s
Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 21 to 30 of 51
  1. #21

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Τώρα το κατάλαβα καλύτερα!
    Προσωπικά με κάλυψες. :bigsmile:

  2. #22

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Μαλιστα....πολυ καλο αρθρο
    αγριευτικα λιγακι βεβαια με το πως μπορεις να δεις αυτον που θα παντρευτεις.....
    αν εβλεπα στο καθρευτη αλλο προσωπο εκτος απο το δικο μου θα τρομαζα υπερβολικα...
    ...λένε πως βλέπεις την απάντηση γραμμένη στην σελήνη

  3. #23

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Το θέμα του σπασμενου καθρέφτη και των 7 χρόνων γρουσουζιάς, εγω το πιστευω 100% γιατι μου εχει τύχει! Αλήθεια! Πριν 7 χρόνια ειχα σπάσει τον αγαπημένο μου καθρέφτη που ειχα στο δωμάτιο μου. Στεναχωρέθηκα αλλα δεν πιστευα αυτο που ελεγαν οτι εαν σπάσεις καθρέφτη θα εχεις 7 χρόνια ατυχίας και γρουσουζιάς!

    Κι ομως ετσι εγινε! Δεν το πίστευα που ειχε τυχει εμενα αυτο το καταραμένο πράγμα!!! Σαν να μου ειχαν κανει μαγεια, σαν να ευχηθηκε καποιος/καποια να ΜΗΝ δω ασπρη μερα στην ζωή μου ξανα!

    Κι ομως για εφτά ολόκληρα χρόνια (μεσα σε αυτα τα 7 χρόνια) η ζωή μου ηταν ΜΕΣ την ατυχια, την απογοήτευση και την δυστυχία! Ειχα 2 χωρισμους (σε αρραβωνες), ειχα προβλήματα με την οικογένεια μου, είχα προβλήματα και απογητευσεις με φιλους μου, ειχα προβλήματα με την δουλεια μου, ειχα παρα παρα πολύ ζηλια και κακο ματι, ειχα μικροπροβλήματα υγειας, ειχα ατυχηματα με το αυτοκινήτο μου αλλα και στο σπίτι μου, θελετε κι αλλα?

    Μπορει να σας φένονται αυτα που γραφεια αστεια και υπερβολές! Ισως...

    Ισως να ειναι της ιδέας μου και ότι το εβαλα στο μυαλο και μετα οτι φοβόμουν γινοταν?

    Ισως αυτο που λενε 7 χρόνια γρουσουζια να ΕΙΝΑΙ τελικα αληθεια και να γίνονται στην πραγματικότητα!

    (οπως στην περίπτωση μου... που πιστευω οτι γινετε!)
    "Οτι αξίζει πονάει..."

  4. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Μαργαρίτα
    Location
    Κρήτη
    Posts
    465

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    παντος εφω μεχρι στιγμης(χωρις πλακα)εχω σπασει 15 καθρεφτες και μερικοι απο αυτους μου εχουν διπλο-τριπλο σπασει . . .αν ισχυει η θεωρια του ενα σπασμενος καθρεφτης =7 χρονια γρουσουζια . . .!!!!

  5. #25
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    25

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    γεια σας καπου εχω διαβασει για τον καθρευτη,ελεγε οτι ποτε δεν πρεπει να τον εχετε να αντανακλα με το κρεβατι σας γιατι παντα θα μπαινη τριτο ατομο στην σχεση σας.

  6. #26
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    25

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    πραγματικα πιστευω οτι εχει μυστικες δυναμης ενας καθρευτης που δουλευουν με αυτοσινκεντροση ομως δεν πρεπει να δοκιμασετε γιατι μπαινετε σε αλλες διαδικασιες και ειναι επικηνδυνο.

  7. #27

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Για μισο λεπτο βρε παιδια..αντε και το κανω αυτο με τον καθρεφτη για να δω τον γαμπρο...και αν δω τον ξαδερφο μιας φιλης μου..εναν ακαματη κακασχημο που κανει μπανιο καθε Χριστουγεννα και Πασχα ,τι πρεπει να κανω?????:unsure::unsure:

  8. #28
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Παιδιά είναι πραγματικά ανατριχιαστικό όλο το τελετουργικό για να δείς ποιον θα παντρευτείς...Με τίποτα δεν θα χρησιμοποιούσα καθρέπτη ως μέσο μαντείας :scared:
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  9. #29

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Εκτός από την μαντική όπως αναφέρετε ο καθρέφτης έχει υπάρξει ανά τους αιώνες και χρήσιμο εργαλείο μαγείας...
    Θα ήταν ενδιαφέρον ένα άρθρο πάνω σ' αυτό αν και δεν είχα το χρόνο να δω αν κα΄τι τέτοιο έχει αναπτυχθεί..:bigsmile:

    Πόσες φορές άνθρωπος είμαι;

  10. #30
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Καθρεφτομαντεία - οι μυστικές δυνάμεις του καθρέφτη

    Ασε με τις μαγειες κτλ Δεν ειναι να γραφονται τετοια πραγματα! ....Χαμος γινεται εκει εξω και οι περισσοτεροι εχουν μαυρα μεσανυχτα.....Κι αυτο ειναι το χειροτερο!!!
    Που και μεσανυχτα να μην εχεις παλι δυσκολα τα πραγματα....Μακρια απο τετοιες μαλ@@@ιες
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads