s
MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ? - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 21 to 30 of 88
  1. #21

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας και εγω συμφωνω για την συνδρομη ας μας πει καποιος ενα ευλογο ποσο που να μπορει να γινει η καταθεση και με το ταχυδρομειο γιατι δεν τα εχω καλα με τις π.κ Ειναι κριμα να κλεισει !

  2. #22

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    [I]/I]κι εγω σας παρακαλω να μην κλεισετε το site,ειναι το καλυτερο για ενημερωση και το μονο που μπορω να διαβασω τα μεσοδιαστηματα,αλλα στη χειροτερη των περιπτωσεων ακομη κι αν το κλεισετε σας παρακαλω να περασετε το προγραμμα τησ πρωγνωσης με τα μεσοδιαστηματα στις αλλα δυο αστρολογικα σας site.

  3. #23

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπερα παιδια!προσανατολιζομαστε να κρατηθει το σαιτ.Αλλωστε το οφειλουμε οσοι εχουμε κανει χρηση των παροχων του.Να γινει μια συντονισμενη προσπαθεια. Δεσποινα απευθυνομαι σε σενα που απ οτι καταλαβα ξερεις προσωπα και πραγματα.Ανελαβε εσυ να κατευθυνεις την κοινη προσπαθεια.Αξιζει τον κοπο.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ!!

  4. #24
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by parkat View Post
    Δέσποινα, λείπω διακοπές και κανείς μα κανείς δεν μπήκε στον κόπο να με ενημερώσει ότι το σαίτ ξαναάνοιξε, έστω με προϋποθέσεις. Το ριμαδο-ΦΒ τι το έχουμε; Κουβέντα δεν ειπώθηκε εκεί ή δεν το είδα από το κινητό δεν ξέρω. Το έκλεισα το άχρηστο και έψαξα να βρω σταθερό υπολογιστή.

    Είμαι μέσα στην πρότασή σου Δέσποινα για την συνδρομή.

    Περιμένω νέα στο parkat1@yahoo.gr γιατί το ΦΒ τέλος. Είχα μπει για το myhoroscope και ήσουν η πρώτη ΦΒ φίλη μετά το myhoroscope. Θυμάσαι Δέσποινα;
    Κατερινα μου
    Καναμε συνεχεια δημοσιευσεις στο ΦΒ οτι ανοιξε το myhoroscope για λιγο καιρο
    αλλα δεν τις ειδες κοριτσι μου.
    Mακαρι ο Σκρ να το σκεφτει για την συνδρομη και να μας πει τι θα κανουμε .
    -----------------------
    Φυσικα κοριτσαρα μου το θυμαμαι οτι ειμουν η πρωτη φιλη σου στο ΦΒ
    Ο δικος μου πρωτος φιλος ηταν ο Μητσακος

    φιλακιααααααααααα
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #25
    Join Date
    Feb 2010
    Όνομα:
    Ligero
    Location
    Αθήνα
    Posts
    42

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Και το δικό μου σχόλιο μάλλον θα είναι συνηθισμένο αλλά είναι η αλήθεια!
    Το site αυτό μας έμαθε πολλά και με όλο το σεβασμό θα ήθελα να παραμείνει ενεργό!

    Πάντως ευχαριστώ όλους όσους βοήθησαν και ασχολήθηκαν με ερωτήσεις μου!
    Να είστε όλοι καλά!

  6. #26

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Πιστεύω ότι θα γίνουμε πολλοί οι οποίοι θα θέλουμε να συμβάλλουμε στη διατήρηση του site με κάποια συνδρομή (έστω την ελάχιστη).

    Απλά πρέπει να ξέρουμε ποιά θα είναι η οριστική απόφαση.
    Αν είναι να κλείσει σε 4 μέρες, δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε τίποτα.

    (Θέλω με την ευκαιρία αυτή να "εξιλεωθώ" για το γεγονός ότι μέχρι τώρα δε συμμετείχα τόσο ενεργά στο φόρουμ. Ο λόγος είναι προφανής και έχει να κάνει με την "ασχετοσύνη" μου. Μόνο διάβαζα. Αν μείνει το site, υπόσχομαι να είμαι παρούσα πιο συχνά. Με όλες τις αδαείς παρατηρήσεις και ερωτήσεις μου).

    Φιλικά και με εκτίμηση για το site και τους ανθρώπους μπροστά και πίσω απ' αυτό,
    Μάγδα.

  7. #27

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Θέλω να πω μια καλησπέρα επίσης σε όσους περιηγούνται στο σάιτ μας αναπολώντας τα παλιά......

    Ξέρω ότι οι καιροί είναι δύσκολοι αλλά κλείσει δεν κλείσει ας ξαναθυμηθούμαι λίγο τα παλιά. Στείλτε μέιλ, τηλεφωνείστε, τσατάρετε, προσκαλέστε φίλους και γνωστούς του σάιτ να πουν μια καλησπέρα, κι όποιος θέλει ας το δει για συμμετοχή σε συνδρομητικό σάιτ ή έστω μια μικρή συνδρομή μέσω pay pal για τα έξοδα συντήρησης......

    Μια καλησπέρα, μια μικρή οικονομική βοήθεια, δεν συγκρίνονται με όσα τόσα χρόνια μας πρόσφερε ΔΩΡΕΑΝ το πιό αξιόπιστο ελληνικό αστρολογικό σάιτ......

    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  8. #28

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλημερα!περιμενω κι εγω να μου πειτε οτι θαχουμε αυτη τη χαρα να μεινει ανοιχτο το σαιτ για μας τουλαχιστον που θελουμε να γινουμε συνδρομητες και φυσικα τον τροπο.Ελπιζω ολα να πανε καλα!παιδια ξυπνηστε!

  9. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Οι αστρολόγοι του σάιτ δείχνουν καλή διάθεση να συνεχίσουν όπως πάντα.
    Το σάιτ για να γίνει συνδρομητικό πρέπει να αλλάξει όλη σχεδόν η πλατφόρμα του. Αν το κάνω αυτό μετά ο δρόμος δεν θα έχει επιστροφή. Όμως το ηθικό μου δίλλημα ήταν είναι και προφανώς συνεχίζει να είναι το εξής: "Βάλε μου 10 ευρώ άρθρα ή δώσε μου 5 ευρώ αστρολογικούς χάρτες;"
    Θέλω να πιστεύω ότι το μήνυμα ελήφθη.

    Το myhoroscope ήταν πάντα ένα σάιτ εθελοντών. συντακτών, μεταφραστών, συντονιστών, αστρολόγων κ.λπ. Ο διαχειριστής του όλου συστήματος (σάιτ και αστρολογικού προγράμματος) στο παρασκήνιο είχε τα μάτια του στο σάιτ, κάποιες φορές ακόμα και 18 ώρες. Και βέβαια ένα πορτοφόλι πάντα ανοιχτό. Κουράστηκα αλλά ποτέ δεν αγανάκτησα. Ήταν συνειδητή επιλογή.

    Τώρα όμως υπάρχουν άλλα δεδομένα
    1. Ο διαχειριστής χρειάζεται ξεκούραση
    2. Ο διαχειριστής απέχει από τα εργασιακά του καθήκοντα, συνεπώς το πορτοφόλι παραμένει ανοιχτό αλλά άδειο.
    3. Το σάιτ χρειάζεται ισχυρό σέρβερ (για την ακρίβεια χρειάζεται δυο) και αυτή τη στιγμή έχει μισό, έτσι ώστε να αντέξει το αστρολογικό πρόγραμμα και να μην καταρρέι 2-3 φορές την ημέρα.
    4. Το σάιτ χρειάζεται έναν νέο διαχειριστή ο οποίος προφανώς θα θέλει αμοιβή για να κάνει όσα εγώ έκανα.
    5. Το σάιτ χρειάζεται εθελοντές μεταφραστές ή βοηθούς γενικών καθηκόντων.

    Όταν, λοιπόν, εμφανίζεται πριν 2-3 μήνες ένας σύνδεσμος που γράφει με κόκκινα γράμματα υποστηρίξτε μας αυτό μπορεί να σημαίνει δυο πράγματα. 1. Όντως υπάρχει πρόβλημα ΜΕΓΑΛΟ. 2. Είναι ένα τρυκάκι για να "φάει" κάποιος χρήματα από τα μέλη του σάιτ. Ο καθένας μας επιλέγει την αλήθεια ή το "ψέμα".

    Παρακολουθώ μέρες ότι η διάθεση προσφοράς είναι τόσο μικρή που ζήτημα είναι αν θα καλύψει 5-10 μέρες από τις υπάρχουσες ανάγκες. Αυτό το πράγμα θα γίνεται; Θα ανοιγοκλείνουμε;

    Ωραία, φταίει η κυβέρνηση, φταίει η αντιπολίτευση, φταίνε οι αλήτες δημοσιογράφοι, φταίνε οι κακοί χειρισμοί κ.λπ. κ.λπ. Πάμε παρακάτω.
    Εμείς που θέλουμε το myhoroscope τι κάνουμε ;
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  10. #30

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Μάλιστα...

    Εδώ - προσωπικά- δεν έχω τί να πω (που να μην ακουστεί "κάπως")...

    Προτιμώ να σωπάσω...

 

 
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads