. #31
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Ας απαντησω σαν διδυμακι κι εγω...

    πραγματι ειμαστε ιδιαιτερα ατακτοι αλλα το χειροτερο ειναι πως εξαιτιας των δικων μας αταξιων ζουμε παντα με το φοβο του κερατου και πιστεψτε με αυτο ειναι χειροτερο απο το πραγματικο κερατο....

    αυτα....

  2. #32

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Εμ, δε βάζετε μυαλό :toung:

    Και φυσικό είναι να είναι χειρότερο να νομίζεις πως κάποιος στα "φοράει"... ειδικά όταν το δείχνεις κιόλας! Στην τελική, αντί να είναι η απιστία ο λόγος χωρισμού, θα είναι οι εμμονές, η ζήλεια και η καχυποψία

  3. #33
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    ασε πικρα.....

  4. #34
    Join Date
    Jul 2007
    Όνομα:
    Δήμητρα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    34

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Σε μία σχέση τίποτα δεν είναι σίγουρο...πόσο μάλλον και η απιστία....
    Έχω μία τακτική......
    "Οι πόρτες είναι ανοιχτές και οι δρόμοι ελεύθεροι να πας όπου θες....
    αρκει.....
    να κλείσεις πρώτα την παλια....."
    Όσο αφορά για την εκδίκηση..... την αφήνω στα χέρια του Θεϊκου ΝΟΜΟΥ!
    Δεν θα χαλάσω εγώ το καρμα μου!:toung:
    Αν εμποδίζαμε τις ανεμοθύελλες να περνούν μέσα από τα φαράγγια, δεν θα είχαμε ποτέ την ευκαιρία να θαυμάσουμε την ομορφιά των σμιλευμάτων τους. (Elisabeth K. Ross)

  5. #35

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    σαν ταύρος εχω να πω ότι αν ξακριβωθει η απιστία αποκλείεται να μείνουμε.ενταξει αν ειναι κανενας εφοπλιστης :toung:
    δε ξέρω για τους άλλους ταύρους αλλα εγώ πιστεύω θα φευγα χωρις να το συζητήσω καθόλου.
    Εξαίρεση αποτελει η σπάνια περίπτωση να είμαι φουλ ερωτευμενη να μη βλέπω μπροστα μου αλλα και πάλι δε θα μενα απλα αντι να φύγω κυρια θα φευγα μάλλον ''κατινα''.θα γινόταν χαμός γενικά όμως είμαι κουλ!:bigsmile:

  6. #36
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by Valder View Post
    Ούτε ο άλλος λοιπόν έχει δικαίωμα να πετάξει την ψυχή του αγαπημένου του προσώπου στα τάρταρα. Αν θέλει να καλύψει τις ανασφάλειές του, να με πάρει ένα τηλέφωνο να του καταρτίσω μια ασφάλεια ζωής/πυρκαγιάς και μια επένδυση σε blue chips στο ΧΑΑ για να νιώθει ασφαλέστερος.

    Η μαγκιά είναι να κάνεις τις επιλογές σου και να μαθαίνεις να ζείς με αυτές!
    Τι είπες τώρα!! Ζωγράφισες:bigsmile:
    Θέλει μαγκιά για κάποιον να κάνει τις επιλογές του και να αναλάβει τις ευθύνες του! Οι καρδιές των ανθρώπων δεν είναι σφουγγάρι, που παίρνεις αυτό που θες τη δεδομένη στιγμή και μετά το πετάς
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  7. #37
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Τώρα που το σκέφτομαι, αν με απατούσαν θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ να τον δω να σέρνεται στο πάτωμα σα σκουλήκι!:blink:
    Θα τον κοπάναγε με τις γόβες μου (στιλέτο) και μετά θα τον σούβλιζα σαν τον Αθανάσιο Διάκο. :crazy:
    Δεν φταίω εγώ ... αλλά ο ωροσκόπος μου (Ταύρος)
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  8. #38
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Τώρα που το σκέφτομαι, αν με απατούσαν θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ να τον δω να σέρνεται στο πάτωμα σα σκουλήκι!:blink:
    Θα τον κοπάναγε με τις γόβες μου (στιλέτο) και μετά θα τον σούβλιζα σαν τον Αθανάσιο Διάκο. :crazy:
    Δεν φταίω εγώ ... αλλά ο ωροσκόπος μου (Ταύρος)
    ΜΜΜΜ!!!!!Συμφωνώ..είχα αυτην την επιθυμία και εγώ όπως και να του χαράξω το αμάξι όταν έμαθα ότι με κεράτωνε αλλά σκέφτηκα ότι η καινούργια του αξίζει(την ξέρω κιόλας) και για εμενα η μοίρα μου χάρισε έναν πιο όμορφο, πιο έξυπνο, πιο πλούσιο και που με λατρεύει..Και τον ευγνωμονώ πλέον!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    (Παρθένος με ωροσκόπο,σελήνη και δυναμικότητα Υδροχόο)

  9. #39

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by colibri View Post
    ΜΜΜΜ!!!!!Συμφωνώ..είχα αυτην την επιθυμία και εγώ όπως και να του χαράξω το αμάξι όταν έμαθα ότι με κεράτωνε αλλά σκέφτηκα ότι η καινούργια του αξίζει(την ξέρω κιόλας) και για εμενα η μοίρα μου χάρισε έναν πιο όμορφο, πιο έξυπνο, πιο πλούσιο και που με λατρεύει..Και τον ευγνωμονώ πλέον!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    (Παρθένος με ωροσκόπο,σελήνη και δυναμικότητα Υδροχόο)
    Πάλι καλά που δεν αποφάσισες να του χαράξεις το πρόσωπο με κανένα σουγιά. Φύγε Στέλλα κρατάω μαχαίρι ! Στέλλα φύγε σου λέω ! Μη Μίλτο μη! Γιατί Μίλτο γιατί ; Γιατί την σκότωσες ; Ελληνικό φαινόμενο, όχι ζωδιακό, αν και τα λεγόμενα συντηρητικά ζώδια, τα γήινα είστε τα τελευταία απομεινάρια τέτοιων υγιών αντιδράσεων. 'Αμα αγαπήσεις, δεν μπορεί, όλο και θα ξεκατινιαστείς όταν τον πιάσεις στα πράσα. Σε λίγο θα το θεωρούμε αφύσικο να μην κερατώνει ο ένας τον άλλον και θα'χουμε σύνδρομα μειονεξίας όσοι είμαστε πιστοί. 'Εγινε ΤΣΗ μόδας το κεράτωμα. Η τελευταία εναπομείνασα θα είναι σε λίγο η Μαρία η άσχημη.

  10. #40
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    Πάλι καλά που δεν αποφάσισες να του χαράξεις το πρόσωπο με κανένα σουγιά. Φύγε Στέλλα κρατάω μαχαίρι ! Στέλλα φύγε σου λέω ! Μη Μίλτο μη! Γιατί Μίλτο γιατί ; Γιατί την σκότωσες ; Ελληνικό φαινόμενο, όχι ζωδιακό, αν και τα λεγόμενα συντηρητικά ζώδια, τα γήινα είστε τα τελευταία απομεινάρια τέτοιων υγιών αντιδράσεων. 'Αμα αγαπήσεις, δεν μπορεί, όλο και θα ξεκατινιαστείς όταν τον πιάσεις στα πράσα. Σε λίγο θα το θεωρούμε αφύσικο να μην κερατώνει ο ένας τον άλλον και θα'χουμε σύνδρομα μειονεξίας όσοι είμαστε πιστοί. 'Εγινε ΤΣΗ μόδας το κεράτωμα. Η τελευταία εναπομείνασα θα είναι σε λίγο η Μαρία η άσχημη.
    Πλέον θα λέμε "Τι είσαι πιστός/η? Πω πω Ντροπή!!! Αίσχος
    και μπουρου μπουρου τα κουτσομπολιά ... καλέ μάρω τα έμαθες .... αυτός, ο γιος του τάδε ... ναι σου λέω ... είναι ακόμη πιστός ... το καημένο το παιδί:nuts:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


 

 
Page 4 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads