s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 340
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 340 of 350 FirstFirst ... 240 290 330 336 337 338 339 340 341 342 343 344 ... LastLast
Results 3,391 to 3,400 of 3493
  1. #3391

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλημερα και καλώς σας βρήκα

  2. #3392

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλησπέρα, είμαι η αναστασια και είμαι νέο μελος ... μπηκα ελπιζοντας καποια στιγμη να μαθω κατι παραπανω από το να διαβαζω το ζωδιο μου!!!χαχ ... για αρχη θα ηθελα με καποιον τροπο να ξερω τον ωροσκοπο μου!!! ηξερα πως ημουν σκορπιος και σημερα καποιου διαβασα ότι μπορει να είμαι τοξότης,πφφφ ... μπερδευτηκα λιγάκι!!!

  3. #3393

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια χαρά σε όλους τους λάτρεις της Αστρολογίας !

  4. #3394
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by Stemi Skourletou View Post
    Καλημερα και καλώς σας βρήκα
    Quote Originally Posted by plusminus81 View Post
    καλησπέρα, είμαι η αναστασια και είμαι νέο μελος ... μπηκα ελπιζοντας καποια στιγμη να μαθω κατι παραπανω από το να διαβαζω το ζωδιο μου!!!χαχ ... για αρχη θα ηθελα με καποιον τροπο να ξερω τον ωροσκοπο μου!!! ηξερα πως ημουν σκορπιος και σημερα καποιου διαβασα ότι μπορει να είμαι τοξότης,πφφφ ... μπερδευτηκα λιγάκι!!!
    Quote Originally Posted by katisun View Post
    Γεια χαρά σε όλους τους λάτρεις της Αστρολογίας !
    Καλωσορισατε στο my horoscope
    καλη συνεχεια αγαπητα νεα μελη ευχοχομαι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #3395

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλημέρα είμαι το νέο μέλος ierissos και θα ήθελα να αναφερθώ στο θέμα των μεσοδιαστημάτων πότε και γιατι τα χρησιμοποιούμαι ευχαριστώ

  6. #3396

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας και από εμένα!!!

  7. #3397

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σας!

    Είμαι μέλος της πολύ όμορφης και οργανωμένης ομάδας σας από χθες το βράδυ!
    Γνώριζα την σελίδα από παλιά, και είχα εντυπωσιαστεί με την πληθώρα αλλά και την ποιότητα των άρθρων. Αν και δεν είμαι ειδική για να κρίνω, νομίζω ότι η δουλειά που γίνεται είναι πάρα πολύ καλή. Μπράβο σας!
    Για ένα μεγάλο διάστημα έμεινα μακριά από το αντικείμενο.... αλλά τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει να ασχολούμαι ξανά και να καλύπτω κενά!
    Γνωρίζω κάποια πολύ γενικά πράγματα για την αστρολογία, αλλά ξέρω ότι υπάρχουν πολλά περισσότερα να μάθω. Ελπίζω να τα καταφέρω!

    Καλώς σας βρήκα!!!

  8. #3398

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα. Ειμαι η Χρύσα γράφτηκα εχτές και μπορω να πω οτι εχω μεινει άφωνη για το τι μπορει να δειξει ενας αστρολιγικος χαρτης. Πραγματικα μπραβο σας γιατι αυτα που εχω διαβασει μεχρι τωρα στον χαρτη μου , με εκαναν να καταλαβω καποια πραγματα. Βεβαια θελω ακομα δουλεια για να καταλαβω τα παντα αλλα ολα στο χρονο τους.

  9. #3399

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα

  10. #3400

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλημέρα, είμαι ο Λεωνίδας μου αρέσει ιδιαίτερα να μελετάω οτιδήποτε αφορά την αστρολογία, είναι πολυ ενδιαφέρουσα και για μένα, Καλώς σας βρήκα!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads