s
Ποιο χρώμα σας ταιριάζει; - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 21 to 30 of 67
  1. Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Καλημέρα και από εμένα. Σε εμένα αντιστοιχεί: Ο αριθμός 9. Τα στοιχεία όντως "ταιριάζουν" με του χαραχτήρα μου, όσο για το : ζωηρό κόκκινο? Όντως πολύ μου αρέσει, όμως προτιμώ -εξίσου θα έλεγα- το άσπρο και το μαύρο. (δεν ανήκουν στα βασικά χρώματα αυτά και δεν υπάρχει αντιστοιχία?)
    Όμως αυτό που μου άρεσε πιο πολύ ήταν το παρακάτω: Αναμετρώ τις δυνάμεις μου και στηρίζομαι σ'αυτές για να χτίσω τον προσωπικό μου κόσμο !!!
    ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ ! Μακάρι να το κάνουμε όλοι μας.....



  2. #22
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    34

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Συγχαρητήρια για το ενδιαφέρον αρθράκι.Νομίζω ότι το 5 Μπλε μου ταιριάζει απόλυτα!

  3. #23
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    28

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    πολύ καλό το άρθρο σου Valia. είμαι το 6. το βεβαιο είναι πως το γαλανό είναι το χρώμα που με χαλαρώνει αφάνταστα και λατρεύω. Όσο για τα λοιπά χαρακτηριστηκα...ακόμα το ψάχνω:unsure:

  4. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    10

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Ο αριθμός μου είναι το 8. Αν και το χρώμα δεν με αντιπροσωπεύει, εντούτις τα χαρακστηριστικά με καλύπτουν πλήρως. Μπράβο σας για το εκπληκτικό άρθρο.

  5. #25
    Join Date
    Aug 2005
    Όνομα:
    Κατερίνα
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    50

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΗΣΤΟΙΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ:wondering
    Βλέπεις πράγματα και λες "Γιατί". Ονειρύομαι πράγματα που ποτέ δεν υπήρξαν και λέω "Γιατί όχι"
    Τζωρτζ Μερναρντ Σο

  6. #26
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Γι'αυτό μου αρέσει τόσο το γαλανό χρώμα ενώ λέω οτι κατι άλλο θα πάρω σε αυτό καταλήγω 6 ο αριθμός μου

  7. #27
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Kοκκινο και μπλε
    Μου αρεσει και το μαυρο

  8. #28

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Μάλιστα.Το κιτρινάκι λοιπόν που είναι και το χρώμα αριθμού και ζωδίου μου.(νομίζω πως είναι κ το χρώμα της ζήλειας-φθόνου ή κάνω λάθος?:weird: )
    Όπως κ να'χει εμένα πάντα μου ανεβάζει τη διάθεση. Όλα στο δωμάτιό μου είναι yellow.
    Είμαι ninja!!!

  9. #29

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Quote Originally Posted by gia_pep View Post
    Μάλιστα.Το κιτρινάκι λοιπόν που είναι και το χρώμα αριθμού και ζωδίου μου.(νομίζω πως είναι κ το χρώμα της ζήλειας-φθόνου ή κάνω λάθος?:weird: )
    Όπως κ να'χει εμένα πάντα μου ανεβάζει τη διάθεση. Όλα στο δωμάτιό μου είναι yellow.
    Εγώ πάλι έχω την εντύπωση πως το κιτρινάκι είναι το χρώμα της απιστίας... :unsure:

  10. #30
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Έγω πάλι έχω ακούσει ότι είναι το χρώμα του μίσους:blink:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads