s
Έρωτας είναι να ρισκάρεις... - Page 33
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 29 30 31 32 33
Results 321 to 330 of 330
  1. #321
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    25

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Ο 9ος τι σχεση εχει με τον ερωτα?

  2. #322

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by taurine View Post
    Ο μεγάλος έρωτας στη ζωή μας έρχεται κάθε φορά που είμαστε έτοιμοι να τον υποδεχτούμε και έχουμε ανοίξει διάπλατα τα παράθυρα της καρδιάς μας.

    Βασική προυπόθεση είναι ένας ...πλούσιος 5ος οίκος και ένας ...πάμπλουτος 9ος!

    Ας μην αφήσουμε βέβαια και τον Ουρανό έξω από το παιχνίδι, γιατί ενίοτε μετατρέπει το στάσιμο έλος σε γάργαρο ρυάκι ή σε ορμητικό καταρράκτη, αναλογα με το πόσο τολμηροί είμαστε.
    Βρε Ταυρίνα, με τον πόνο μου παίζεις τώρα??????
    Με έναν άδειο 5ο έναν Κρόνο στον 9ο έχουν σπάσει τα νεύρα μου!!!!!

    Και τι! ο 5ος μου είναι απέναντι από τον Ήλιο μου! ακμή στους Διδύμους! δεν μου κάνει ένα τριγωνάκι με τον Ήλιο να έρθει να δέσει ένα πράγμα! Έχω δε τόσους Τοξότες που .... η αντίθεση είναι έντονη! ....και λένε .....τι σας περιμένει εσάς τους Τοξότες με Δία στους Διδύμους!!~ ναι ναι ναι, αηδίες ξανά! Μόνο κ μόνο για να διαψεύδω τις προβλέψεις είμαι εγώ! Αμάν!

    Ναι εκτός θέματος αλλά είπα να κλαφτώ λιγάκι μπας κ μου περάσει!!

    Ναι , ένας καλός 5ος θα συμφωνήσω είναι μια χαρά! Χαρά σε αυτούς που τον έχουν!

  3. #323
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Χρυσάνθη View Post
    Βρε Ταυρίνα, με τον πόνο μου παίζεις τώρα??????
    Με έναν άδειο 5ο έναν Κρόνο στον 9ο έχουν σπάσει τα νεύρα μου!!!!!

    Και τι! ο 5ος μου είναι απέναντι από τον Ήλιο μου! ακμή στους Διδύμους! δεν μου κάνει ένα τριγωνάκι με τον Ήλιο να έρθει να δέσει ένα πράγμα! Έχω δε τόσους Τοξότες που .... η αντίθεση είναι έντονη! ....και λένε .....τι σας περιμένει εσάς τους Τοξότες με Δία στους Διδύμους!!~ ναι ναι ναι, αηδίες ξανά! Μόνο κ μόνο για να διαψεύδω τις προβλέψεις είμαι εγώ! Αμάν!

    Ναι εκτός θέματος αλλά είπα να κλαφτώ λιγάκι μπας κ μου περάσει!!

    Ναι , ένας καλός 5ος θα συμφωνήσω είναι μια χαρά! Χαρά σε αυτούς που τον έχουν!
    Ελα τωρα, μη στεναχωριέσαι!
    Ήρθε και η Αφροδίτη στον 5ο, όπου να ναι ερχεται και ο Δίας, θα μπεί και το Μάιο ο Ήλιος εκεί,
    χαρά ...... στον 5ο σου!!!
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  4. #324
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by stavri1 View Post
    Ο 9ος τι σχεση εχει με τον ερωτα?
    Ο 9ος είναι ένας οίκος που μας βοηθά να προχωρούμε μπροστά, ακόμη και στον έρωτα.

    Ενω ένας φορτωμένος 8ος, δεν μας αφήσει να ξεχάσουμε έναν χωρισμό εύκολα και μας "λιμνάζει", αντίθετα ένας 9ος ή μια πολυαστρία με γρήγορους στον Τοξότη, φροντίζει για την ερωτική μας ψυχική υγεία.
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  5. #325

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Μάλιστα!! Δηλαδή με την ακμή 5ου μου στον Τοξότη και μέσα τον Ποσειδώνα που συνοδεύεται κι απ' τον Νότιο Δεσμό μου?? Έρωτες, παραμύθια και όνειρα ε?? Και όχι τίποτα άλλο, δεν βγαίνουν πια και γυάλινα γοβάκια!!! Αλλά και πάλι, με τον 9ο στον Κριό, υπάρχει πιθανότητα να μου φέρει ο Πρίγκιπας το γοβάκι και μετά να τον κάνω Κούγια με μια γοβιά στο μάγουλο, όπως η Βατίδου!! Αχ, δύσκολοι καιροί για Πρίγκιπες τελικά!!!

  6. #326
    Join Date
    Aug 2011
    Όνομα:
    Έρρικα
    Location
    στη θάλασσα!
    Posts
    223

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by taurine View Post
    Ο 9ος είναι ένας οίκος που μας βοηθά να προχωρούμε μπροστά, ακόμη και στον έρωτα.

    Ενω ένας φορτωμένος 8ος, δεν μας αφήσει να ξεχάσουμε έναν χωρισμό εύκολα και μας "λιμνάζει", αντίθετα ένας 9ος ή μια πολυαστρία με γρήγορους στον Τοξότη, φροντίζει για την ερωτική μας ψυχική υγεία.
    Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια taurine!! Το βιώνω καθημερινά
    ο τοξότης στ' αλήθεια φροντίζει για την ερωτική ψυχική υγεία του ατόμου που τον έχει, το πρόβλημα συνήθως το έχουν οι υπόλοιποι σε τέτοιες περιπτώσεις που με τόσο μεταβλητό νομίζουν ότι έχουν μπλέξει με ανισόρροπο

    ... όσο για τον 9ο οίκο, ένας τρανσιστ δίας στο πέρασμά του μπορεί να προχωρήσει θεματα που έχουν μείνει στάσιμα για κάποιο λόγο?
    καταλαβαίνεις ότι μεγάλωσες όταν κοιμάσαι στον καναπέ και ξυπνάς στον καναπέ...

  7. #327
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Πάντα εξαρτάται από το γενεθλιο.
    Βλέπεις τον κυβερνήτη του 9ου, τις όψεις του στο γενέθλιο και με τυχόντες πλανήτες (αν υπάρχουν) μεσα στον 9ο. Μετα κάνεις σύγκριση των όψεων με τον διελαύνοντα πλανήτη.

    Το ίδιο ισχύει και για όλους τους οίκους, τους κυβερνήτες τους, τις όψεις τους με τους υπόλοιπους πλανήτες, και μετά τις διελεύσεις.
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  8. #328
    Join Date
    Aug 2011
    Όνομα:
    Έρρικα
    Location
    στη θάλασσα!
    Posts
    223

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    9ος --> Λέων άρα κυβερνήτης ήλιος, ο οποίος είναι στο γενέθλιο σε σύνοδο ακριβείας με τον ουρανό στον τοξότη στον 1ο οίκο! A! κάνει και ένα εξαγωνάκι με το γενέθλιο δία στον υδροχόο!

    Οπότε όταν θα τριγωνίζει ο τρανζιστ δίας από το λέοντα θα έχω ξαφνικές και ευχαριστες εξελίξεις που θα με επηρεάσουν σε προσωπικό επίπεδο.

    καλά τα πάω?
    Ευχαριστώ καλή μου taurine!!
    Last edited by errikaki; 29-05-2012 at 05:13 PM.
    καταλαβαίνεις ότι μεγάλωσες όταν κοιμάσαι στον καναπέ και ξυπνάς στον καναπέ...

  9. #329
    Join Date
    Feb 2013
    Όνομα:
    Dimitra
    Location
    Athens
    Posts
    3

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Κάθε ρίσκο εμπεριέχει κίνδυνο, και όταν ρισκάρεις σε κάτι πρέπει να έχεις μάθει να χάνεις αλλά και να μπορείς να υποφέρεις την ζημιά, αν υπάρξει τέτοια, ο έρωτας δεν χρειάζεται ρίσκα αλλά αγάπη, κατανόηση και σεβασμό.

  10. Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    kala ekanes auto kai tipota allo an den to ixes kanei tha to ixes panta apothimeno panta tha anarotiosoun ti tha eixe gini an.................. p.s sosto h lathos tha to krinis mono esi sou eyxome mesa apo tin psyxi mou ta kalitera

 

 
Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 29 30 31 32 33

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads