s
Aστεροειδής ΤΟRO - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 32
  1. #21
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Quote Originally Posted by Maroulita View Post
    Και το θέμα μας είναι ο αστεροειδής TORO.....
    Εντός είμαστε..
    may..

  2. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Aγαπημενοι φιλοι καλησπερα ,

    σας ευχαριστω σχετικα με τα καλα σας λογια οσον αφορα το αρθρακι αυτο , προσπαθησα να καταθεσω οσες περισσοτερες πληροφοριες βρηκα για αυτον τον αστεροειδη .

    Μην ξεχνατε οτι οι αστεροειδεις ειναι μια μικρη πινελια στον γενεθλιο χαρτη (αν και χρησιμοποιουνται και στις διελευσεις!!!!!

    Τελος επειδη δεν γινεται να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα , βαλτε την φαντασια σας εν δραση . Το ζωδιο που βρισκεται ο ΤΟΡΟ ειναι η εκφραση της ενεργειας και της ισχυος. Ο οικος δειχνει τον τομεα τον οποιο περιτριγυριζεται αυτη η δυναμη. Τελος οι οψεις που κανει με τους πλανητες δειχνει την θετικη η αρνητικη εκφραση αυτης της ισχυος και μεσα απο πιο μερος της προσωπικης εκφρασης θα φανει.

  3. #23
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Quote Originally Posted by sag_femme View Post
    Καλημέρα κι από μένα.

    Αν και δεν είμαι σίγουρη, έχω τον αστεροειδή στην 3η μοίρα του Σκορπιού και μάλλον στον 5ο οίκο αφού η ακμή του βρίσκεται εκεί. Δυστυχώς το πρόγραμμα δεν λέει τον οίκο ή εγώ δεν ξέρω να διαβάζω σωστά τις πληροφορίες του... :embarrest

    Μήπως σας είναι εύκολο να μου πείτε τι σημαίνει;

    30/11/74, 20.20 (για όσους δεν βαριούνται να το επιβεβαιώσουν για μένα!)

    Ευχαριστώ!!!

    :bigsmile:
    Ειναι στον 4ο οίκο και όχι στον 5ο.

  4. #24
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    και σε εμένα στον 8ο οίκο είναι. Σύμπτωση είναι που στους περισσοτέρους απο ότι μέχρι τώρα είδα είναι στον 8ο τους. Να ρωτήσω και κάτι άλλο. ο Τορο μου είναι στις 23 του Λιονταριού και η Αφροδίτη μου στις 19. Υπολογίζεται σαν σύνοδος?:embarrest

  5. #25

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    τελικα εμενα που ειναι σε συνοδο με τη σεληνη στον σκορπιο στον 8ο ?

    εκφραζεται σκορπισια, και βγαζει την ενεργεια του στα συναισθηματα μου ?
    και ο 8ος ?

  6. #26
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Quote Originally Posted by ZorZeta View Post
    και σε εμένα στον 8ο οίκο είναι. Σύμπτωση είναι που στους περισσοτέρους απο ότι μέχρι τώρα είδα είναι στον 8ο τους. Να ρωτήσω και κάτι άλλο. ο Τορο μου είναι στις 23 του Λιονταριού και η Αφροδίτη μου στις 19. Υπολογίζεται σαν σύνοδος?:embarrest
    Αν δεν κάνω λάθος για ολους τους αλλους, εκτος τους 4 πρωτους δυνατους και τον χειρωνα, ισχυει ανοχη μίας μοίρας.

  7. #27
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Quote Originally Posted by ZorZeta View Post
    και σε εμένα στον 8ο οίκο είναι. Σύμπτωση είναι που στους περισσοτέρους απο ότι μέχρι τώρα είδα είναι στον 8ο τους. Να ρωτήσω και κάτι άλλο. ο Τορο μου είναι στις 23 του Λιονταριού και η Αφροδίτη μου στις 19. Υπολογίζεται σαν σύνοδος?:embarrest
    Φοβερή παρατήρηση Γεωργία. Κι εμένα στον 8ο πέφτει :blink:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  8. #28
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Συμπτωση ειναι Zorzeta κι ομως, εμενα πεφτει αρχες 3ου και εχουμε κοινη χρονολογια με την Μαιρη.............η κινηση του δεν ειναι σχετικα αργη. Αναφερεται και στο κειμενο!

  9. #29
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    Αρχικά θα πρέπει να τονίσω ότι ο αστεροειδής Toro ανήκει σ την επονομαζόμενη ομάδα των αστεροειδών με το όνομα «Οι πολεμιστές» εξαιτίας της ¶ριας και Πλουτώνιας φύσης του.

    .................................................. .................................................. .............................

    Ο οίκος που φιλοξένει τον Toro του δίνει το δικαίωμα να υπερασπιστεί τον τομέα αυτό και τα στοιχεία που τον εμπεριέχουν. Ανάλογα τον οίκο ο Toro θεωρεί ότι έχει ορισμένα δικαιώματα εκεί. Δικαιώματα τα οποία θα πρέπει να του παραχωρηθούν δίχως ερωτήσεις και καθυστερήσεις. Στην περίπτωση όμως που θα του γίνει η άρνηση πρόσβασης σε αυτά τα στοιχεία που αντιπροσωπεύει ο εκάστου οίκος τότε επιτίθεται με μανία .
    Μιας και Αρια και Πλουτώνια είμαι, θεωρώ ότι ο αστεροειδής Toro υποστηρίζει τον υπολοιπο χάρτη μου.


    Με τον αστεροειδή Toro στον 8ο δηλαδή, να θεωρήσω ότι, θα έχω πλήρη δικαίωμα πάνω σε θέματα οικονομικής φύσης του συντρόφου και θα προσπαθω να τα προασπίσω με νύχια και δόντια, σαν να ήταν δικά μου?.

    Καλό μου ακούγεται!!!!!:bigsmile: (αρκεί βέβαια τα οικονομικά του συντρόφου να είναι πιστωτικά και όχι χρεωστικά)

    Σαν όψη το εξάγωνο ισχύει ή είναι πολύ αδύναμη και δεν δίνουμε σημασία? Γιατί μου δίνει εξάγωνο ακριβείας με την Σελήνη μου και το Mc.

  10. #30
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Aστεροειδής ΤΟRO

    Ακριβείας σύνοδο με πλούτωνα???
    Αλί και τρισαλί....για τους άλλους, χεχε...
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads