s
Παρόντες και παρούσες... - Page 33
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 33 of 72 FirstFirst ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... LastLast
Results 321 to 330 of 711
  1. #321

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Ξανακαλώς μας ήρθες λοιπόν

  2. #322

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    γεια σας και απο μενα....ενα ταλαιπωρημενο ψαρακι

  3. #323

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by eugeniaro View Post
    γεια σας και απο μενα....ενα ταλαιπωρημενο ψαρακι

    Γειά σου και από εμάς! :bigsmile:
    Ίσως η σωστή πίστη να είναι η πίστη χωρίς αντικείμενο.. ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΠΑΝ..

  4. #324
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Μαριάννα
    Location
    Σπάρτη
    Posts
    6

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Παρούσα κι εγώ!

  5. #325
    Join Date
    Oct 2007
    Όνομα:
    ΕΙΡΗΝΗ
    Location
    ΡΟΔΟΣ
    Posts
    14

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Ειμαι και εγω εδω,αθορυβα αλλα σε καθημερινη βαση

  6. #326

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    παρούσα κι εγώ!! νέα μεν στο myhoroscope αλλά τακτική στις επισκέψεις μου !!! :bigsmile:

  7. #327
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    καπου αλλου...
    Posts
    4

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Γεια σας παισια...:embarrestΠαρουσα κι εγω..:bigsmile:

  8. #328
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Στράτος
    Location
    ΧΑΪΔΑΡΙ
    Posts
    38

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Τι έγινε ρε παιδιά? Αναφορά τάγματος έχουμε? Ε, για να μην φάμε καμμιά καμπάνα , δηλώνω κι εγώ παρών... κι αξούριστος.:dizzy:

  9. #329
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    ανοιξα τον υπολογιστη σημερα και μπηκα στο σαιτ του MyHoroscope οπως κανω καθε μερα γιατι ειναι πιστευω το καλητερο και βλεπω οτι μου γραφουν να γινω πιο ενεργο μελος και οτι εχω καιρο να γραψω κατι.Θελω να σας πω αγαπητοι μου οτι ημουν ασχετη με την τεχνολογια [υπολογιστες]και μου εδειξε η κορη μου να ανοιγω ,να μπαινω, να γραφω. τι ειναι αναζητηση ολα αυτα,εβαλα την λεξη αστρολογια και ψαχνωντας κατεληξα σε εσας γιατι με καλυπτατε σε παρα πολλα μα τα ωραια αρθρα σας.Ως ασχετη λοιπον ενα δημοτικο εβγαλα ουτε αγγλικα ξερω φυσικα αρχισα με το μοναδικο οπλο στην φαρετρα μου την αγαπη για την αστρολογια να γραφω, 5 απαντησεις εγραψα οι 4 βγηκαν οφ τοπικ!!!Λεω απο μεσα μου Παναγιτσα μου καλη τι ειναι τωρα αυτο το οφ τοπικ;Μετα απο λιγο λεω ας προσπαθησω να ανοιξω ενα θεμα και ναι !!! εκ του θαυματος τα καταφερα!!!Ανοιξα το θεμα ''η εκλειψη της 1 αυγουστου''και καποιοι με προσβαλαν και με ακυρωσαν ισως για την αμαθεια μου στο πως γραφουμε μεσα στο φορουμ ,ενιωσα σαν ηλειθια για μια στιγμη με τους ΄΄επιστημονες της αστρολογιας΄΄να με μειωνουν και φυσικα μου κοπηκαν τα φτερα ,αλλα σιγα σιγα θα αρχισω ξανα. Να προσθεσω οτι εμαθα τι ειναι οφ τοπικ και αλλα πολλα χρησιμα . < -Με εκτιμηση Δεσποινα-Παντα παρουσα

  10. #330
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by ΔΕΣΠΟΙΝΑ_ΚΟΥΚΙ View Post
    ανοιξα τον υπολογιστη σημερα και μπηκα στο σαιτ του MyHoroscope οπως κανω καθε μερα γιατι ειναι πιστευω το καλητερο και βλεπω οτι μου γραφουν να γινω πιο ενεργο μελος και οτι εχω καιρο να γραψω κατι.Θελω να σας πω αγαπητοι μου οτι ημουν ασχετη με την τεχνολογια [υπολογιστες]και μου εδειξε η κορη μου να ανοιγω ,να μπαινω, να γραφω. τι ειναι αναζητηση ολα αυτα,εβαλα την λεξη αστρολογια και ψαχνωντας κατεληξα σε εσας γιατι με καλυπτατε σε παρα πολλα μα τα ωραια αρθρα σας.Ως ασχετη λοιπον ενα δημοτικο εβγαλα ουτε αγγλικα ξερω φυσικα αρχισα με το μοναδικο οπλο στην φαρετρα μου την αγαπη για την αστρολογια να γραφω, 5 απαντησεις εγραψα οι 4 βγηκαν οφ τοπικ!!!Λεω απο μεσα μου Παναγιτσα μου καλη τι ειναι τωρα αυτο το οφ τοπικ;Μετα απο λιγο λεω ας προσπαθησω να ανοιξω ενα θεμα και ναι !!! εκ του θαυματος τα καταφερα!!!Ανοιξα το θεμα ''η εκλειψη της 1 αυγουστου''και καποιοι με προσβαλαν και με ακυρωσαν ισως για την αμαθεια μου στο πως γραφουμε μεσα στο φορουμ ,ενιωσα σαν ηλειθια για μια στιγμη με τους ΄΄επιστημονες της αστρολογιας΄΄να με μειωνουν και φυσικα μου κοπηκαν τα φτερα ,αλλα σιγα σιγα θα αρχισω ξανα. Να προσθεσω οτι εμαθα τι ειναι οφ τοπικ και αλλα πολλα χρησιμα . < -Με εκτιμηση Δεσποινα-Παντα παρουσα
    Παραπονιαρα μου εσυ ....... Ορμα Κουκακι ..... Καθε φορα που θα ανοιγεις την Ιστοσελιδα του site σκεψου οτι μπαινεις σε εναν αλλο κοσμο ρε.... Μην μασας και ας σου την λενε .. Κανενας δεν μας κοβει τα φτερα αν πρωτα εμεις δεν τα εχουμε κολλησει με κολα υΗυ . Απαξ και τα εχουμε κολλησει γερα δεν μας τα κοβει κανεις ρε συ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε να σε δω να γραφεις ... ελα ... παμε .. :bigsmile:
    Και αφου εμαθες πως να χειριζεσαι το ιντερνετ τα υπολοιπα θα γινουν παιχνιδι ρε

 

 
Page 33 of 72 FirstFirst ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads