s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 282
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 282 of 350 FirstFirst ... 182 232 272 278 279 280 281 282 283 284 285 286 292 332 ... LastLast
Results 2,811 to 2,820 of 3493
  1. #2811

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΣΤΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ

  2. #2812
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by angiea View Post
    Hi! Ειμαι η Αγγελικη, νεο μελοσ κ μ αρεσει η σελιδα σας!
    Quote Originally Posted by angel azrael View Post
    Καλημερα ειμαι η azrael κ χαιρομαι που βρισκομαι στην παρεα σας, δεν ξερω πολλα για την αστρολογια αλλα ελπιζω να μαθω κατι περισσοτερο εδω.
    Quote Originally Posted by angeli7 View Post
    Γεια σας κ απο μένα !!! Νέα στην παρέα σας...
    Quote Originally Posted by EFIEFI View Post
    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΣΤΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ
    Καλως ήρθατε στην μεγαλη παρεα του myhoroscope
    Ευχομαι καλη συνεχεια και καλο διαβασμα στα πολυ καλα αρθρα και θεματα που εχει το σαιτ μας!!!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #2813
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλησπέρα σε όλους, μετά απο αρκετά χρόνια
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  4. #2814
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by panther View Post
    καλησπέρα σε όλους, μετά απο αρκετά χρόνια
    Καλως την !τι κανεις Ιουλια μου;
    Βαλε ξανα εκεινο το υπεροχο αβαταρ σου [εγινε αναβαθμιση του σαιτ πριν λιγους μηνες και βαλαμε ολοι ξανα απο την αρχη τα αβαταρ μας.
    Θα ηθελα πολυ να εισαι ξανα ενεργη στην παρεα του myhoroscope αν μπορεις

    φιλικα
    Δεσποινα κουκι
    ευχομαι καλες γιορτες κοριτσι μου
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #2815

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σας καλώς σας βρήκα.
    Μερικοί άνθρωποι σε ''κερδίζουν'' χωρίς να σ'εντυπωσιάσουν...
    Άλλοι πάλι σε ''χάνουν'' τόσο εντυπωσιακά..

  6. #2816
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΥΣΤΙΚ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ,.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    - - - Updated - - -

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΥΣΤΙΚ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ,.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

  7. #2817

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας παιδια μπηκα και εγω στην ομαδα...θελω να διαβασω γνωμες για την εφηβεια και το αν ειναι καλο ενας εφηβος να κυνηγησει το ονειρο του...Δηλαδη για να γινω πιο συγκεκριμενος εγω ειμαι 16 ετων και οπως ξερετε οι περισσοτεροι στην ηλικια μας ακουμε δυνατη μουσικη η οποια μας εκφραζει και οι περισσοτεροι απο μας δεν δινουμε σημασια στα μαθηματα γιατι απλως θελουμε να διασκεδασουμε... Αν και δεν ειμαι καλος μαθητης λεω οτι αν δεν πετυχω στα μαθηματα και γενικα στην μορφωση στο μελλον δεν θα εχω δουλεια... Θελω να καταληξω οτι αν κυνηγησεις το ονειρο το οποιο δημιουργηθηκε στην εφηβεια μπορεις να πετυχεις στην ζωη σου? το ονειρο μου ειναι να παραγω μουσικη ειναι ο μονος τροπος που με κανει να νιωθω ωραια και θελω με αυτο που παραγω να νιωθουν και οι αλλοι ωραια... αν και εχω πολλες αμφιβολιες για το μελλον αν ακολουθησω αυτο το επαγγελμα γιατι δεν ξερω αν θα πετυχω τον σκοπο που θελω και αν το μετανιωσω τοτε θα ειναι αργα και δεν θα ξερω καποια αλλη δουλεια να κανω...Οποιος εχει καποια γνωμη θα χαιρομουνα παρα πολυ να την διαβασω..ευχαριστω για τον χρονο σας

  8. #2818

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας!καλως σας βρηκα

  9. #2819

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σου Βασίλη 16χρονε.

    Σίγουρα η καριέρα του μουσικού δεν ειναι ούτε εύκολη ούτε στρωμένη με ροδοπέταλα.

    Επειδή όμως είσαι 16ρης, θα απαντήσω ετσι, με ατάκα του Σαββόπουλου:

    "Είμαι 16ρης ... σας γαμώ τα λύκεια"

    Δηλαδή ο μικρός και ο τρελός θα μας πει την αλήθεια. Αν εσυ το παιδί δεν κυνηγήσεις το όνειρό σου, αυτό που σε κάνει να αισθάνεσαι καλά, τότε ποιος θα το κάνει??

    Κατα τα άλλα , την ευχαρίστηση , την πλήρωση που νιώθεις με τη μουσική θα τη νιώθεις είτε αυτό γίνει επάγγελμα είτε όχι.

    Ψάχνε τον εαυτό σου - εσύ μόνο θα μπορείς να απαντάς στα ερωτήματα που θέτεις για τον εαυτό σου.

    γεια χαρά και στον panther, θυμάμαι έχω διαβάσει κατι ενδιαφέροντα αρθράκια απο το όνομα αυτό.

    cheers, και είθε η εποχή της αυτογνωσίας να έρθει για την ανθρωπότητα

  10. #2820

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Xronia Polla

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 32 users browsing this thread. (0 members and 32 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads