s
Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ; - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 21 to 30 of 56
  1. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by Τίνα Ζαχαριάδου View Post

    Ας πάμε όμως παρακάτω ….. το κατάλαβα πως δεν αναφερόσουν στην έξαρση του Άρη, ωστόσο ακόμη δεν καταλαβαίνω πως διακρίνονται σε 4 μοίρες/κατηγορίες οι παθήσεις. Αν σου είναι εύκολο πες μας κάποια πράγματα παραπάνω, θα ήταν πολύ διαφωτιστικό. Προσωπικά δεν γνωρίζω καθόλου αυτή τη θεωρία και θα ήθελα επιπλέον πληροφορίες.

    Καλημέρα Τίνα,

    υπόσχομαι να σου δώσω περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις μοίρες αυτές αλλά όχι από εδώ. Θα σου στείλω μνμ από το Facebook. Ο λόγος που δεν το κάνω από εδώ είναι επειδή θα χρειαστεί να αναφερθώ σε ποιότητες και ταμπεραμέντα κάτι δηλαδή οι περισσότεροι ακούν για πρώτη φορά εδώ και είμαι σίγουρος πως θα φρικάρουν. Εχω τουλάχιστο φρίκαρα όταν ξεκίνησα να διαβάζω για Ζεστές και Ξηρές φύσεις ή για Φλεγματώδεις, Μελαγχολικούς και Αιματώδεις τύπους. Είναι βαρύ κομμάτι Άσε δε που θέλω να στο παρουσιάσω με ακόμα ενα ωριαίο υγείας που μου έθεσε ένας φίλος μου πριν αρκετούς μήνες. Οπότε ηθικό δίλλημα ξανά. . Στις επόμενες ημέρες θα στο αναλύσω. Στο υπόσχομαι !

  2. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να παραθέσω ένα Ωριαίο Quiz για τα μέλη που ενδιαφέρονται και μελετούν την Ωριαία Αστρολογία. Ο χάρτης αυτός είναι ήδη απαντημένος και οι εξελίξεις που σχετίζονται με αυτόν έχουν δρομολογηθεί. Ο Ωριαίος αυτός χάρτης είναι μια ευγενική χορηγία μιας πολύ αγαπημένης μου φίλης πέρα των ελληνικών συνόρων και τον παραθέτω κατόπιν άδειας της.

    Η ερώτηση που γέννησε το χάρτη αυτό είναι " Να μείνω ή να φύγω ; " και προέκυψε από μια νέα επαγγελματική πρόταση που δέχτηκε ο ερωτών σε μια άλλη χώρα.
    Αν η " Ωριαία παρέα " μου γνωρίζει την απάντηση θα ήθελα να κρατηθεί έτσι ώστε να δώσει την ευκαιρία στα υπόλοιπα μέλη να σκεφτούν την απάντηση. Ο μόνος κανόνας είναι , κρατήστε το όσο πιο απλό μπορείτε.






    Σκεφτείτε και παραθέστε τις απόψεις σας με αστρολογικά επιχειρήματα. Την απάντηση θα την δώσω κάποια στιγμή την Τετάρτη.

    Ουδείς ? Με σκοτώνετε... (χα χα χα)

  3. #23

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Θα προσπαθησω cancerian αλλά θα ήθελα ώρα και τόπο ώστε να το βάλω στο δικό μου pc... Ετσι , απλά μπορώ να πω απλά ότι η Αφροδίτη (δείκτης ερωτούντος) βρισκόμενη ούσα στον 9ο υπό την Κυβέρνηση Κρόνου...σκέφτεται σοβαρά την πρόταση για εξωτερικό μάλλον με προβληματισμό....Το τετράγωνο της (πριν λίγο) με τον Κρόνο στον 6ο μπορεί να δείχνει ότι μπήκε στην διαδικασία να σκεφτεί τέτοια πρόιταση λόγω προβλημάτων στην υπάρχουσα ή προηγούμενη δουλεια. Ωστόσο, Ο Κρόνος κάνει ένα ιδαίτερο - ακριβείας τρίγωνο με τον Αρη (7ου-συνεργασιών και 11ου φίλων κλπ)και βρίσκεται στον 10ο...Μήπως, λέω μήπως η πρόταση του εξωτερικού ήρθε από φιλικο άτομο και οι όροι συνεργασιας που εθεσε ήταν αρκετά δελεαστικοί...στην Ελλάδα δεν παίζει τετοιο δελεαρ πια...τα πακέτα τα στέρεψαν
    Μην ξεχάσω επίσης ότι ο Κρόνος (είσαι της παραδοσιακής ) κυβερρνα και τον 10ο...
    Μέχρι στιγμής φαίνεται να είναι θετικός ως προς την πρόταση για εξωτερικό....(αν γράφω βλακείες ΄σε παρακαλώ με το μαλακό ...μην με πληγώσεις ) Ας εξετάσω λίγο και τον συνδείκτη του την Σελήνη.....Μαλιστα, έρχεται μόλις από σντίθεση με Κρόνο, και ετοιμάζει τετράγωνο με Αφροδίτη και Ηλιο (κυβερνήτη 4ου...αλλαγή σπιτιού έως χώρας)...Μμμμμμ, μήπως μέσα του ήξερε απ την πρώτη στιγμή, ή ένιωθε , ότι δεν θα φύγει εκτός, αλλά το δίλημμα μπήκε απ την πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση από το πολύ φιλικό πρόσωπο;
    Η Σελήνη δείχνει ότι δεν θα φύγει...
    Μαλλον δεν ξέρω την τύφλα μου (θύμωσα)
    Victory

  4. #24
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Καλησπέρα Victory,

    σε ευχαριστώ που τελικά λυπήθηκες το καημένο το quiz μου και απάντησες.

    Λοιπόν ας διασκεδάσουμε λίγο!

    Η ερμηνεία που έδωσες είναι απλά υπέροχη. Πραγματικά. Δεν λες καθόλου βλακείες. Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα όμως. Η ερώτηση δεν αφορούσε για το αν θα πάει ή όχι. Η ερώτηση αφορούσε για το αν θα πρέπει να πάει ή όχι. Αν θα είναι καλύτερα να μείνει ή να φύγει. Το ένα είναι πολύ διαφορετικό από το άλλο.

    Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή. Αφού βλέπουμε πως η ερώτηση αφορά για το αν θα πρέπει να πάει ή όχι, δηλαδή αν είναι καλύτερα τελικά να δεχτεί την επαγγελματική πρόταση σε αυτή τη νέα χωρα, θα πρέπει να έχουμε δυο μέτρα σύγκρισης.

    Τι εννοώ με αυτό. Χμ... Ένα μέτρο σύγκρισης, που να αφορά το "εδώ" και ένα άλλο το οποίο θα αφορά το "εκεί". Έτσι με αυτό τον τρόπο θα συγκρίνουμε το εδώ ( η χώρα που είναι ήδη ) και το εκεί ( η χώρα που πρέπει να πάει )

    Ποιο είναι το "εδώ" και ποιο είναι το "εκεί" ? ( Μην μπλέξεις με χώρες - επαγγέλματα - εξωτερικά - φίλους - σκυλιά - γατιά ). Απλά πράγματα. Αν την ερώτηση την έκανες εσύ, που θα βρισκόσουν εσύ ?

    Φυσικά όποιο άλλο μέλος έχει κάποια ιδέα να την παραθέσει !!!!! Ακόμα και αν νομίζει πως είναι η κοτσάνα του αιώνα.

    ( Τα στοιχεία δεν μπορώ να τα δώσω.)

  5. #25

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Μα τώρα ....μια χαρα....γόρδιος....Εάν ισχύουν όλα τα παραπάνω που έγραψα (αλήθεια τώρα δεν είπα βλακείες ;; μήπως απλά η απάντηση μέσω της Σελήνης είναι ΟΧΙ δεν πρεπει να πας....αφού η Αφρο σου θα κάνει κι ενα τετράγωνο με Β.Δ. στον 7ο...Τι εννοείς με την ερώτηση εγώ που θα μουνα...; Μήπως 1ος vs 7ος; Δεν το πολυκατάλαβα αυτό ....΄για δώσε μου κάτι ακόμη ακόμη σε παρακαλώ
    Victory

  6. #26
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Νίκος
    Location
    Ολλανδία, Χάγ
    Posts
    52

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Αγαπητέ Γιάννη (θα σε αποκαλώ Δάσκαλε από εδώ και πέρα), ούτε καν αρχάριο δεν μπορώ να θεωρήσω τον εαυτό μου αλλά από τα άρθρα τα δικά σου και της Τίνας για την Ωριαία ξεκίνησα να διαβάζω και να ενδιαφέρομαι. Και πράγματι θεωρώ ότι είναι όχι μόνο ενδιαφέρων κλάδος της Αστρολογίας αλλά έχει και κάτι το «μαγικό», φορτισμένος ενεργειακά….Κάποια στιγμή που θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο, θα γραφτώ σε κάποιο από τα σεμινάρια του myhoroscope για την Ωριαία για να μάθω. Πήρα λοιπόν την πρωτοβουλία ως αρχάριος να ασχοληθώ με την ανάλυση του παραπάνω χάρτη, (ως Έλληνας του εξωτερικού κι εγώ μου τράβηξε το ενδιαφέρον)…. αλλά κόλλησα στο τέλος. Θα γράψω όμως για λόγους διδακτικούς βήμα βήμα την ανάλυση που έκανα.

    Σκέφτηκα ότι πρέπει να εξετάσουμε τους παρακάτω οίκους:
    Τον 1ο της ερωτώσας
    Τον 9
    ο του εξωτερικού

    Τον 10
    ο της καριέρας

    Και τέλος από περιέργεια κοίταξα και τον 4
    ο όχι μόνο γιατί δείχνει την τελική έκβαση αλλά και γιατί είναι ο οίκος της επιστροφής στην πατρίδα. Βέβαια δεν ξέρω αν η νέα επαγγελματική πρόταση της ερωτώσας αφορά την Ελλάδα η για κάποια άλλη τρίτη χώρα.

    1ος οίκος λοιπόν στον Ταύρο (Ακμή 1ου σε σύνοδο με ΝότιοΔεσμό (pas bien!), σημειοδοτης η Αφροδίτη στην 18η του Υδροχόου και μέσα στον 9ο οίκο (bien!). Σημειοδοτης της ερωτώσας όμως είναι και η Σελήνη την οποίαθα την εξετάσουμε αργότερα. Η Αφροδίτη εδώ κυβερνάται από τον Κρόνο (pas bien!).
    9
    ος οίκος
    τώρα, στον Αιγόκερω, σημειοδοτης ο Κρόνος στην 11 του Σκορπιού(και μέσα στον έκτο οίκο της εργασίας).
    Μέχρι στιγμής έχουμε τους 2 σημειοδοτες σε σχέση αποκλίνοντος τετραγώνου.
    10ος οίκος τώρα βρίσκεται στην 27η του Υδροχόου,σημειοδοτης πάλι ο Κρόνος. Και εδώ μια από τα ίδια δηλαδή… Αφροδίτη και Κρόνος να «ταλαιπώριουνται».Όμως Ακμή 10ου σε σύνοδο με τον Ήλιο, bien! (αν και ο Ήλιος είναι αδύναμος εκεί). Επίσης μέσα στον10ο οίκο ο Άρης και ο Ερμής που σχετίζονται με τα επαγγελματικά καισε καλές όψεις με τον Κρόνο, très bien!).
    4
    ος οίκος
    στην 27η του Λέοντα, ο Ήλιος στην 27ητου Υδροχόου, αδύναμος…(pas bien!).
    Σχετικά με τη Σελήνη τώρα, είναι στην 12η του Ταύρου (στον 12οοίκο και υπό την κυβέρνηση της Αφροδίτης) και κάνει όψη αποχωριζουσας αντίθεσης με τον Κρόνο αλλά και πάει να συναντήσει τον Νότιο Δεσμό.…(pas bien!).
    Λοιπόν Δάσκαλε ('εν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα)σίγουρα χρειάζομαι μαθήματα και σεμινάρια Ωριαίας. Το μόνο που κατάλαβα είναιότι η ενδιαφέρουσα το σκέφτεται για οικονομικούς λόγους να δεχτεί την νέα δουλειά και ίσως υπάρχει κάποιο μυστικό σχετικά με την κατάσταση της την οικονομική.
    Θα χαρώ να διαβάσω αναλύσεις και άλλων φιλών εδώ μέσα και τέλος την ανάλυση τη δική σου.
    Καλό απόγευμα,
    Νίκος, Ολλανδία

    Υ.Γ. Όσο εγραφα τα παραπάνω ειδα τις απαντησεις της Victory και τη δικη σου. Και ομολογώ μπερδευτηκα ακομη περισσοτερο με αυτο που εγραψες...
    Υ.Γ.2 Αν ειχα διαβασει πρωτα τα 2 παραπανω ποστ δεν θα υπεβαλα το μηνυμα μου αφου ειναι εντελως εκτος θεματος...
    Last edited by CROUSSOS; 19-02-2013 at 08:25 PM.

  7. #27
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Μα τώρα ....μια χαρα....γόρδιος....Εάν ισχύουν όλα τα παραπάνω που έγραψα (αλήθεια τώρα δεν είπα βλακείες ;; μήπως απλά η απάντηση μέσω της Σελήνης είναι ΟΧΙ δεν πρεπει να πας....αφού η Αφρο σου θα κάνει κι ενα τετράγωνο με Β.Δ. στον 7ο...Τι εννοείς με την ερώτηση εγώ που θα μουνα...; Μήπως 1ος vs 7ος; Δεν το πολυκατάλαβα αυτό ....΄για δώσε μου κάτι ακόμη ακόμη σε παρακαλώ
    ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!!

    Μια χαρά το κατάλαβες : 1ος vs 7oς.

    Ο 1ος οίκος είναι το "εδώ" και ο 7ος οίκος είναι το "εκεί". Η Αφροδίτη μαζί με τη Σελήνη είναι η ερωτούσα, το ξέρουμε οκ ! . Ωστόσο ο 1ος οίκος μαζί με την Αφροδίτη περιγράφει επίσης το "εδώ" ενώ ο 7ος οίκος μαζί με τον Άρη το "εκεί ". Λιώσε τους

  8. #28
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by CROUSSOS View Post
    Αγαπητέ Γιάννη (θα σε αποκαλώ Δάσκαλε από εδώ και πέρα), ούτε καν αρχάριο δεν μπορώ να θεωρήσω τον εαυτό μου αλλά από τα άρθρα τα δικά σου και της Τίνας για την Ωριαία ξεκίνησα να διαβάζω και να ενδιαφέρομαι. Και πράγματι θεωρώ ότι είναι όχι μόνο ενδιαφέρων κλάδος της Αστρολογίας αλλά έχει και κάτι το «μαγικό», φορτισμένος ενεργειακά….Κάποια στιγμή που θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο, θα γραφτώ σε κάποιο από τα σεμινάρια του myhoroscope για την Ωριαία για να μάθω. Πήρα λοιπόν την πρωτοβουλία ως αρχάριος να ασχοληθώ με την ανάλυση του παραπάνω χάρτη, (ως Έλληνας του εξωτερικού κι εγώ μου τράβηξε το ενδιαφέρον)…. αλλά κόλλησα στο τέλος. Θα γράψω όμως για λόγους διδακτικούς βήμα βήμα την ανάλυση που έκανα.

    Σκέφτηκα ότι πρέπει να εξετάσουμε τους παρακάτω οίκους:
    Τον 1ο της ερωτώσας
    Τον 9
    ο του εξωτερικού

    Τον 10
    ο της καριέρας

    Και τέλος από περιέργεια κοίταξα και τον 4
    ο όχι μόνο γιατί δείχνει την τελική έκβαση αλλά και γιατί είναι ο οίκος της επιστροφής στην πατρίδα. Βέβαια δεν ξέρω αν η νέα επαγγελματική πρόταση της ερωτώσας αφορά την Ελλάδα η για κάποια άλλη τρίτη χώρα.

    1ος οίκος λοιπόν στον Ταύρο (Ακμή 1ου σε σύνοδο με ΝότιοΔεσμό (pasbien!), σημειοδοτης η Αφροδίτη στην 18η του Υδροχόου και μέσα στον 9ο οίκο (bien!). Σημειοδοτης της ερωτώσας όμως είναι και η Σελήνη την οποίαθα την εξετάσουμε αργότερα. Η Αφροδίτη εδώ κυβερνάται από τον Κρόνο (pasbien!).
    9
    ος οίκος
    τώρα, στον Αιγόκερω, σημειοδοτης ο Κρόνος στην 11 του Σκορπιού(και μέσα στον έκτο οίκο της εργασίας).
    Μέχρι στιγμής έχουμε τους 2 σημειοδοτες σε σχέση αποκλίνοντος τετραγώνου.
    10ος οίκος τώρα βρίσκεται στην 27η του Υδροχόου,σημειοδοτης πάλι ο Κρόνος. Και εδώ μια από τα ίδια δηλαδή… Αφροδίτη και Κρόνος να «ταλαιπώριουνται».Όμως Ακμή 10ου σε σύνοδο με τον Ήλιο, bien! (αν και ο Ήλιος είναι αδύναμος εκεί). Επίσης μέσα στον10ο οίκο ο Άρης και ο Ερμής που σχετίζονται με τα επαγγελματικά καισε καλές όψεις με τον Κρόνο, trèsbien!).
    4
    ος οίκος
    στην 27η του Λέοντα, ο Ήλιος στην 27ητου Υδροχόου, αδύναμος…(pasbien!).
    Σχετικά με τη Σελήνη τώρα, είναι στην 12η του Ταύρου (στον 12οοίκο και υπό την κυβέρνηση της Αφροδίτης) και κάνει όψη αποχωριζουσας αντίθεσης με τον Κρόνο αλλά και πάει να συναντήσει τον Νότιο Δεσμό.…(pasbien!).
    Λοιπόν Δάσκαλε ('εν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα)σίγουρα χρειάζομαι μαθήματα και σεμινάρια Ωριαίας. Το μόνο που κατάλαβα είναιότι η ενδιαφέρουσα το σκέφτεται για οικονομικούς λόγους να δεχτεί την νέα δουλειάκαι ίσως υπάρχει κάποιο μυστικό σχετικά με την κατάσταση της την οικονομική.
    Θα χαρώ να διαβάσω αναλύσεις καιάλλων φιλών εδώ μέσα και τέλος την ανάλυση τη δική σου.
    Καλό απόγευμα,Νίκος, Ολλανδία

    Υ.Γ. Όσο εγραφα τα παραπάνω ειδα τις απαντησεις της Victory και τη δικη σου. Και ομολογώ μπερδευτηκα ακομη περισσοτερο...
    Υ.Γ.2 Αν ειχα διαβασει πρωτα τα 2 παραπανω ποστ δεν θα υπεβαλα το μηνυμα μου αφου ειναι εντελως εκτος θεματος...
    Νίκο χάρηκα πολύ ! Ρε συ μη λες δάσκαλος και τέτοια.... Θα με πάρουν με τις ντομάτες. Απλά γουστάρω τρελά την Ωριαία και της έχω αφιερωθεί. Αυτό. Υπάρχουν δέκα χιλιάδες φορές καλύτεροι από εμένα εκεί έξω. Ωστόσο όμως σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.

    Το μήνημα σου δεν είναι καθόλου εντελώς θέματος. Σε πολλά σημεία παρατηρείς δυο τρια πραγματάκια τα οποία θα επισημάνω αργότερα ( π.χ. τους Δεσμούς που βγάζουν και τα δυο μάτια ). Και εσύ είσαι πολύ λογικός στα βήματα που ακολουθείς. Έτσι δηλαδή θα σκεφτόμουν και εγώ. Ωστόσο τα πράγματα είναι περισσότερο - πονηρά - απλά σε αυτό τον Ωριαίο χάρτη.

  9. #29

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Εντάξει λοιπον, σε πρώτη φάση φάση έχουμε Ν.Δ. στην ακμή 1ου ( κακός οιωνός) και έναν αποδυναμωμένο Δία λόγω αδυναμίας και άλλο έναν κακό οιωνό. Κυβερνήτης πρώτου Αφρο σε τετράγωνο με Κρόνο επίσης κακό....Αρα το εδώ βρωμά....Πάμε στο εκεί....Β.Δ. στην ακμή 7ου υπέροχη ένδειξη ευοίωνης μετοίκησης....Κυβερνήτης 7ου Αρης....Τρισυπέροχο τρίγωνο ακριβείας όπως είπα και πρίν με τον Κρόνο που δηλκώνει σταθερότητα, μονιμότητα και θέση ευθύνης και κύρους, άρα και εκείνος (τελικά είναι γυναίκα ή ανδρας.. θα βιώνει ανάλογα την ζωή του στο εξωτερικό, απολαμβάνοντας (ΒΔ) όλα αυτά........Μια χαρα τα βλέπω για εξωτερικό...Η συμβουλή του ωριαίου μάλλον φαίνεται ότι είναι να πάει...
    Αχ, αυτός ο Ερμής , δεν τον αγγιζω γιατί με μπερδεύει πολύ...(5ου) σε τρίγωνο με ΒΔ και όταν γυρίσει στην αναδρομή του θα συναντήσει τον ΑΡΗ....Πφφφφφ Cancerian.... όλα φωνάζουν ότι πρεπει να παει....Σχεση είναι μήπως αυτή που πιε΄ζει προς εξωτερικό;
    Victory

  10. #30
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Εντάξει λοιπον, σε πρώτη φάση φάση έχουμε Ν.Δ. στην ακμή 1ου ( κακός οιωνός) και έναν αποδυναμωμένο Δία λόγω αδυναμίας και άλλο έναν κακό οιωνό. Κυβερνήτης πρώτου Αφρο σε τετράγωνο με Κρόνο επίσης κακό....Αρα το εδώ βρωμά....Πάμε στο εκεί....Β.Δ. στην ακμή 7ου υπέροχη ένδειξη ευοίωνης μετοίκησης....Κυβερνήτης 7ου Αρης....Τρισυπέροχο τρίγωνο ακριβείας όπως είπα και πρίν με τον Κρόνο που δηλκώνει σταθερότητα, μονιμότητα και θέση ευθύνης και κύρους, άρα και εκείνος (τελικά είναι γυναίκα ή ανδρας.. θα βιώνει ανάλογα την ζωή του στο εξωτερικό, απολαμβάνοντας (ΒΔ) όλα αυτά........Μια χαρα τα βλέπω για εξωτερικό...Η συμβουλή του ωριαίου μάλλον φαίνεται ότι είναι να πάει...
    Αχ, αυτός ο Ερμής , δεν τον αγγιζω γιατί με μπερδεύει πολύ...(5ου) σε τρίγωνο με ΒΔ και όταν γυρίσει στην αναδρομή του θα συναντήσει τον ΑΡΗ....Πφφφφφ Cancerian.... όλα φωνάζουν ότι πρεπει να παει....Σχεση είναι μήπως αυτή που πιε΄ζει προς εξωτερικό;
    (Eίναι γυναίκα το άτομο που έκανε την ερώτηση.)

    Βασικά πολύ μου άρεσε αυτό που παρατήρησες για τους Δεσμούς !

    Η αλήθεια είναι πως και εγώ, αν έβλεπα τους Δεσμούς να ευνοούν και να δυσμενούν έναν οίκο, σίγουρα θα έκρινα όπως ακριβώς και εσύ. (Αυτό βέβαια που με προβληματίζει και με κάνει να αναρωτιέμαι είναι γιατί αντιμετωπίζεις τις όψεις της Αφροδίτης και του Άρη με τον Κρόνο, όπως ακριβώς θα τους αντιμετωπίζαμε στην Γενέθλια Αστρολογία ; Χμ... )

    Οπότε η δική σου απάντηση είναι " Φύγε " ! Σημειώνεται και καταχωρείται !!!!

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads