s
Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Στην ύλη να προστεθούν

Voters
466. You may not vote on this poll
  • Άρθρα για αρχάριους

    101 21.67%
  • Άρθρα για προχωρημένους

    75 16.09%
  • Απλά μαθήματα αστρολογίας

    169 36.27%
  • Περισσότερες γενικές προβλέψεις

    69 14.81%
  • Γενικά θέματα για αρχάριους

    52 11.16%
Page 4 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 192
  1. #31
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    Βικτωρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    40

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    Γειά σας,

    Λοιπόν μια πρόταση θέλω να κάνω αν και δεν ξέρω κατά πόσό είναι σωστό η εφικτό αυτό που σκέφτομαι.Θα μπορούσε ίσως να γίνει γενική πρόβλεψη του ζωδίου και μετά ειδικότερη για καθένα από τα 3 δεκαήμερα του κάθε ζωδίου?Γιατί ας πούμε οι καλές ή οι κακές όψεις του κάθε πλανήτη δεν μπορώ να καταλάβω αν επηράζουν το ίδιο ας πούμε τους τοξότες του 1ου δεκαήμερου με τους τοξότες του 2ου(το ζώδιο είναι τελείως τυχαίο που έβαλα)
    Γίνεται κάτι τέτοιο?
    ΣΑΦΩΣ!!!!!!!

  2. #32
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    3

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ

  3. #33

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    πολλά μα πολλά άρθρα για αρχάριους...και ίσως πως να διαβάσουμε έναν αστρολογικό χάρτη...δλδ κάποιες επεξηγήσεις σε σύμβολα...
    mpiskoto sokolatas

  4. #34

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    Quote Originally Posted by mpiskoto View Post
    πολλά μα πολλά άρθρα για αρχάριους...και ίσως πως να διαβάσουμε έναν αστρολογικό χάρτη...δλδ κάποιες επεξηγήσεις σε σύμβολα...

    Για τις επεξηγήσεις αρχικά μπορείς να δεις εδώ
    Για τα υπόλοιπα, αν ξεκινήσεις με βασικά στοιχεία και ιδιότητες πλανητών και ζωδίων, θα μπορέσεις να κάνεις μια πρώτη απόπειρα ερμηνείας.
    Υπάρχουν πολλά άρθρα στο φόρουμ που θα σε βοηθήσουν για τα πρώτα βασικά!

  5. #35

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    ευχαριστώ πολύ!!!!
    mpiskoto sokolatas

  6. #36
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    πιστεύω ότι πρέπει να αρχίσουν από εμας οι ερώτήσεις για τις αποροίες μας μα να πέρνουμε και απαντήσεις ή αν έχουν απαντηθεί να μας παραπέμπετε στης ανάλλωγες απαντήσεις
    αν και έχοντας γνωρίσει ένα παιδι που ασχολιόνταν δώδεκα χρόνια ψάχνοντας μου είπε τη αξίζη να προσέχεις σε έναν αστρολογικό χάρτη και ότι αυτός ασχολίθηκε μόνο και μόνο για να ψυχολογή τους ανθρώπους

  7. #37

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    θα ελεγα και εγώ αρθρα για το πως μας επηρεαζουν στην καθημερινη ζωη τα αστρολογικά δεδομένα. Ισως και κάποια σύγκριση συστημάτων διαφόρων σχολών αστρολογίας:embarrest

  8. #38

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΤΑΛΗΛΟΙ ΓΕΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΛΥΣΕΤΕ : :idea: ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΕΜΠΤΑΤΕ :nuts: :nuts:

  9. #39

    Re: Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα

    Quote Originally Posted by sexy View Post
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΤΑΛΗΛΟΙ ΓΕΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΛΥΣΕΤΕ : :idea: ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΕΜΠΤΑΤΕ :nuts: :nuts:
    Προς το παρόν πάντως μπορείς να χρησιμοποιήσεις, εσύ και όλοι όσοι έχουν απορίες, την Αναλυτική Αναζήτηση, βάζοντας τις λέξεις κλειδιά σε όσα ζητάς και δεν βρίσκεις με την πλοήγηση σου! Μπορεί η απορία που έχεις, να έχει ήδη απαντηθεί σε κάποιο παρόμοιο θέμα!

  10. #40

    Re: Ήλιος Σελήνη Ωροσκόπος. Το πνεύμα, η ψυχή και το σώμα

    Πολύ κατατοπιστικό άρθρο, ειδικά για όσους (σαν και εμένα) ξεκινήσαμε πρόσφατα να ασχολούμαστε με την αστρολογία. Θα ήθελα να σας προτείνω να συντάσσετε κάποια άρθρα τα οποία να μας δίνουν σταδιακά όλες εκέινες τις γνώσεις που πρέπει να έχουμε για να καταλλήξουμε να 'διαβάζουμε΄ έναν αστρολογικό χάρτη. Νιώθω λίγο χαμένη, δεν ξέρω από που να ξεκινήσω.....! ευχαριστώ

 

 
Page 4 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads