s
Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε? - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 282
  1. #21
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    44

    Re: Τι θα διαλέγατε?

    Δεν ντρέπομαι να ρωτήσω αλλά δεν αποτελεί κριτήριο!! Μ'αρέσουν οι προκλήσεις !!

    Πάντως κορίτσια χαίρομαι που δεν έχετε αυτοσκοπό το γάμο!!! Μην ακούτε τι σας λένε οι γύρω!!!

    Σταθερές και ακλόνητες εσείς.

    Όχι ότι εμείς οι παντρεμένοι περνάμε άσχημα αλλά η ελευθερία είναι ελευθερία πως να το κάνουμε!!!!!

    Προσοχή μην σας τουμπάρουν!!!

  2. #22
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Τι θα διαλέγατε?

    Λοιπόοοοοον....

    σίγουρα θα με επηρέαζε το ζώδιο..

    Για τον πρώτο καιρό της γνωριμίας δε, θα έκανα μελέτες πάνω στους αστρολογικούς χάρτες μας!!

    Πάντα βεβαια θα κράταγα επιφύλαξη μηπως η ώρα του "υποψηφίου" είναι λάθος!! (Μη γελάτε, μου έχει τύχει και έχω πάθει τρελλή πλάκα!!)

    Φιλικά και Γιορτινά..

    may..

  3. #23
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    6

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ παθαίνω το εξής κακό: όπου σκορπιός και εγώ πιασμένη στα δίχτυα του!!!! Τους μαγνήτες τους ξέρετε; Ε κάτι τέτοιο παθαίνω! Δεν προλαβαίνω να διαλέξω ζώδιο λοιπόν, διότι καθε που τρελαίνομαι με κάποιον ανακαλύπτω ότι τελικά είναι σκορπιός!

  4. #24

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    ενα ψηλό μελαχρινό με θεληματικό πιγούνι και τριχωτό στήθος
    Μήπως ξέρει κανείς το ζώδιο είναι?
    (λίγη πλακα κανω μη φωνάζετε) :toung:

  5. #25

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Σίγουρα θα το έψαχνα στην αρχή ειδικά τώρα που αρχίζω και μαθαίνω περι αστρολογιας αλλα σιγουρα πρωταρχικό ρόλο θα έπαιζε στο αν θα με κάλυπτε ο χαρακτήρας ή όχι.Θα ήταν τρομακτικό να σταθώ μόνο στο ζώδιο!Με Κριούς τα πάω αρκετά καλά πάντως ίσως γιατί έχω ωροσκόπο Κριό!

  6. #26
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cyprus
    Posts
    15

    Re: Τι θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by Μαργαρίτα!
    Μπα, εγώ μάλλον δεν επηρεάζομαι από το ζώδιο... Ότι και να μου λένε πως τα Καρκινάκια δεν ταιριάζουν με Λιονταράκια, εκεί εγώ!!
    Κι εγω φίλη μου Μαργαριτα, μια ακριβως απο τα ίδια! Παντα επλεκα και εμπλεξα με ζωδιο που ηταν/ειναι Καρκινος! Παντου λενε οτι ο Λεων και ο Καρκινος δεν πολυ ταιριαζουν! Σε 2 σχεσεις μου ειλικρινα ΔΕΝ ταιριαζα με τιποτα. Στις 2 αλλες μου σχεσεις ταιριαζαμε καταπληκτικα αλλα μας χωρισαν τριτοι! Τωρα ειμαι σε μια σχεση και ειναι και παλι Καρκινος! Χτυπα ξύλα, (φτου φτου μην ματιαστω μονη μου) ειμαι πολυ ευτυχισμενη μαζι του! Βρηκα το αλλο μου μισο με αυτον τον ανδρα-Καρκινο! Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να κρατησει για παντα και να ειμαστε για παντα μαζι, ευτυχισμενοι και αγαπημενοι!!!!!

    Τι εχω βρε παιδι μου και τραβαω ΜΟΝΟ τους Καρκινους? Ισως και το αντιθετο, εκεινοι με τραβάνε σε αυτους!!!!!

  7. #27
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Τι θα διαλέγατε?

    Οταν δω σελήνη ή αφροδίτη να βρίσκεται σε ζώδιο της γη και ιδιαίτερα σε Παρθένο φεύγω τρέχοντας και ας είμαι Αιγόκερως. Ξέρω ότι πολύ δύσκολα θα ταιριάξω μαζί τους γιατί έχω Σελήνη στον Ζυγό και Αφροδίτη στον Τοξότη. Τα Καρκινάκια πάντως (στο ηλιακό) είναι τα αγαπημένα μου και ας μου έχουν βγάλει την πίστη ανάποδα. Δεύτεροι στη λίστα οι Σκορπιοί για τους οποίους έχω την καλύτερη γνώμη. Γενικώς προτιμώ τους "υδάτινους" τύπους.

  8. #28
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    12

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Εμπειρικά και μόνο στη μαύρη λίστα μιας γυναίκας-Καρκίνου (από ότι ακούω και από άλλες Καρκίνους) υπάρχουν τα ακόλουθα ζώδια:
    1. Δίδυμος
    2. Λέων
    3. Τοξότης
    4. Αιγόκερως

    Ελπίζω λοιπόν ότι κάπου στα υπόλοιπα 8 ζώδια θα υπάρχει αυτός που θα ταιριάξω!!! 8/12= 66.6%....όχι κακό!:bigsmile:
    Δε μπορείς να κατευθύνεις τον άνεμο, αλλά μπορείς να ρυθμίσεις τα πανιά....

  9. #29
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Talking Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Πρεπει να εχεις πολυ αισιοδοξο ωροσκόπο bian!:idea: :toung:XEXE!
    Δεν θα προσθεσω στην λιστα τον Υδροχοο,να μην σε προιδεάσω αρνητικα!

    Συμφωνω σε γενικες γραμμες πάντως,αν και ειπαμε πως η αστρολογια ειναι πολλα περισσοτερα απο το ηλιακο ζωδιο!
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  10. #30
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    12

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Πρεπει να εχεις πολυ αισιοδοξο ωροσκόπο bian! XEXE!

    Roadrunner, ο ωροσκόπος μου είναι ο ΥΔΡΟΧΟΟΣ!!, για αυτό είπα να μην τον συμπεριλάβω στη λίστα, αν και από αυτά που έχω δει...χμμμμμμμ, μάλλον απαισιόδοξα τα πράγματα!!:blink1:
    Δε μπορείς να κατευθύνεις τον άνεμο, αλλά μπορείς να ρυθμίσεις τα πανιά....

 

 
Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads