s
Οι ξελογιάστρες φίλες - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 21 to 30 of 55
  1. #21

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    Χαχαχα είμαι δίδυμος πωπω τι λέει…
    δεν νομίζω ότι ισχύουν και τόσο πολύ γιατί προσωπικά όποιος είναι με κάποια φίλη μου για μένα είναι κ κλειδωμένος
    τώρα δεν νομίζω ότι είναι τόσο θέμα ζωδίου όσο ανασφαλειών του κάθε ανθρώπου...
    ...λένε πως βλέπεις την απάντηση γραμμένη στην σελήνη

  2. #22

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    Κ ΑΝΤΩΝΙΟΥ μου αρεσε πολυ η αναλυση κ νομιζω οτι εισαι μεσα στα ορια της πραγματικοτητας απο τις εμπειριες μου με φιλες το εχω διασταυρωσει .οι γυναικες ειμαστε ....... οταν θελουμε να κανουμε κατι παντα βρισκουμε τροπο κ με μαεστρια το πετυχαινουμε.... φιλια

  3. #23
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    34

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    Γέλασα και εγω πολυ με αυτο το αρθρο!! Χαρακτηριζει την γυναικεια πονηρια και "κατινια" που ολες λιγο-πολυ εχουμε:embarrest . Αναρωτιεμαι, για τους αντρες θα μπορουσε να γραφει ενα αναλογο αρθρο?? Θα ημουν πολυ περιεργη!!

  4. #24

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    Την εχω παθει πολλες φορες απο φιλες,που ενω σου προσφερουν πολλα,καταβαθος εχουν πολλα κομπλεξ κ θελουν να επιβεβαιωνονται ακομα κ απο τον αντρα της φιλης τους!

  5. #25
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    συνφωνω εγω εκοξα απο παρθενο κολητη γιατι με ειχε δουλεξει αγρια και παντα ήθελε να με κανει να αισθάνομαι κατώτερη ενα μονο καλό μου έκανε μου κόλησε το ενδιαφέρον για την αστρολογία
    προτού αποχωρήσω απο την φιλία της έδιξα πολλές φορές οτι είχα καταλάβη ότι μου έλεγε πολλά ψέματα μήπως και αλλάξη

  6. #26
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    150

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    Εμένα πάλι φίλη Ζυγός μου την έκανε... Ξέρετε τι σημαίνει να σε θάβει η κολλητή σου στο αγόρι σου;;; :notrust: :notrust:

  7. #27
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    Quote Originally Posted by Anastasy View Post
    ... Αναρωτιεμαι, για τους αντρες θα μπορουσε να γραφει ενα αναλογο αρθρο?? Θα ημουν πολυ περιεργη!!
    Σιγά μην σου δείξουμε την φούστα που φοράμε κάτω απ το παντελόνι!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o>
    Πλάκα κάνω. :toung:

    Εγώ πάντως δεν κινδυνεύω ποτέ από ξελογιάστρες –ξελογιάστρους, αφού έχω δυόμισι φίλους και μια φίλη στάνταρ εδώ και κάτι δεκαετίες.

    Η φοβία της εισβολής του άγνωστου νέου φίλου, η χαζομάρα και το κόλλημα της σιγουριάς, είναι όλο το μεγαλείο του καλά ταμπουρωμένου, στο καβούκι του, Καρκίνου. <o></o>

  8. #28
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    150

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    [QUOTE=e k;27641]
    Εγώ πάντως δεν κινδυνεύω ποτέ από ξελογιάστρες –ξελογιάστρους, αφού έχω δυόμισι φίλους και μια φίλη στάνταρ εδώ και κάτι δεκαετίες.[/FONT][/COLOR]

    Πες μου κάτι σε παρακαλώ...Αυτό το "δυόμισι φίλους" πώς το κατάφερες;;;;

  9. #29
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    [quote=SKYLOROCK;27643]
    Quote Originally Posted by e k View Post
    Πες μου κάτι σε παρακαλώ...Αυτό το "δυόμισι φίλους" πώς το κατάφερες;;;;
    Χειρουργικές επεμβάσεις τρίτου τύπου γαρ:bigsmile:
    <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o>
    Κανονικά ήταν τρεις, αλλά ο τελευταίος που η εργασία του τον τράβηξε μόνιμα στη Δρέσδη (τα τελευταία επτά έτη), μας επιτρέπει να επικοινωνούμε μόνο ηλεκτρονικά (αδιάλειπτα πάντως και ουσιαστικά).<o></o>

  10. #30
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    150

    Re: Οι ξελογιάστρες φίλες

    [QUOTE=e k;27648]
    Quote Originally Posted by SKYLOROCK View Post

    Χειρουργικές επεμβάσεις τρίτου τύπου γαρ:bigsmile:
    <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o>
    Κανονικά ήταν τρεις, αλλά ο τελευταίος που η εργασία του τον τράβηξε μόνιμα στη Δρέσδη (τα τελευταία επτά έτη), μας επιτρέπει να επικοινωνούμε μόνο ηλεκτρονικά (αδιάλειπτα πάντως και ουσιαστικά).<o></o>
    Σωστό σε βρίσκω...

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads