s
ΔΙΔΥΜΟΙ - Η ερωτική τους συμπεριφορά - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 37
  1. #21
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Exclamation Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Συμφωνω αγαπητε φίλε,
    αλλα η ανταλλαγη προσωπικών βιωματων-απόψεων, πρεπει να γινεται στην ενοτητα chat and fun,ή στην αστρολογία με χιούμορ -για να γινω κατανοητη στην σωστή ενότητα κι όχι κατω απο ένα άρθρο που αναφέρεται σε κάποιο ζώδιο!

    Φιλικά,
    Φωτεινή
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  2. #22
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Αθήνα - Ελλάδα
    Posts
    1,897

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Quote Originally Posted by roadrunner
    Συμφωνω αγαπητε φίλε,
    αλλα η ανταλλαγη προσωπικών βιωματων-απόψεων, πρεπει να γινεται στην ενοτητα chat and fun,ή στην αστρολογία με χιούμορ -για να γινω κατανοητη στην σωστή ενότητα κι όχι κατω απο ένα άρθρο που αναφέρεται σε κάποιο ζώδιο!

    Φιλικά,
    Φωτεινή
    Πιθανόν, Φωτεινή, αλλά το θέμα θέλει μεγάλη κουβέντα και θα βγούμε εκτός topic... Το πού σταματάει ο έλεγχος και αρχίζει να στραγγαλίζεται η συζήτηση είναι πολύ μεγάλο θέμα... Anyway, θεωρήστε ότι έκανα λάθος, για να κλείσει το ζήτημα...

  3. #23
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Smile Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Off topic προς διευκρίνηση.
    Νομίζω ότι ήμουν ξεκάθαρη αγαπητέ μου φίλε!

    Η καθε συζητηση ΕΛΕΥΘΕΡΑ (οι στραγγαλιστές είναι στην φυλακή οπότε μη φοβού)ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ -σωστή ΕΝΟΤΗΤΑ!
    Πρέπει να τηρειται μια τάξη στο φόρουμ,ειναι αυτονόητο, οπως επίσης και να σεβόμαστε τον αρθρογράφο,μένοντας στο θέμα το οποιο πραγματευεται!
    Ισχύει για όλους μας,καθώς είναι απο τους όρους που αποδεχόμαστε κατά την εγγραφή μας!

    Φιλικά,
    Φωτεινή
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  4. #24
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Ωχχχχ Διδυμοι

    - Φαφλαταδες μπλα μπλα μπλα,
    - διπροσωποι (το λεει και το ζωδιο),
    - παντελως ασταθεις αλλαζουν γνωμες στο λεπτο και δεν παιρνουν και τιποτα στα σοβαρα εκτος απο τα παρτακια τους

    Ουτε Επαγγελματικα,Ουτε συναισθηματικα ουτε τιποτα
    μονο ρηχοτητα και στην επιφανεια απο τα μεγαλα λογια τους φυσικα γιατι απο πραξεις...αστα


    Παροτι ειμαι Διδυμος στον ωροσκοπο δεν ειμαι και ιδιαιτερα περηφανος για αυτο
    (ειμαι Σκορπιος στο ζωδιο ευτυχως)

  5. #25
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Οσο αφορα το αρθρο
    Καλο

    αν και θα μπορουσε να ηταν πιο αναλυτικο σε μερικα πραγματα και με πιο σωστα σχολια

  6. #26

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Πάρα πολύ καλό το άρθρο σας:bigsmile: Οι δίδυμοι είναι οι πιο επικοινωνιακοί τύποι ανθρώπων με πολύ καλό χειρισμό της ελληνικής γλώσσας και οι καλύτεροι στα debate:bigsmile: Ποτέ δν θα κερδίσεις έναν Δίδυμο σε λεκτικό πινκ πονκ..Οι ατάκες φεύγουν σαν πύραυλοι Άλλα λένε αρκετά ψέμματα:toung: Αρκετές φορές εχουν τέτοιο χιούμορ..τοσο καυστικό,που αν δεν τους γνωρίζεις απλα βάζεις τα κλάμματα:bigsmile:
    Το κακό είναι ότι όταν συναντήσουν κάποιον αδύναμο συνομιλητή,δεν αργούν να το κάνουν σκουπίδι,να τον εξοντώσουν με αθέμυτα μέσα και με χτυπήματα κάτω απο τη μέση
    Σε αντίθεση με τις γυναίκες που είναιιιιιιι σαν να έχουν πιεί το αμίλητο νερό:σφύριγμα

  7. #27

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    ΜΜΜΜΜ......δεν έρχεσαι μια βόλτα απο το σπίτι μου να το πεις και στη μάνα μου αυτό (ότι έχουν καταπιεί οι γυναίκες δίδυμοι το αμίλητο νερό , εννοώ....). Θα κουνήσει συγκαταβατικά το κεφάλι της και θα σε ρωτήσει γιατί σε αφήσαν ελεύθερο τόσο νωρίς απο το δαφνί.....Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα δηλαδή είμαι όλη την ώρα....άσε......μεχρί και εγώ βαριέμαι να με ακούω......Ίσως η συγκεκριμένη για την οποία το έγραψες είχε κάποιον πλανήτη σε θέση μουγκαφόν, τι να πω.....(ναι, το ξέρω το άρθρο κοντεύει να κλείσει χρόνο αλλά εγώ τώρα το είδα) ΦΙΛΑΑΑΑΑΑΚΙΑ:bigsmile: :bigsmile:

  8. #28
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    εγω εχω σεληνη στους διδυμους στον 12ο και ωροσκοπο στους διδυμους...Αυτο που εχω να πω ειναι οτι πολλες φορες μπερδευουμε τις σκεψεις μας με τα συναισθηματα μας πολυ ασχημα δηλαδη μπορει να λεμε κατι επειδη ετσι το βλεπουμε εκεινη την ωρα συμφωνα με τη λογικη μας αλλα τα συναισθηματα μας να ειναι εντελως διαφορετικα πανω στο ιδιο θεμα..γενικα παντως η σεληνη στους διδυμους δεν θεωρω οτι ειναι και οτι καλυτερο γιατι ειναι πολυ ανυσηχη δεν γαληνευει ευκολα
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  9. #29

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    Ακριβώς όπως τα λες είναι. Ο φίλος μου έχει σελήνη στους διδύμους και παλεύει η λογική έκφραση με το συναίσθημα καθημερινά. Αλλά με λίγη υπομονή και κατανόηση από τους γύρω τελικά όλα είναι εφικτά. Σου εύχομαι ότι καλύτερο και να έχεις πάντα ανθρώπους γύρω σου που θα κατανοούν αυτή σου την ιδιαιτερότητα και θα σε βοηθούν να εκφράζεσαι με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
    Θέλω να σου κάνω ότι η άνοιξη στις κερασιές.....

  10. #30
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ΔΙΔΥΜΟΙ το Ζώδιο του Μήνα και η ερωτική του συμπεριφορά!

    ευχαριστω Meline!!!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads