s
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 270
  1. #21

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Υπαρχει καμια ερμηνεια με συνδυασμους χαρτιων?Επισης αυτο με με τους Βαλεδες μου φαινεται λιγο περιεργο και μπερδεμενο γιατι ετσι βγαινοθν πολλα προσωπα και γινεται μεγαλο μπερδεμα.Δεν ξερεις ποιος ειναι ποιος.Αν εχεις κι αλλες ερμηνειες που εχεις αφησει πες τες σε παρακαλω.

  2. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    20

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Kαλημέρα!!!όταν εννοείς χιαστί δηλαδή από την πάνω πλευρά ξεκινάμε ή από την κάτω?????

  3. #23
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    14

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Π.χ. Πως θα δω αν το αγαπημένο μου πρόσωπο έχει άλλη αφού έχω βγάλει έξω όλες τι φιγούρες?
    Εγώ πιστεύω ότι όλα τα χαρτιά πρέπει να μπουν για να έχεις μια ολοκληρωμένη εικόνα ...ακόμα και τα τζόκερ πρέπει να είναι μέσα... Ο τζόκερ είναι σαν τον Τρελό (0) της Μ.Αρκάνας στα ταρό. Γίνετε να τον βγάλεις έξω όχι...
    Αυτοί οι τρόποι ριξίματος είναι για αυτούς που θέλουν να το παίζουν μέντιουμ έτσι στα καλά καθούμενα. Είναι σαν αυτούς που βγαίνουν στην τηλεόραση.
    Το να μάθεις να λες τα χαρτιά δεν γίνετε από τη μια μέρα στην άλλη θέλει πάρα πολύ μελέτη και πάνω απ' όλα σεβασμό....



  4. #24

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    xrysa, δεν βγαζουμε καμια φιγουρα εξω. Ολες τις χρισιμοποιούμε. ο καλος σου θα εχει άλλη αν εμφανιστει η Q στο χρώμα του στο κρεβατιτου στην σεψη του ή γενικά αν και στα 3 ριξιματα που κάνουμε είναι πάνω ή δίπλα στα δικατου προσωπικά χαρτιά (κρεβατι, φτασμενα, ξεσίκωμα, σπίτι κ.λ.π.) προσεξε όμως γιατι μπορει να είναι και απλά κάποια που τον γουστάρει ή απλό φλερτ.

  5. #25

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Παιδια πρέπει να σας πω πως η χαρτομαντεία δεν είναι ¨μαθαμε τι σημαινει ένα χαρτι" και μαθαμε και χαρτομαντεια. Πρέπει να δίνεις μεγαλη προσοχη σε όλα τα χαρτια γύρω. Να λειτουργεί καλα η διαίσθηση και η κρίση. Μερικά πραγματα δεν ειναι όπως τα βλέπουμε... πχ ένα κρεβατι δεν είναι απαραίτητα σεξ αλλά μπορεί να σημαίνει και βραδυνή ώρα. όλα είναι σχετικά σε ενα διάβασμα. και πολλά δεν μπορούμε να τα μάθουμε έτσι... μέσα από μια ιστοσελίδα.
    και προσοχη όταν λετε τα χαρτια σε κάποιον-α άλλον-η. πολλες φορες κρατατε ακόμα και την ζωή του στα χερια σας.
    μην σας φαίνετε περιέργο.

  6. #26
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by CTT
    και προσοχη όταν λετε τα χαρτια σε κάποιον-α άλλον-η. πολλες φορες κρατατε ακόμα και την ζωή του στα χερια σας.
    Δεν εξυπηρετούν σε κάτι αυτές οι υπερβολές...
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #27
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    Βικτωρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    40

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Βλέπω ότι το θέμα δεν έχει ανανέωση ένα μήνα και αλλά εγώ θα το αναφέρω!τα έριξα με αυτόν τον τρόπο σε μια φίλη μου και όντως ότι της είπα βγήκε στο χρονικό διάστημα το οποίο λέει η κοπέλα ότι θα γίνει!!!

    καταπληκτικό και ευχαριστώ πολύ που το μοιράστικες μαζί μας!
    ΣΑΦΩΣ!!!!!!!

  8. #28
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Δεν ειμαι σιγουρη αν τα εριξα σωστα..εχω μπερδευτει και δεν βγαζω ακρη.Δεν ξερω αν μπορει κανεις ή γινεται να με βοηθησει....
    Μου βγηκαν τα χαρτια με αυτη την σειρα

    Α σπαθι Q κουπα Q μπαστ. J σπαθι Κ μπαστ. 10 μπαστ. Α μπαστ.
    9 σπαθι Κ κουπα Q kαρω 8 κουπα 2 σπαθι 10 καρω Κ καρω
    8 σπαθι J μπαστ. Q σπαθι 2 μπαστ. 4 κουπα J κουπα Κ σπαθι


    :worried: :unsure:

  9. #29
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Κακο αυτο!

  10. #30
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    καλο αυτο!:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

 

 
Page 3 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads