s
Μέθοδοι Χαρτομαντείας - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 40
  1. #21

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Γειά σου μαράκι,
    είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να μάθω να ρίχνω τα χαρτιά με τον τρόπο σου.Χθες διάβασα κάποια αποσπάσματα και αυτό που θέλω να μάθω ειναι η ερμηνεία όλων των καρτών γιατί μου φάνηκε ότι για κάποιες δεν αναφέρεις.
    Ευχαριστώ πολύ!

  2. #22

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    mperdeytika logaki me to poia xartia tha xrisimopoihsoume ... mporei kapoios na mou eksigisei parakalo /?? eyxaristo
    xxxx

  3. #23

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Ginaki-s καλημέρα θα μπορουσες σε παρακαλώ να μας πεις πια χαρτιά αφαιρούνται απο την ντραπουλα και πια μένουν μέσα, απ΄ότι καταλαβα ισχύει το ίδιο για τον τροχό και το αστέρι.
    Ευχαριστώ.:bigsmile:

  4. #24
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    7

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Καλημερα.Δυστυχως το μαρακι δεν γραφει πλεον.Κατι συνεβει στο τοπικ ισως να παραβιασαν καποιους κανονες αλλα το θεμα ειναι οτι μειναμε ετσι
    Υπαρχουν ακομα αποριες που εχω και δυστυχως δεν ξερω ποιον να ρωτησω....Οποιος γνωριζει τον τροπο που μας εξηγησε το μαρακι με τοση επιτυχια(να ναι καλα!!!)ας γραψει εδω για να κανουμε καποιες διευκρινιστικες ερωτησεις.

  5. #25

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Είναι φοβερός αυτός ο τρόπος!!!!! Αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο....
    Πόσο καιρό πρέπει να εξασκείσαι για να το μάθεις;
    Μπερδεύτηκα!!!!!!

  6. #26
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Nai ok kala ola auta alla tin erminia tou kathe xartiou pws tha tin mathw??? Prepei na parw kapoio vivlio??? an nai Pio????

  7. #27
    Join Date
    May 2007
    Όνομα:
    ΟΛΥΜΠΙΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    9

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by maraki_1975 View Post
    καλημέρα , όμως μου τα βγάλατε απο μπροστά μου και γω επειδή γράφω την ώρα που κάθομαι στον υπολογιστη δεν θυμάμαι αν έχω καλύψει ολοκληρωτικά ένα θέμα ή όχι και δενμπορώ να συμπληρώσω κάτι αν θέλω ...αν ειναι δυνατόν ή να τα βάλετε σε ενα άλλο χώρο να μπορώ να τα βλέπω για να συμπληρώνω και να μπορώ να ξέρω τι έχω γράψει ...και ΄με τι πρέπει να συνεχίσω ...
    ευχαριστω ...
    αλλιως θα πρέπει να κάτσω να τα γράψω όλα σε μια μέρα και ειναι λιγάκι κουραστικό αυτό !!!
    Γεια σου Μαράκι!Είμαι νέο μέλος.Λέγομαι Όλια.Έχω διαβάση τη μέθοδο για να ρίχνουμε τα χαρτιά.Είναι πολύ εδιαφέρων.Επίσης κ΄που ανάφερες ότι ξέρεις μια καλή χαρτομάντισσα.Θα ήθελα να πάω αν είναι Αθήνα.

  8. #28
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    Καλημέρα και από εμένα. Το συγκεκριμένο φόρουμ το βρήκα από μια πολύ γνωστή μηχανή αναζήτησης όταν πληκτρολόγησα την φράση "ερμηνεία με απλή τράπουλα". Εδώ και 10 μέρες λοιπόν διαβάζω την μέθοδο της "Μαράκι_1975" και ομολογώ πως άξιζε όλο τον χρόνο που αφιέρωσα. Το να πω άλλη μια φορά συγχαρητήρια σε αυτό το μέλος νομίζω πως είναι λίγο. Απλά ήθελα να εκφράσω την απογοήτευση μου γιατί σταμάτησε τόσο απότομα αυτή η συζήτηση και κλειδώθηκε το Θέμα...και ο λόγος από ότι κατάλαβα ήταν η επιμονή κάποιον μελών να μάθουν που κατοικοεδρεύει η γνωστή χαρτορίχτρα που ανέφερε το ''Μαράκι_1975". 'Όπως και να έχει εύγε Μαρία για την προσπάθεια και τις γνώσεις που μας μετέδωσες και ευχαριστώ και εσένα και το φόρουμ για την φιλοξενία του.

  9. #29
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    χμμμ οντως κριμα να σταματαει ενα θεμα με τοσο μεγαλο ενδιαφερον!

  10. #30
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31

    Re: Μέθοδοι Χαρτομαντείας

    καλε maroulita που εξαφανιστηκε το μηνυμα σου?
    βασικα ηθελα να σου απαντησω οτι υστερα προσεξα οτι το θεμα δεν ειχε κλειδωθει απλα απαντησα βιαστηκα υστερα απο ποστ των απο πανω μου....
    φιλακια!

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads