s
Απο που μάθατε για το myhoroscope; - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Πώς μας βρήκατε

Voters
580. You may not vote on this poll
  • Google

    254 43.79%
  • Yahoo

    3 0.52%
  • Ελληνική μηχανή αναζήτησης

    27 4.66%
  • Σύσταση από γνωστό/ή

    82 14.14%
  • Διαφήμιση σε περιοδικό

    33 5.69%
  • Τυχαία σερφάροντας

    162 27.93%
  • Από link σε άλλο site

    19 3.28%
Page 3 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 270
  1. #21

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Γειά σας παιδιά,κι εγώ μέσα από ένα σχετικό φόρουμ[εσωτέρικα]σας ανακάλυψα και έχω γοητευθεί.Σας παρακολουθώ με ενδιαφέρον,δεν έχω σχετικές γνώσεις ,τις κεραίες μου έχω ανοίξει και προσλαμβάνω τα σήματα.Σας ευχαριστώ που υπάρχετε.

  2. #22
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Δεν μπορώ να πω πως ξέρω και πολύ καλά για τα ζώδια ή για τα ωροσκόπια. Δεν είμαι και πολύ ειδική. Γι' αυτό και δεν βάζω κάποιο ερώτημα. Είμαι στο στάδιο που διαβάζω τα πιο βασικά. Αυτά δηλαδή που θα με κάνουν να καταλάβω σχετικά με την αστρολογία. Φοβάμαι πως είμαι άσχετη με το "άθλημα" αυτό. Ελπίζω με τον καιρό να μάθω περισσότερα και να θέτω και εγώ τα δικά μου θέματα. Όσο για το πού έμαθα για το my horoscope, εντελώς τυχαία. Πάντως είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Έχω μάθει αρκετά μέχρι στιγμής. Μπράβο. Κάνετε πολύ καλή δουλειά. Ελπίζω να συνεχίσετε έτσι.:bigsmile:

  3. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Όνομα:
    Τζένη
    Location
    αθήνα
    Posts
    50

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Τυχαιά και εγώ το ανακάλυψα,
    ψάχνοντας για τα ζώδια και βέβαια κόλλησα και εγώ.
    Ενας συνειδητοποιημένος συμβιβασμός είναι καλύτερος από μια αναγκαστική υποχώρηση...Είναι μια έξυπνη τακτική που ενισχύει μια δυναμική επανατοποθέτηση.....

  4. #24
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Ψάχνοντας στο internet (yahoo) στο λήμμα 'horoscope greece'.

  5. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    κάποιος πλανήτης φαίνεται εκείνη την ημέρα μου έδωσε την εύνοια του για να βρω το myhoroscope ....
    και ειμαι πολυ ευχαριστημενη που ειμαι ανάμεσά σας !
    στην ουσία και εγω απο μια μηχανή αναζήτησης ...εψαχνα για αστρολογικά άρθρα και έπεσα εδω!!!
    και ήταν πολυ ωραίο πέσιμο....ευχαριστω που υπάρχει αυτο το φορουμ(ευχαριστω και τον πλανητη που με εριξε εδω)

  6. #26
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Μηνάς
    Location
    Athens/New York/Boston
    Posts
    76

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Εγώ το myhoroscope το ανακάλυψα... στα πατατάκια! (υπάρχει κ στα δρακουλίνια για όσους δεν το ξέρουν.. :amuse: )

    Πέρα από την πλάκα, βοήθησα στο στήσιμο αυτού του χώρου κ είμαι χαρούμενος που καθημερίνα νέα μέλη εγγράφονται στο σάιτ μας.

    Να στε καλά!
    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  7. #27
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    11

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Καλή σας ημέρα και από εμένα. Εντελώς τυχαία ψάχνοντας για αστρολογικες προβλέψεις στον γούγλη έπεσα εδώ . Και από τότε :bigsmile: εδώ !!!!! Μπορεί να μην είμαι ιδιαίτερα εως καθόλου :worried: ενεργό μέλος αλλά μου αρέσει πολύ σαν site ,το επισκέπτομαι καθημερινά :amuse: και θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στους δημιουργούς του.

  8. #28

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Γεια και από μένα! Το αγαπημένο μου My horoscope το ανακάλυψα από το google ψάχνοντας απεγνωσμένα να βρω τον ωροσκόπο μου! Με εντυπωσίασε η αμεσότητα και το κλίμα που επικρατεί γι' αυτό και έχω κολλήσει...!:toung:

  9. #29
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    44

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Και εγώ όπως οι περισσότεροι από το Google το ανακάλυψα ψάχνοντας για αστρολογικές προβλέψεις και πραγματικά με εντυπωσίασαν τα θεματά του που απ'όσο έχω ψάξει δεν υπάρχουν πουθενά αλλού!!!


    Συγχαρητήρια και ελπίζω να διατηρήσετε την ποιότητα και την θεματολογία σε υψηλά επίπεδα και στο μέλον.

  10. #30

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Eντελώς τυχαία σερφάροντας μεσάνυχτα στη δουλειά:worried:

 

 
Page 3 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads