s
Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 21 to 30 of 108
  1. #21
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by blueyes
    Βρε τι έπαθα η γυναίκα! Εχω να παραδώσω ένα κείμενο, κι όλο κάνω maximize στο site και περιδιαβαίνω τα φόρα... Πήρα φόρα που λένε... Κι έχω κι αυτό το ρημαδο-deadline...
    Δεν υπαρχει σωτηρια!:blink1:

  2. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    να ξεκολλησω δε μπορω:weird:
    τι πραγμα ειναι αυτο :blink:
    εχω παθει εθισμο
    ω myhoroscope εισαι τρελο:nuts:
    και στην καρδια μου το πρωτο και μοναδικο:amuse:
    ο ο ο οο εισαι το σάιτ που αγαπω!!!!!!!!!!!!
    ο ο ο οο εισαι το σάιτ π΄αγαπω
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  3. #23
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    τελικα γιναμε πολλοι! Οι myhoroscope-μανεις εννοω. Και οσο εξελισσεται το site θα πολλαπλασιαστουμε σαν τον ιο της γριπης(sorry αυτο ειναι απο αλλου)!

  4. #24
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρίνα
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    71

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Ανακάλυψα με μεγάλη μου χαρά -στην αρχή- ένα φόρουμ όπου θα μπορώ να εκφέρω ελεύθερα και χωρίς λογοκρισία την άποψή μου, όπου θα μπορώ να κάνω χιούμορ και να σατηρίζω ό,τι θεωρώ αστείο, περίεργο, εκτός πραγματικότητας, σχεδόν σουρεαλιστικό.
    Όμως διαπίστωσα πως μόλις αστειεύτηκα με έναν συνομιλιτή μου, μού απαγορεύτηκε η είσοδος στο τόπικ. Μπράβο σας! Το τόπικ κινδυνεύει απο το χιούμορ.... :suspiciou :suspiciou :suspiciou
    Μαρίνα

  5. #25
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by blueyes
    Ανακάλυψα με μεγάλη μου χαρά -στην αρχή- ένα φόρουμ όπου θα μπορώ να εκφέρω ελεύθερα και χωρίς λογοκρισία την άποψή μου, όπου θα μπορώ να κάνω χιούμορ και να σατηρίζω ό,τι θεωρώ αστείο, περίεργο, εκτός πραγματικότητας, σχεδόν σουρεαλιστικό.
    Όμως διαπίστωσα πως μόλις αστειεύτηκα με έναν συνομιλιτή μου, μού απαγορεύτηκε η είσοδος στο τόπικ. Μπράβο σας! Το τόπικ κινδυνεύει απο το χιούμορ.... :suspiciou :suspiciou :suspiciou
    Μαρίνα
    Συμβαίνουν αυτά μέσα στα φόρουμς. Οι όροι χρήσης μιλάμε καθαρά για τις υποχρεώσεις και τα δικαιώματα των μελών μιας μεγάλης και σοβαρής κοινότητας. Προτρέπουν μάλιστα όσους διαφωνούν να μην κάνουν εγγραφή.

    Επίσης σε ένα σωστά δομημένο φόρουμ υπάρχουν οι θεματικές του ενότητες. Για παράδειγμα υπάρχει η χιουμοριστική. Το τόπικ που αποκλειστήκατε αγαπητή μας φίλη είναι από φόρουμ μη χιουμοριστικό αλλά αρθογραφίας.

    Τι λάθη κάνατε
    1. Δεν σεβαστήκατε το συγγραφέα του κειμένου.
    2. Δεν σεβαστήκατε τον ιδιοκτήτη του σάιτ που ζήτησε μετριοπάθεια όταν το "χιούμορ" άρχισε να γίνεται ανοησία και κατινιά.
    3. Δεν σεβαστήκατε διαχειριστή που έγραψε όποιος συνεχίσει θα αποκλείεται από το θέμα συζήτησης.
    4. Δεν σεβαστήκατε μέλος με διαφορετικότητα απόψεων από τη δικιά σας.

    Με την ίδια λογική σας επιστρέφω το ΜΠΡΑΒΟ και με κεφαλαία.

    Για το τέλος, διαβάστε τους όρους χρήσης προσεκτικά. Αν διαφωνείτε με αυτούς ζητήστε αδρανοποίηση του λογαριασμού σας πριν γίνει αυτό ως ποινή. Είστε μέλος μια ελεύθερης αστρολογικής κοινότητας εμπλουτισμένης και με άλλα θέματα και όχι πελάτισσα κομμωτηρίου.


    Υ.Γ. Μαζί σας αποκλείστηκαν και άλλοι. Ζήτησαν συγγνώμη από την ομάδα διαχείρισης του φόρουμ σε προσωπικά μηνύματα και το θέμα έληξε. Εσείς πράξατε διαφορετικά.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  6. #26
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by blueyes
    Ανακάλυψα με μεγάλη μου χαρά -στην αρχή- ένα φόρουμ όπου θα μπορώ να εκφέρω ελεύθερα και χωρίς λογοκρισία την άποψή μου, όπου θα μπορώ να κάνω χιούμορ και να σατηρίζω ό,τι θεωρώ αστείο, περίεργο, εκτός πραγματικότητας, σχεδόν σουρεαλιστικό.
    Όμως διαπίστωσα πως μόλις αστειεύτηκα με έναν συνομιλιτή μου, μού απαγορεύτηκε η είσοδος στο τόπικ. Μπράβο σας! Το τόπικ κινδυνεύει απο το χιούμορ.... :suspiciou :suspiciou :suspiciou
    Μαρίνα
    Δεν εχεις δικιο Μαρινα.
    Αυτο το φορουμ, εχει θεματα με χιουμοριστικο υφος. Απλως σχολιασαμε σε ακαταλληλο τοπικ.
    Κι εγω εχω παρεκτραπει αρκετες φορες και μαλιστα εχω αποκλειστει (οπως και αυτη τη στιγμη).
    Προσπαθω ομως να θυμαμαι το λογο που συμμετεχω. Ο λογος αυτος ειναι να διδαχτω Αστρολογια (κατι που εδω που ζω δεν εχω τη δυνατοτητα να το κανω) και μεσω αυτης της γνωσης, να κατανοησω και οποιες καταστασεις μου συμβαινουν.
    Δεν περιμενω ετοιμες απαντησεις.

  7. #27
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρίνα
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    71

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Έχω την αίσθηση πως ό,τι και να γράψω τώρα, προκειμένου να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, θα βρεθούν κι άλλοι να μου πουν πως έχω άδικο.
    Τέλος πάντων. Λυπάμαι που έγινε όλη αυτή η φασαρία. Επίσης λυπάμαι που εξέφρασα δημοσίως και όχι σε προσωπικό μήνυμα την απορία και έκπληξή μου για τον αποκλεισμό μου απο τόπικ, καθώς κάτι τέτοιο μού συνέβη για πρώτη φορά. Όσο για τον χαρακτηρισμό "πελάτισσα κομμωτηρίου" τον αγνοώ.
    Μαρίνα

  8. #28
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    3

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Εγώ παιδιά δεν ξέρω πως ήταν πριν αλλά προσωπικά μου αρέσει και ανακαλύπτω διάφορα πράγματα!!!

  9. #29
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Φτου ρε !
    Tα Χαλια του τα μαυρα εχει αυτο το φορουμ



    Πλακα κανω :toung: :toung: :toung:

  10. #30
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    17

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Δεν ξέρω αν έχει τα χάλια του σχεδιαστικά. Εξάλλου όλα τα φόρουμς ίδια εμφάνιση έχουν αλλά σίγουρα δεν τα έχει από άποψη θεμάτων και αυτό που εκτιμώ και φι' αυτό το επισκέπτομαι είναι η σοβαρότητα που αντιμετωπίζονται κάποιες καταστάσεις.

    Διάβασα σήμερα αστρολόγο σε φόρουμ να "μαντεύει - προφητεύει - προβλέπει ; - το αποτέλεσμα της εθνικής μας ομάδας του μπάσκετ ως σίγουρη νίκη και κατόπιν να ζητάει συγγνώμη γιατί πρώτον δεν είχε τα σωστά αστρολογικά στοιχεία και δεύτερον έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο ή κάτι παρόμοιο. Φαντάζομαι αν ψάξω περισσότερο τι θα διαβάσουν τα ματάκια μου;

    Σε αυτές τις περιπτώσεις (που ευτυχώς δεν έχω δει εδώ μέσα) αν και ότι άρθρο διάβασα λίγο πολύ πάντα είναι μέσα στα γεγονότα έστω και κατά προσέγγιση επαγγελματίας που ονομάζεται αστρολόγος καλό θα είναι να τσεκάρει διπλά και τριπλά τα δεδομένα του γιατί ένα συγγνώμη και μια ελαφρύτητα αστεϊσμών κατόπιν με κάποια ποστ συμπάθειας από μέλη ή φίλους δεν "σώζουν".

    Αυτή τη σημερινή διαφορά διακρίνω εδώ μέσα και την καταθέτω. Υπάρχουν και άλλες αλλά όταν θα βρω την κατάλληλη πλανητική ώρα θα τις γράψω :toung:

 

 
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads