s
Zώδια και χιούμορ - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 21 to 30 of 64
  1. #21
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Zώδια και χιούμορ

    καρκίνο,ι παρθένος,ζυγό ,τοξότη,κριος ιχθείς,κριός,δίδυμος,
    κάνουν χιούμορ και το διεσκεδάζουν
    τα λιοντάρια άντρες με σοβαροί σκανδαλιάρικοι διάθεση οι γυναίκα λέων αυτές που έχω γνωρίσει κάνουν χοντροκομένο χιούμορ
    ο ταύρος δεν ξέρεις πότε κάνει πλάκα η μιλάει σοβαρά καυστικό χιούμορ η γυναίκα ταύρος είναι χααρούμενο άτομο
    αιγόκεροι και σκορπιοί πολλοί δεν έχουν την αίσθηση του χούμορ παρεξιγουν
    αύτα από προσωποκή άποψη
    οι καλύτεροι φυσικά οι τοξότες

  2. #22

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Μαλιστα...Δηλαδή εγώ που είμαι Τοξότης με ωροσκόπο Κριό είμαι μες το χιούμορ.Δεν μου φαίνεται περίεργο, αν κρίνω οτι πολλές φορές γελάω και μόνη μου με αυτά τα τραγελαφικά που παθαίνω..Απο χιούμορ άλλο τίποτα!Αυτο με κρατάει.Γελάτε γιατι χανόμαστε!

  3. #23
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31

    Re: Zώδια και χιούμορ

    και οι σκορπιοι μωρε εχουν χιουμορ..η μηπως φταει που εχω πολλους πλανητες στον τοξοτη????

    παντως παλιοτερα ειχα πιο πολυ χιουμορ..οσο περναν τα χρονια σοβαρευω αποτομα...

  4. #24
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Εγώ πιστεύω ότι αυτοί που έχουν περισσότερο χιούμορ είναι οι τοξότες!! Είναι μέσα στην τρέλα αυτό το ζώδιο! Βέβαια γενικά μιλώντας! Αυτούς που αντιπαθώ σφόδρα είναι τα ζώδια της γής γιατί είναι αργοκίνητα και κάνουν χαζά αστεία! Ειδικά οι Παρθένοι...!!!:notrust:άστα να πάνε!:blink::toung:
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  5. #25
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by moutro28 View Post
    Χιούμορ έχουν συνήθως, αν όχι πάντα οι άνθρωποι που αυτοσαρκάζονται, δηλαδή, οι ακοπμλεξάριστοι, οι εξελιγμένοι.
    Συμφωνώ απολύτως!!Αν μπορείς να αυτοσαρκάζεσαι, έχεις μεγάλη δόση χιούμορ και μάλιστα μπορείς να εκτιμήσεις εξίσου καλά οποιαδήποτε μορφή του!:bigsmile:
    Τα μυαλά και τα αλεξίπτωτα λειτουργούν καλύτερα όταν είναι ανοικτά

  6. #26
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Επειδή το χιούμορ είναι μια μορφή επικοινωνίας αναρωτίεμαι μήπως θα πρέπει να εξετάζουμε που βρίσκεται ο Ερμής, ο πλανήτης της επικοινωνίας.
    Εγώ για παράδειγμα είμαι Αιγόκερως με τον ερμή στον τοξότη.
    Επίσης μήπως και σε αυτή την περίπτωση του χιούμορ, πρέπει να εξετάζουμε τη θέση της Σελήνης;

  7. #27
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by moutro28 View Post
    Επειδή το χιούμορ είναι μια μορφή επικοινωνίας αναρωτίεμαι μήπως θα πρέπει να εξετάζουμε που βρίσκεται ο Ερμής, ο πλανήτης της επικοινωνίας.
    Εγώ για παράδειγμα είμαι Αιγόκερως με τον ερμή στον τοξότη.
    Έχεις δίκιο εν μέρει.. Βάζει και λίγο το χεράκι του ο ερμής σε αυτόν τομέα πιστεύω... Εμένα είναι στο σκορπιό, αλλά δεν θα έλεγα ότι σε μία παρέα είμαι εσωστρεφής, το αντίθετο... Συνέχεια μιλάω και κάνω πλάκα.. Δεν αντέχω να κάθομαι σε μία γωνία και να μη μιλάω.
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  8. #28
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    kat
    Location
    Athens
    Posts
    8

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Σαν Αιγόκερως πάντως δεν μπορω να ζήσω χωρίς χιούμορ και θέλω να τονίσω ότι όσοι Αιγόκεροι ξέρω το έχουν σε μεγάλο βαθμό.Επίσης έχω παρατηρήσει ότι ένας Αιγόκερως ή θα έχει μεγάλη δόση χιούμορ ή θα είναι εντελώς ξενέρωτος. Προσωπικά τα ζώδια με το περισσότερο χιούμορ στην πλειοψηφία θεωρώ τους Δίδυμους, Λέοντες, Παρθένους, Τοξότες, Αιγόκερους και Ιχθείς (για την κατηγορία των Ιχθύων που μιλάνε).

  9. #29
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by katbel View Post
    Σαν Αιγόκερως πάντως δεν μπορω να ζήσω χωρίς χιούμορ και θέλω να τονίσω ότι όσοι Αιγόκεροι ξέρω το έχουν σε μεγάλο βαθμό.Επίσης έχω παρατηρήσει ότι ένας Αιγόκερως ή θα έχει μεγάλη δόση χιούμορ ή θα είναι εντελώς ξενέρωτος. Προσωπικά τα ζώδια με το περισσότερο χιούμορ στην πλειοψηφία θεωρώ τους Δίδυμους, Λέοντες, Παρθένους, Τοξότες, Αιγόκερους και Ιχθείς (για την κατηγορία των Ιχθύων που μιλάνε).

    Σωστή παρατήρηση
    Πάντως, εγώ όσους αιγόκερους άνδρες έχω γνωρίζει ... με το τσιγγέλι τους τα βγάζεις
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  10. #30
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Μαργαρίτα
    Location
    Κρήτη
    Posts
    465

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by katbel View Post
    Σαν Αιγόκερως πάντως δεν μπορω να ζήσω χωρίς χιούμορ και θέλω να τονίσω ότι όσοι Αιγόκεροι ξέρω το έχουν σε μεγάλο βαθμό.Επίσης έχω παρατηρήσει ότι ένας Αιγόκερως ή θα έχει μεγάλη δόση χιούμορ ή θα είναι εντελώς ξενέρωτος. Προσωπικά τα ζώδια με το περισσότερο χιούμορ στην πλειοψηφία θεωρώ τους Δίδυμους, Λέοντες, Παρθένους, Τοξότες, Αιγόκερους και Ιχθείς (για την κατηγορία των Ιχθύων που μιλάνε).
    Συμφωνω και επαυξανω!διαβασα προσφατα οτι ο εντονος Ουρανος σε εναν χαρτη δινει χιουμορ....καυστικο χιουμορ!!

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads