s
[Συζήτηση] Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 31 to 40 of 81
  1. #31

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Κοιταμε παντα την πρωτη οψη που σχηματιζει ο πλανητης που μας ενδιαφερει ανεξαρτητα αν αυτη η οψη γινεται με τον δικο μας πλανητη η οχι.

    Ο ωριαιος χαρτης ειναι ενας χαρτης που καταστρωνεται την στιγμη του ερωτηματος .Δεν εχει σημασια αν οι δεικτες ,στην δικη σου περιπτωση ο κρονος για το αγορι σου και ο ερμης για σενα μετα απο μηνες η μερες ορθοδρομησουν η οχι. Οποτε ξεχνα τελειως τι θα κανει ο Ερμης τον Αυγουστο γιατι απλουστατα δεν μας ενδιαφερει.Μας ενδιαφερει που ΤΩΡΑ την στιγμη του ερωτηματος ο Ερμης ειναι ορθοδρομος και που ΤΩΡΑ (οταν λεω τωρα εννοω την στιγμη που εθεσες το ερωτημα ) ο Κρονος ειναι αναδρομος.

    Γενικα ,ναι ,θελουμε οταν μιλαμε για επανασυνδεση ο πλανητης που μας ενδιαφερει να ειναι αναδρομος .Αλλα αυτο ειναι γενικα .Γιατι εξαρταται απο τον οικο που βρισκεται ,το ζωδιο,την οψη που σχηματιζει ,τι σχεση εχει με τον δικο μας πλανητη ,αν σχηματιζει η οχι οψεις με το δικο μας δεικτη,αν ανηκουν στην ιδια ποιοτητα ζωδιων ,στο ιδιο στοιχειο,αν υπαρχει αμοιβαια υποδοχη,αν ειναι σε εξαρση η σε κυριαρχια .Και πολλα αλλα που πρεπει να εξεταστουν.

    Επειδη ο κρονος ειναι αναδρομος δεν σημαινει οτι θα ξαναγυρισει.Απλα ειναι ενα στοιχειο που μπορει να αναιρεθει απο πολλους αλλους παραγοντες του χαρτη.

    Σε οτι αφορα την Σεληνη.Η σεληνη συνηθως μας βοηθα οταν οι πλανητες που μας ενδιαφερουν στην προκειμενη περιπτωση ο Κρονος και ο Ερμης δεν σχηματιζουν οψη μεταξυ τους.Μας βοηθα να "δουμε" γενικα πως ειναι η περιρεουσα ατμοσφαιρα .Μας δινει πληροφοριες δηλαδη τι σμβαινει σχετικα με το ερωτημα.

    Βεβαια η γενικη σημασια της σεληνη συμβαινει ΜΟΝΟ οταν δεν ειναι δεικτης του ενος η του αλλου προσωπου .Δηλαδη αν ο χαρτης σου ειχε ωροσκοπο Καρκινο τοτε εσυ θα ησουν η Σεληνη η αν ο 5ος οικος ειχε κυβερνητη την Σεληνη τοτε το αγορι σου θα ηταν η Σεληνη.Η αμα η σεληνη επεφτε στο 1ο που ειναι δικος σου η στον 5ο οικο που ειναι δικος του .Στην δικη σου περιπτωση δεν ισχυει ουτε το ενα ουτε το αλλο.Αρα η Σεληνη για σενα δειχνει απλα πληροφοριες για το ερωτημα .

    Τελος, να πω οτι κοιταμε ΟΛΕΣ τις οψεις της Σεληνης μεχρι αυτη να αλλαξει ζωδιο .Δηλαδη ,αν η Σεληνη ειναι στις 7 μοιρες του ζυγου τοτε θα πρεπει να κοιταξεις ολες τις οψεις που θα σχηματισει αυτη μεχρι να φυγει απο το ζωδιο του Ζυγου.Μολις μπει στο Σκορπιο δηλαδη δεν κοιτας τις οψεις της.

    Υ.Γ¨ Σε περιπτωση που η οψη που σχηματιζεται με τον αναδρομο κρονο ειναι αρνητικη η θετικη το αποτελεσμα της ερωτησης συνηθως βγαινει οταν εκεινος ορθοδρομησει.Αυτο μας δειχνει απλα ενα χρονικο διαστημα που μπορει να συμβει το γεγονος . Ασχετα αν αυτος ορθοδρομησει παντως τον ιουνιο αυτο δεν σημαινει οτι στις 15 ιουνιου θα γινει και η επιστροφη του ασωτου .

    Σε οτι αφορα το δευτερο ερωτημα δεν μπορω να σου απαντησω θετικα η αρνητικα γιατι δεν εχω μπροστα μου τον χαρτη . Θεωρητικα οπως ειπα η Σεληνη δεν "συμβολιζει" αλλη γυναικα αλλα την κατασταση γυρω απο το ερωτημα.

  2. #32
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Εγώ έχω άλλη απορία κορίτσια.
    Ο ανάδρομος Κρόνος σε ποιο οίκο βρίσκεται;;
    Όσο για την περίοδο που είναι ανάδρομος σημαίνει πως το σκέφτεται να επιστρέψει.
    Αν θα επιστρέψει ή όχι θα φανεί από τις όψεις ενώ αυτή η επιστροφη, μπορεί να γίνει όταν ορθοδρομήσει ο Κρόνος. Επιπλέον, όταν επιστρέφει κάποιος, καλό να επιστρέφει με ορθόδρομους πλανήτες για να μην αλλάζει γνώμη πάλι.

  3. #33
    Join Date
    Dec 2009
    Όνομα:
    Λινα.
    Posts
    78

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Quote Originally Posted by Τίνα Ζαχαριάδου View Post
    Εγώ έχω άλλη απορία κορίτσια.
    Ο ανάδρομος Κρόνος σε ποιο οίκο βρίσκεται;;
    Όσο για την περίοδο που είναι ανάδρομος σημαίνει πως το σκέφτεται να επιστρέψει.
    Αν θα επιστρέψει ή όχι θα φανεί από τις όψεις ενώ αυτή η επιστροφη, μπορεί να γίνει όταν ορθοδρομήσει ο Κρόνος. Επιπλέον, όταν επιστρέφει κάποιος, καλό να επιστρέφει με ορθόδρομους πλανήτες για να μην αλλάζει γνώμη πάλι.

    Καλησπερα και απο μενα,ελπιζω να ειστε ολοι καλα...
    Εχω και'γω δυο αποριες σε ερωτηση για επανασυνδεση.
    Στην τελευταια ερωτηση μου για επανασυνδεση (αν δηλαδη θα τα ξαναβρουμε μεχρι το πρωτο δεκαπενθημερο του Ιουνιου) ο δικος μου σημειωδοτης( ακμη 1 οικου) Κρονος αναδρομος βρισκεται στον δικο μου 9 οικο(ακμη 3 οικο δικου του),και ο δικος του σημειωδοτης(7 οικος) ειναι η Σεληνη στον Ταυρο,στον δικο του 10 οικο και 4 οικο δικο μου.Σεληνη- Κρονος δεν κανουν καποια Πτολαιμαικη οψη.Η Σεληνη ομως(δικος του σημειωδοτης)εκανε συνοδο με Αρη(ακμη 4 δικου του οικου) και η αμεσως επομενη οψη που κανει ειναι συνοδο με την Αφροδιτη(ακμη δικου μου 4 οικος) και επειτα συνοδο με Ερμη (ακμη δικου μου 5 οικου και 6 οικου).
    Ο Ηλιος(δικος του δευτερος σημειωδοτης),βρισκεται στον δικο μου 5 οικο(δικο του 11) και θα κανει τριγωνο με Κρονο αναδρομο και τριγωνο με Κληρο της τυχης...
    Η απαντηση που μου δωσανε ηταν πως οχι στο χρονικο διαστημα που εβαλα( πρωτο δεκαπενθημερο του Ιουνιου, δεν κανουν οψη οι σημειωδοτες μας)αλλα λιγο αργοτερα...
    Η απορια μου ειναι η εξης...αν παρουμε σαν δικο του σημειωδοτη την Σεληνη(ακμη 7 οικου στον Καρκινο)και κανοντας οψεις με Αφροδιτη,Ερμη στον δικο μου 4 οικο(οικος τελους) σημαινει πως αργοτερα θα κανει αυτος κινησεις για επανασυνδεση?
    Και α αλλη μου απορια ειναι αν μπορουμε με βαση τον ωριαιο χαρτη να υπολογισουμε χρονικο διαστημα.


    Φιλικα...

  4. #34

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Η ωριαια αστρολογια ειναι μια μεθοδος που δεν εχει σημασια μονο οι οψεις και οι οικοι αλλα και πολλα αλλα πραγματα που εχουν αναφερθει στο σαιτ. Οποτε με οσα γραφεις ,ακρη δεν προκειται να βγαλει κανεις.

    Δευτερον, οι παραγωγοι οικοι χρησιμοποιουνται στην αστρολογια αλλα οταν εμεις ρωταμε για ενα τριτο ατομο. Δηλαδη αν ρωταμε για τον αδερφο μου και την γυναικα του κοιταω κυβερνητη του 3ου μου και τον κυβερνητη του 7ου του αδερφου μου ,δηλαδη ο κυβερνητης του 9ου για μενα.

    Αν ομως ρωταω εγω για μενα η ενα αλλο ατομο εθεσε στον εαυτο του την ερωτηση (παντα γινεται αυθορμητα η ερωτηση και οχι αναγκαστικα). Τοτε δεικτης ειναι ο 1ος για εκεινο και ο 5ος αν ρωταμε για το συντροφο του . Μην μπερδευεις λοιπον τους παραγωγους οικους εκτος αν εχεις θεσει ερωτημα οπως " εχει δευτερη σχεση ? " οπου εχει νοημα να εξετασεις τους δικους του παραγωγους.

    Στο ερωτημα σου αφου εθεσες εσυ την ερωτηση κοιτα τι γινεται με τους δεικτες σας και τι βαθμολογια εχουν,που βρισκονται και κ.λ.π.

    Σε οτι αφορα το χρονικο περιθωριο .Δεν υπαρχει ξεκαθαρη απαντηση σχετικα με αυτο.Αλλα σιγουρα ειναι λαθος να κανουμε ερωτηση στο απειρο π.χ "Θα κανω ποτε σχεση στην ζωη μου ?" και το ιδιο λαθος ειναι να κανουμε την ερωτηση καπως ετσι " Σε δεκα μερες θα κανω σχεση με τον ταδε ? ".

    Καθε προγνωστικη μεθοδος δινει ενδειξεις ωστε να συμβουν γεγονοτα .Γι αυτο αν προσεξες λεμε ολοι μας " η απαντηση ΤΕΙΝΕΙ στο θετικο η στο αρνητικο" γιατι τα στοιχεια που δινονται στα "πεταχτα " σε ενα φορουμ δεν ειναι δυνατον να ειμαστε 100% σιγουροι .Αμα μου δινεις τις οψεις αλλα οχι τους οικους και τα ζωδια η δεν μου λες τις μοιρες για να δω χιλια -δυο πραγματα ,θα ειναι τζαμπα κοπο και χωρος .

    Τελος ,μεγαλη μπαρουφα οποιος σου ειπε την φραση " γινεται ερχονται " Αφου ο ωριαιος γινεται την στιγμη που θετεις την ερωτηση και κοιτας τις οψεις που σχηματιζονται τοτε.Χαιρω πολυ καποια στιγμη στο μελλον οι δεικτες θα σχηματισουν οψη ετσι και αλλοιως .Αλλα εμας μας ενδιαφερει την στιγμη που γινεται ο χαρτης τι συμβαινει με τους δεικτες. Και οχι αν μετα απο 15 μερεσ η ενα μηνα τελικα αυτοι σχηματισουν οψη .Δεν εχει σημασια τι θα κανουν μετα το ερωτημα μας .Ο χαρτης ειναι στιγμιαιος με συγκεγκριμενους κανονες .

    Πρωτη οψη που σχηματιζεται για καθε δεικτη την στιγμη που καταστρωνεται ο χαρτης .Αν μετα απο ενα διαστημα οι δεικτες σχηματισουν τριγωνο αυτο δεν σημαινει τιποτα για μας γιατι στον δικο μας χαρτη δεν σχηματιζαν αρα κοιταμε αλλα στοιχεια για να παρουμε απαντηση.

  5. #35
    Join Date
    Dec 2009
    Όνομα:
    Λινα.
    Posts
    78

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Quote Originally Posted by hattie23 View Post
    Η ωριαια αστρολογια ειναι μια μεθοδος που δεν εχει σημασια μονο οι οψεις και οι οικοι αλλα και πολλα αλλα πραγματα που εχουν αναφερθει στο σαιτ. Οποτε με οσα γραφεις ,ακρη δεν προκειται να βγαλει κανεις.

    Δευτερον, οι παραγωγοι οικοι χρησιμοποιουνται στην αστρολογια αλλα οταν εμεις ρωταμε για ενα τριτο ατομο. Δηλαδη αν ρωταμε για τον αδερφο μου και την γυναικα του κοιταω κυβερνητη του 3ου μου και τον κυβερνητη του 7ου του αδερφου μου ,δηλαδη ο κυβερνητης του 9ου για μενα.

    Αν ομως ρωταω εγω για μενα η ενα αλλο ατομο εθεσε στον εαυτο του την ερωτηση (παντα γινεται αυθορμητα η ερωτηση και οχι αναγκαστικα). Τοτε δεικτης ειναι ο 1ος για εκεινο και ο 5ος αν ρωταμε για το συντροφο του . Μην μπερδευεις λοιπον τους παραγωγους οικους εκτος αν εχεις θεσει ερωτημα οπως " εχει δευτερη σχεση ? " οπου εχει νοημα να εξετασεις τους δικους του παραγωγους.

    Στο ερωτημα σου αφου εθεσες εσυ την ερωτηση κοιτα τι γινεται με τους δεικτες σας και τι βαθμολογια εχουν,που βρισκονται και κ.λ.π.

    Σε οτι αφορα το χρονικο περιθωριο .Δεν υπαρχει ξεκαθαρη απαντηση σχετικα με αυτο.Αλλα σιγουρα ειναι λαθος να κανουμε ερωτηση στο απειρο π.χ "Θα κανω ποτε σχεση στην ζωη μου ?" και το ιδιο λαθος ειναι να κανουμε την ερωτηση καπως ετσι " Σε δεκα μερες θα κανω σχεση με τον ταδε ? ".

    Καθε προγνωστικη μεθοδος δινει ενδειξεις ωστε να συμβουν γεγονοτα .Γι αυτο αν προσεξες λεμε ολοι μας " η απαντηση ΤΕΙΝΕΙ στο θετικο η στο αρνητικο" γιατι τα στοιχεια που δινονται στα "πεταχτα " σε ενα φορουμ δεν ειναι δυνατον να ειμαστε 100% σιγουροι .Αμα μου δινεις τις οψεις αλλα οχι τους οικους και τα ζωδια η δεν μου λες τις μοιρες για να δω χιλια -δυο πραγματα ,θα ειναι τζαμπα κοπο και χωρος .

    Τελος ,μεγαλη μπαρουφα οποιος σου ειπε την φραση " γινεται ερχονται " Αφου ο ωριαιος γινεται την στιγμη που θετεις την ερωτηση και κοιτας τις οψεις που σχηματιζονται τοτε.Χαιρω πολυ καποια στιγμη στο μελλον οι δεικτες θα σχηματισουν οψη ετσι και αλλοιως .Αλλα εμας μας ενδιαφερει την στιγμη που γινεται ο χαρτης τι συμβαινει με τους δεικτες. Και οχι αν μετα απο 15 μερεσ η ενα μηνα τελικα αυτοι σχηματισουν οψη .Δεν εχει σημασια τι θα κανουν μετα το ερωτημα μας .Ο χαρτης ειναι στιγμιαιος με συγκεγκριμενους κανονες .

    Πρωτη οψη που σχηματιζεται για καθε δεικτη την στιγμη που καταστρωνεται ο χαρτης .Αν μετα απο ενα διαστημα οι δεικτες σχηματισουν τριγωνο αυτο δεν σημαινει τιποτα για μας γιατι στον δικο μας χαρτη δεν σχηματιζαν αρα κοιταμε αλλα στοιχεια για να παρουμε απαντηση.

    Hattie23 σε ευχαριστω για την απαντηση σου:bigsmile:
    Διαβαζοντας για την ωριαια και προσπαθωντας να καταλαβω καποια πραγματα μπερδευομαι!
    Καποιοι χρησιμοποιουν τον 7 και οχι τον 5 οικο για αισθηματικη ερωτηση(για τον συντροφο τους) και παραλληλα βλεπουν και τον 5 οικο για επιπλεον πληροφοριες.
    Κποιοι κοιτανε τον 4 οικο,τον οικο τελους δηλαδη για το τελικο αποτελεσμα και καποιοι αλλοι οχι,δεν τον πολυδεινουν σημασια...
    Τι ισχυει τελικα απ'ολα αυτα?


    Φιλικα...

  6. #36

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Εξαρταται αν διαβαζεις τα ξενα σαιτ που περισσοτερο λαμβανουν υποψη τους τον 7ο για τον ερωτικο συντροφο.Ωστοσο στην αστρολογια ο 5ος οικος εχει να κανει με τους ερωτικους συντροφους ενω ο 7ος εχει να κανει με τους συντροφους με την εννοια του γαμου.

    Κατα την αποψη μου ,οταν δεν εχει υπαρξει ποτε σχεση με καποιον και απλα η κατασταση ειναι φλερτ η αντε το πολυ ενα -δυο χρονια σχεση κοιταω τον 5ο εκτος αν εχει επισημοποιηθει η σχεση με καποιο τροπο .

    Τον κυβερνητη του 4ου τον κοιταμε μονο αν δεν μας εχει δωθει απαντηση (η πιστευουμε οτι δεν μας εχει δωθει απαντηση) "τελικη" σχετικα με το ερωτημα μας ειτε απο τους δεικτες ειτε απο την σεληνη . Συνηθως δεν χρειαζεται .

  7. #37
    Join Date
    Dec 2009
    Όνομα:
    Λινα.
    Posts
    78

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Quote Originally Posted by hattie23 View Post
    Εξαρταται αν διαβαζεις τα ξενα σαιτ που περισσοτερο λαμβανουν υποψη τους τον 7ο για τον ερωτικο συντροφο.Ωστοσο στην αστρολογια ο 5ος οικος εχει να κανει με τους ερωτικους συντροφους ενω ο 7ος εχει να κανει με τους συντροφους με την εννοια του γαμου.

    Κατα την αποψη μου ,οταν δεν εχει υπαρξει ποτε σχεση με καποιον και απλα η κατασταση ειναι φλερτ η αντε το πολυ ενα -δυο χρονια σχεση κοιταω τον 5ο εκτος αν εχει επισημοποιηθει η σχεση με καποιο τροπο .

    Τον κυβερνητη του 4ου τον κοιταμε μονο αν δεν μας εχει δωθει απαντηση (η πιστευουμε οτι δεν μας εχει δωθει απαντηση) "τελικη" σχετικα με το ερωτημα μας ειτε απο τους δεικτες ειτε απο την σεληνη . Συνηθως δεν χρειαζεται .

    Ενταξει.
    Τοτε γιατι ο 4 οικος ονομαζεται και οικος της τελικης εκβασης του θεματος?


    Φιλικα.

  8. #38

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    thank you hattie εγω κοιτουσα οψεισ που θα γινουν γενικα δεν ήξερα οτι μιλάμε μόνο για τωρα.κα Ζαχαριάδου ο κρόνος είναι στις 10 του ζυγού ανάδρομος και στον δεύτερο οίκο.ο ερμής μου στισ 9 των διδύμων και στο10ο οίκο και η σελήνη στισ 24 του λέοντα και στο 12ο. αν ισχύει οτι δε δεχόμαστε τις όψεις με τη σελήνη όταν αλλάζει ζώδιο τότε ούτε ο κρόνος ούτε ο ερμής θα κάνουν καμία όψη με κανένα πλανήτη.νομίζα οτί κοιτούσαμε την πρωτη όψη που κάνει ο πλανλητης όποτε κ αν γίνεται αυτή (κ μετά από ένα μηνα πχ)

  9. #39
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    Τελος ,μεγαλη μπαρουφα οποιος σου ειπε την φραση " γινεται ερχονται " Αφου ο ωριαιος γινεται την στιγμη που θετεις την ερωτηση και κοιτας τις οψεις που σχηματιζονται τοτε.Χαιρω πολυ καποια στιγμη στο μελλον οι δεικτες θα σχηματισουν οψη ετσι και αλλοιως .Αλλα εμας μας ενδιαφερει την στιγμη που γινεται ο χαρτης τι συμβαινει με τους δεικτες. Και οχι αν μετα απο 15 μερεσ η ενα μηνα τελικα αυτοι σχηματισουν οψη .Δεν εχει σημασια τι θα κανουν μετα το ερωτημα μας .Ο χαρτης ειναι στιγμιαιος με συγκεγκριμενους κανονες .

    Αγαπητή hattie23, φαντάζομαι ότι αυτή τη "μπαρούφα" τη διάβασε στο δικό μου ποστ με το Νο 44. Ο χάρτης πράγματι είναι στιγμιαίος και έχει συγκεκριμένους κανόνες γι αυτό θα σου πρότεινα να μελετήσεις εκ νέου το φαινόμενο της υπαναχώρησης για να μη δημιουργούμε λανθασμένες εντυπώσεις στα μέλη. Να πω ακόμη, πως αν μας ενδιέφεραν μόνο οι όψεις που σχηματίζονται τη συγκεκριμένη στιγμή, τότε δεν θα είχαμε ανάγκη σε κάθε ωριαίο χάρτη τις αστρολογικές εφημερίδες.

  10. #40

    Re: Ωριαία Αστρολογία Σχέσεων

    ωραία και τι εννοούμε τότε οταν λέμε οτι "κοιτάμε την πρώτη όψη που κάνει ο σημειοδότης" αφου μελετάμε μόνο τη στιγμή ποια είναι η πρώτη όψη που ΘΑ κανει. διάβαζα αλλού οτι κοιτάμε κ τις εφημερίδες για να δούμε τις όψεισ στο μέλλον γιαυτο το ρωτάω.

    στο χάρτη μου οι σημειοδοτες κάνουν τριγωνο στη στιγμή της ερώτησης με τον έναν από τους δύο ανάδρομο(μεσα στη ζαλούρα μου δεν το είχα παρατηρησει οτι ζυγόσ με δίδυμο κανουν τρίγωνο).οπότε μαυτά που διάβασα είναι θετικό σημάδι για επανασύνδεση.το πρόβλημα είναι οτι είμαι σχεδόν σίγουρη οτι δε μπορεί να γίνει επανασύνδεση εφτιαξα το χάρτη για επιβεβαίωση .και μου τα βγάζει παραδόξωσ πολύ θετικά.και το ψάχνω για να δω τι πάει στραβά στο χάρτη και στην "ανάλυση".κανένα σημάδι σε ερωτήματα επανασύνδεσης που να δείχνει οτι δε θα γίνει (η επανασύνδεση) υπάρχει ?

 

 
Page 4 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads