s
Καρμικα Ζωδια - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 31 to 40 of 71
  1. #31
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    Η ανευθυνότητα των Τοξοτών και πολλές φορές η αγένειά τους και η απερισκεψία,
    Έτσιιιιι να αρχίσουν να ροκανίζονται σιγά σιγά οι κουκου ρούκου (Μαρουλίτσες Μητσάκοι και άλλοι συγγενείς) :toung:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  2. #32
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Έτσιιιιι να αρχίσουν να ροκανίζονται σιγά σιγά οι κουκου ρούκου (Μαρουλίτσες Μητσάκοι και άλλοι συγγενείς) :toung:
    Μη χάσεις εσύ και δε μιλήσεις...

  3. #33
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by BlackOrWhat View Post
    Μ'αρέσει που πέσατε όλοι να τον φάτε για την απαξίωσή του στους Σκορπιούς και τις Παρθένους...όταν εσείς προβαίνετε σε ενέργειες και δηλώσεις που απαξιώνουν άλλο ζώδιο...κάνετε δηλαδή αυτό που ακριβώς καταγγέλετε...δεν νομίζω πως έχετε κατανοήσει την φύση του Τοξότη...μέχρι τότε μόνο με προσωπικές εμπειρίες μπορούμε να μιλούμε όλοι...
    Εγώ τους συμπαθώ τους τοξότες... Ο πατέρας μου είναι τοξότης με σελήνη και ερμή στον τοξότη... Ξέρω πολύ καλά πως λειτουργούν... ¶λλα αισθάνθηκα να θίγομαι προσωπικά γιατί ήταν σα να περιγράφει το ωροσκόπιο μου... Και δεν είμαι καμια γυναίκα αράχνη που ρουφάει το αίμα των αντρών της με καλαμάκι!!!!
    Γιατί ο sagit αυτό περιέγραφε σε γενικές γραμμές....

  4. #34

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Ετσι, έτσι, να αποδεικνύετε το πόσο σας λείπουν κάποια πραγματάκια
    Κρυφτείτε στα υπόγεια σας και βάλτε ναφθαλίνη αφού δεν μπορείτε να μυρίζετε καθαρό αέρα :toung:
    Πείτε ότι η ελευθερία είναι ασυδοσία και το γέλιο επιπολαιότητα μικρά μου ζωύφια
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #35
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Τουτη η γη που την πατούμε όλοι μέσα θε να μπούμε...

    Δικό σου...

  6. #36
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Εγώ τους συμπαθώ τους τοξότες... Ο πατέρας μου είναι τοξότης με σελήνη και ερμή στον τοξότη... Ξέρω πολύ καλά πως λειτουργούν... ¶λλα αισθάνθηκα να θίγομαι προσωπικά γιατί ήταν σα να περιγράφει το ωροσκόπιο μου... Και δεν είμαι καμια γυναίκα αράχνη που ρουφάει το αίμα των αντρών της με καλαμάκι!!!!
    Γιατί ο sagit αυτό περιέγραφε σε γενικές γραμμές....
    Καταλαβαίνετε πως κι εγώ θίχτηκα με αυτά που ειπώθηκαν και όχι αποκλειστικά απο εσάς...απλά ίσως θα έπρεπε να καταλάβετε ότι βρίσκεται σε απόγνωση...μόνον που δεν του φταίει κανείς άλλος από τον εαυτό του...ακόμα και οι Τοξότες που είναι τρείς λαλούν και δυό χορεύουν (γιατί δεν είμαστε έτσι όλοι, όλες τις ώρες ή όλοι αγενείς) μπορούν να αναπτύξουν άμυνες και μερικές φορές είναι πιο δύσκολο...αλλά μαθαίνουμε...όλοι...

  7. #37

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Τουτη η γη που την πατούμε όλοι μέσα θε να μπούμε...

    Δικό σου...
    α) είναι δημώδες και όχι δικό μου
    β) επειδή θα μπόυμε δε σημαίνει και ότι είναι καλά η μας αρέσει κιόλας :nuts:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #38
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by BlackOrWhat View Post
    Καταλαβαίνετε πως κι εγώ θίχτηκα με αυτά που ειπώθηκαν και όχι αποκλειστικά απο εσάς...απλά ίσως θα έπρεπε να καταλάβετε ότι βρίσκεται σε απόγνωση...μόνον που δεν του φταίει κανείς άλλος από τον εαυτό του...ακόμα και οι Τοξότες που είναι τρείς λαλούν και δυό χορεύουν (γιατί δεν είμαστε έτσι όλοι, όλες τις ώρες ή όλοι αγενείς) μπορούν να αναπτύξουν άμυνες και μερικές φορές είναι πιο δύσκολο...αλλά μαθαίνουμε...όλοι...
    Έχεις δίκιο σε κάποια φάση τα φτυάρια για τους τοξοτες απέκτησαν μοτερ και τα rpm τους έφτασαν σε κοκκινα επίπεδα!!!

    Δεν πρέπει να βάζουμε τους πάντες στο ίδιο τσουβάλι... Συγνώμη αν το έκανα... Απλα είναι διαφορετικά να τα γράφεις και αλ΄λιως να μιλάς προφορικα...Τοτε καταλαβαίνεις αν καποιος αστειευεται λιγακι ή εννοει αυτά που λεει..

    Επαναλαμβάνω τους συμπαθώ τους τοξοτες!!!

  9. #39
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Δεκτόν λοιπόν!!

  10. #40

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι μεγαλόκαρδος και δεν κρατάω κακία σε κανέναν :nuts:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 4 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads