s
Ας μιλήσουμε για Ιχθύς - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 152
  1. #31
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύες

    Quote Originally Posted by friary View Post
    Λευκηηηηηηή, τόσος κόπος πάει χαμένος, θα σας μαλώσω, δεν διαβάζετε τα θέματα του site :toung:
    Είμεθα επιστήμονες (μάλλον παλεύουμε να γίνουμε:toungκαι κομμουνισταί, και τόση ιδεαλιστική φιλοσοφία δεν την αντέχουμε ακόμα και όσοι έχουμε άρωμα δωδέκατου και ποσειδώνα στον χάρτη μας :embarrest
    Κατά τα άλλα,μια χαρά καρπούς αποδίδουν οι κόποι σας!:bigsmile:
    υ.γ.Κι επίσης ως γνήσιος ιχθύς τα μπέρδεψες λίγο,αυτή η φράση
    εεεεε αφού τα έχουμε απέραντα σαν τη θάλασσα, τα προωθούμε κατα κύματα

    Δεν είναι δική μου(smile)

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  2. #32
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύες

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Η σκεπτομορφή δεν ξέρω τι είναι
    Αδιάβαστη σε βρισκω, δεν παρακολουθείς τελευταία το φόρουμ στα επιστημονικά του :toung:
    Προβάλλει τον κακό ευατό της η κακιά γυναίκα μάγισσα γιατί δεν γεννήθηκε μια εκ των εκλεκτών Παρθένων και ζηλεύει.

    Αν ανοίξετε θέμα Καρκίνος δηλώνω ότι θα το κλειδώσω, ή θα εμφανίσω ποστ από τα κρυφά φόρουμ των έντιτορς όπου ζούμε ΜΕΣΑ στην υγρασία από το κλαψοκάτι που έχουν (και έχουμε και πολλές εκεί μέσα) για να ανέβει κατακόρυφα το ενδιαφέρον
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  3. #33
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Μωρέ καλά παιδιά είναι οι Ιχθύς, κατά βάθος. Παρεξηγημένο ζώδιο. Και τώρα σας μιλάει το πιο ΚΟΥΛάτο ζώδιο...

  4. #34
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Ε όχι και παρεξηγημένοι.Παντού τα καλύτερα λένε.Όπως στο 1984 για το μεγάλο αδελφό.Να μου πεις ότι είναι παρεξηγημένος ο Αιγόκερως ,να το καταλάβω:bigsmile:
    Ο Τοξότης είπαμε,είναι το πιο κουλάτο,το πιο αγνό,το πιο αυθόρμητα συμπαθητικό:bigsmileτα 2 τελευταία τα έχουν και οι καρκίνοι αλλά αυτοί οι σεληνιασμένοι μόνο κουλ δεν είναι )

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  5. #35
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Ε όχι και παρεξηγημένοι.Παντού τα καλύτερα λένε.Όπως στο 1984 για το μεγάλο αδελφό.Να μου πεις ότι είναι παρεξηγημένος ο Αιγόκερως ,να το καταλάβω:bigsmile:
    Εγώ τους συμπαθΑω τους Αιγόκερους... τους πάω. Γενικώς ΟΛΟΥΣ (σχεδόν) τους πάω. Με τους Ιχθύς π.χ. πιστεύω πως αυτή η έμφαση στην ευαισθησία και στον ονειρικό τους κόσμο είναι παρεξηγημένη. Αυτό εννοούσα.

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Ο Τοξότης είπαμε,είναι το πιο κουλάτο,το πιο αγνό,το πιο αυθόρμητα συμπαθητικό:bigsmileτα 2 τελευταία τα έχουν και οι καρκίνοι αλλά αυτοί οι σεληνιασμένοι μόνο κουλ δεν είναι )
    Ετσι, έτσι... Μόνο, Λευκή μου, δε δίνω επιταγές... :toung: (για να περικειμενοποιήσω και αυτό το ποστ στα προηγούμενα λεχθέντα)


  6. #36

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύες

    Quote Originally Posted by friary View Post
    Μωρέ την τσιφουτιά των Παρθένων λέω να παραλάβουμε πρώτα. Καλός λόγος και ... τάληρο?
    Τουλάχιστον τον κακό τον διαθέτεις δωρεάν ή κι εκει ζητάς το κατι τις σου :blink:

    :sick: Με στεναχωρείτε τα Παρθενάκια. Γίνετε λίγο large...

    (Για να μάθεις να λες καλό λόγο σε Ιχθύ )
    Κι όμως μπορώ να αποδείξω ότι είμαι Ιχθύς. Είναι το έμεσο και κρυφό μου Ωροσκόπιο. Μπουχαχα την πάτησες, έχω πολλούς άσσους κρυμένους στο μανίκι. Και νο νο δεν είμαι καθόοολου τσιφούτης. Θα σου πω κι άλλα καλά αν πρώτα $$$$$$$$$$$$ ......

  7. #37
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύες

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    Κι όμως μπορώ να αποδείξω ότι είμαι είμαι Ιχθύς. Είναι το έμεσο και κρυφό μου Ωροσκόπιο. Μπουχαχα την πάτησες, έχω πολλούς άσσους κρυμένους στο μανίκι. Και νο νο δεν είμαι καθόοολου τσιφούτης. Θα σου πω κι άλλα καλά αν πρώτα $$$$$$$$$$$$ ......
    Δημήτρη, ρίξε τώρα smilies που μπορείς!! :toung::toung:



    Ενα οφ τοπικ πάντα χρειάζεται σ' ενα θρεντ....
    :blink:

  8. #38

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Είμαστε ευπρεπώς μέσα στο θέμα. Οι Ιχθείς μου (άρα και εγώ που είμαι Ιχθύς, το γιατί και πως άλλη υπόθεση), μου θυμίζουν το Συνοικία το 'Ονειρο ή το Κόκκινα Φανάρια που κάθε τόσο ο αείμνηστος Νότης Περγιάλης ρωτούσε την κοπέλα του (το ερωτευμένο ζευγαράκι ήταν 70 ετών και βγάλε) ''Ωραία δεν είν'η ζωή Κατερίνα ;'', κι αυτή του απαντούσε μές'το χαμόγελο και με χαμηλωμένο το κεφάλι ντροπαλή ''ΚαΛΛΛή είναι'' (με παχύ το λί). Είναι η ανθρωπιά σε όλο της το μεγαλείο αυτό το ζώδιο. Ψυχούλες, και το εννοώ, δεν ζητάω άλλα δολάρια.

  9. #39
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Μαργαρίτα
    Location
    Κρήτη
    Posts
    465

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    μπορει οι ιχθυς να ειναι το τελευταιο ζωδιο αλλα ειναι και το καλυτερο....ειναι τελειο!ιχθυς 4 ever Verneigung....και εσωτερικα και εξωτερικα ειναι οι καλυτεροι!

  10. #40
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Ετσι, ετσι, να βλέπω το λαό κάτω απο το μπαλκόνι να μας προσκυνάει.

    Τέλλλειοι ψηφοφόροι μας, προΤΙμίστε μας και θα ανταμοιφθείτε εμμμ .... παρασύσθηκα.:toung:

    Αχχχ μια ικανοποίησιςςςςς, μια ψυχική ανάτασιςςςς την έπαθα. Να είστε καλά θαυμαστές μας :nuts:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

 

 
Page 4 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads