s
Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια" - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31
  1. #21

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by Eleni67 View Post
    Σαν ανεκδοτο ακουγεται :bigsmile:
    Η¨ σαν σλογκαν προεκλογικης εκστρατειας..:bigsmile:Οπως και να εχει ..ισχυει..:bigsmile:



    Υ.Γ1.Τον ειχα παρεξηγησει τον Μπους παιδια τελικα..Τα αντανακλαστικα του, οταν ετρωγε το παπουτσι υπηρξαν αξιοζηλευτα!!!!!!!:bigsmile:

    Υ.Γ2.Οσο για τον Ομπαμα..στο μονο ζητημα που θα σταθω ειναι ...η περιφερεια της Κυριας Ομπαμα..πρεπει να χασει αρκετους ποντους..δεν γινεται ο Προεδρος να ειναι φετες και εσυ κυρια μου με τετοια περιφερεια..we need change!!!!!!!!:nuts::nuts:Aν και το βλεπω χλωμο με τον πλανητη της επεκτασης στον Υδροχοο...:bigsmile:Καλη σας εσπερα!

  2. #22

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    Καλησπερα σε ολους !

    Γνωριζει καποιος την ημερομηνια και την ωρα που εγινε η ορκομωσια του Obama καθως και το γενεθλιο Ωροσκοπιο των ΗΠΑ?


    με εκτιμηση
    cancerian
    Όσον αφορά το γενέθλιο των ΗΠΑ, παίζουν 2 ωροσκόπια, σύμφωνα με τους Αμερικανούς αστρολόγους, οι οποίοι χρησιμοποιούν άλλοι το ένα και άλλοι το άλλο και, ω του θαύματος!, δουλεύουν και τα δύο
    Το ένα είναι July 4, 1776, 5:10 pm LMT, Philadelphia, PA
    και το άλλο (που παίζει και στην κουβέντα) July 4, 1776, 02:13:32 am LMT, Philadelphia, PA

    Η ορκωμοσία δεν ξέρω τι ώρα έγινε (θεωρητικά ήταν στις 7 το απόγευμα ώρα Ελλάδος), αλλά στις εφημερίδες ή στο νετ θα αναφέρεται :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Αυτος ειναι ο χαρτης της ορκομωσιας του Βarak Οbama η οποια ελαβε μερος στις 20/1/2009 στις 12.05 ΕST , Washington , DC.





    Aυτος ο χαρτης ειναι ειναι ενας απο αυτους που θεωρουνται ως γεννηση του κρατους , των Ηνωμενων Πολιτειων Αμερικης4 Iουλιου , 1776, 02:13:32 am LMT, Philadelphia, PA






    Τα αποτελεσματα προς το παρον δικα σας . Προσεχως θα κανω μια αναλυση στο μπλογκ μου στην ιστοσελιδα αυτη.....
    Ο πρωτος χαρτης μπορει να αναλυθει και ως χαρτης γεγονοτος...

    με εκτιμηση
    cancerian

  4. #24
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Γιαννη μου εγω προσωπικα περιμενω με αγωνια την αναλυση σου, αλλα απο εκει κ περα μηπως να ασχοληθουμε λιγο παραπανω με της Ελλαδας το Ωροσκοπιο?
    Δεν θα ειχε ενδιαφερον να δουμε ολες αυτες τις οψεις, εκλειψεις κ τλ. πως επηρρεαζουν κ την δικη μας χωρα?

  5. #25
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Αθήνα - Ελλάδα
    Posts
    1,897

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    (Γιάννη, ένα τεχνικό ερώτημα. Στο astro.com βάζοντας ώρα 12:00 στις 20/1 και για Washington DC βγάζει ωροσκόπο Ταύρο. Έχεις καμία ιδέα; )
    Για βιβλία αστρολογίας και μεταφυσικής επισκεφτείτε το IL_PICCOLO εναλλακτικό βΙβλιοπωλείο. Βενιζέλου 29, στη Νέα Χαλκηδόνα. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές και την γνώση μας πάνω στο εναλλακτικό βιβλίο. Παραγγελίες και με Αντικαταβολές στο 210-2527690.

  6. #26
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by 'Ερση View Post
    Γιαννη μου εγω προσωπικα περιμενω με αγωνια την αναλυση σου, αλλα απο εκει κ περα μηπως να ασχοληθουμε λιγο παραπανω με της Ελλαδας το Ωροσκοπιο?
    Δεν θα ειχε ενδιαφερον να δουμε ολες αυτες τις οψεις, εκλειψεις κ τλ. πως επηρρεαζουν κ την δικη μας χωρα?
    Ερση μου ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ , απλα ειδα επειδη γινεται λιγος ντορος με την εκλογη τελικα του Οbama για αυτο το σκεφτηκα ..... Εχεις απολυτο δικιο στο να κοιταξουμε τα ενχωρια μας προβληματα και να αφησουμε για λιγο την εξωτερικη πολιτικη ...

  7. #27
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by Βασίλης Παπαδολιάς View Post
    (Γιάννη, ένα τεχνικό ερώτημα. Στο astro.com βάζοντας ώρα 12:00 στις 20/1 και για Washington DC βγάζει ωροσκόπο Ταύρο. Έχεις καμία ιδέα; )
    Ωχ ναι ε ? Στο δικο μου προγραμμα , αλλαξα την ωρα απο ΕΕΤ σε ΕST , δηλαδη το κοιταξα με την ωρα της Washington DC και οχι την ελληνικη , ειναι λαθος κατι τετοιο ???? (νομιζω πως οχι ε ? :unsure: )

  8. #28
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    Ερση μου ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ , απλα ειδα επειδη γινεται λιγος ντορος με την εκλογη τελικα του Οbama για αυτο το σκεφτηκα ..... Εχεις απολυτο δικιο στο να κοιταξουμε τα ενχωρια μας προβληματα και να αφησουμε για λιγο την εξωτερικη πολιτικη ...
    Γιαννη μου καλα εκανες κ το σκεφτηκες κ περιμενουμε την αναλυση απλα να βαλουμε της Ελλαδας,να δουμε τι γινεται κ με εμας,οποτε να αναμενουμε κ τον χαρτη τον δικο μας?

  9. #29
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by 'Ερση View Post
    Γιαννη μου καλα εκανες κ το σκεφτηκες κ περιμενουμε την αναλυση απλα να βαλουμε της Ελλαδας,να δουμε τι γινεται κ με εμας,οποτε να αναμενουμε κ τον χαρτη τον δικο μας?
    Aν τα καταφερω να προλαβω θα το κανω :bigsmile:.

  10. #30

    Re: Συζήτηση του άρθρου: "Η είσοδος του Δία στον Υδροχόο" από "Ζωή και Ζώδια"

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    Αυτος ειναι ο χαρτης της ορκομωσιας του Βarak Οbama η οποια ελαβε μερος στις 20/1/2009 στις 12.05 ΕST , Washington , DC.
    ............
    Θα σας ...στεναχωρήσω λίγο :toung:
    Ο Ομπάμα ...ξαναορκίστηκε χθες:nuts:
    Κάποια λάθος λέξη από τον δικαστή που τον όρκιζε, θεωρήθηκε ως πιθανή αιτία ακυρότητας της ορκωμοσίας, οπότε τον ξαναορκίσανε χθες
    Τώρα, ο ανάδρομος φταίει, η ηλίθια τυπικότητα και εμμονή των αμερικάνων σε κενές περιεχομένου πράξεις φταίει, δεν το ξέρω
    Το ζήτημα είναι ότι τίθεται και θέμα αστρολογικό: ποια από τις 2 ορκωμοσίες πρέπει να ληφθεί υπόψη, οέο :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads