s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 278
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 278 of 350 FirstFirst ... 178 228 268 274 275 276 277 278 279 280 281 282 288 328 ... LastLast
Results 2,771 to 2,780 of 3493
  1. #2771

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπερα σε όλους!
    Εχω μια απορία και θα ήθελα όποιος γνωριζει να μου απαντησει:
    Γνωριζετε τι ειναι και πως προκύπτει το ετος Δία σε καθε ατομο προσωπικα; απο οτι ακουσα ειναι ενα ζωδιο το οποιο προκύπτει απο το ωροσκοπιο, τη γενεθλια θεση Δια και το διελαυνοντα Δια.
    πχ εγω εχω Δια στο Λεοντα, φετος ο Διας ειναι στους Διδυμους και το ετος Δια μου για φετος ανηκει στο ζωδιο του Υδροχοου. πως βρισκω οτι για φετος το ετος Δια μου ειναι στον Υδροχοο;
    ευχαριστω πολυ!

  2. #2772

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο!!!

  3. #2773
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by andromedeia View Post
    Γειά σας...

    Πολύ ευχάριστο το site και μπράβο σας...

    Γεια σας kai καλως ηρθατε στην παρεα του myhoroscope
    Quote Originally Posted by yiotd View Post
    Καλησπέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο!!!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  4. #2774

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλησπέρα σε ολους ! Ειμαι μια αρχαρια λατρης της αστρολογιας ! Πολυ ομορφο το φορουμ σας !Ευχομαι να με βοηθησετε να μαθω πιο πολλα
    Όλα γίνονται για ένα λόγο ,τίποτα δεν είναι τυχαίο!

  5. #2775
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    3

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Φίλοι μου γειά σας!!! η αλήθεια είναι πως είχα μείνει μόνο στην ανάγνωση, λοιπόν μιας και μου προτείνει η σελίδα να γράψω κάτι και να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε σιγά σιγά μεταξύ μας, έχω δύο προβληματισμούς να θέσω: ΕΙΜΑΙ ΤΟΞΟΤΗΣ και (1) έχω Βόρειο δεσμό στον ταύρο και Νότιο στον σκορπιο, τι θα πρέπει να προσέξω; πως με επηράζει; και (2) η αντιστοιχία στους οίκους ποιά είναι; δηλαδή υπάρχει κάποιο στανταρ όπου σε κάθε οίκο αντιστοιχίζεται κάποιο ζώδιο;

  6. #2776

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γειά σας φίλοι του myhorocope! Φαίνεται ότι ενήργησε η Νέα Σελήνη στον 11ο οίκο μου και πήρα επιτέλους την απόφαση να γραψω κάτι στα forum σας, τα οποία ωστόσο παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό .Ευχαριστιέμαι πολύ τα αρθρα και την πληροφόρηση που βρίσκω εδώ και εμπλουτίζω τις γνώσεις μου στην αστρολογία . Να είστε καλά!

  7. #2777

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλημερα

  8. #2778
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by Aurabell7 View Post
    καλησπέρα σε ολους ! Ειμαι μια αρχαρια λατρης της αστρολογιας ! Πολυ ομορφο το φορουμ σας !Ευχομαι να με βοηθησετε να μαθω πιο πολλα
    Quote Originally Posted by mihail View Post
    Φίλοι μου γειά σας!!! η αλήθεια είναι πως είχα μείνει μόνο στην ανάγνωση, λοιπόν μιας και μου προτείνει η σελίδα να γράψω κάτι και να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε σιγά σιγά μεταξύ μας, έχω δύο προβληματισμούς να θέσω: ΕΙΜΑΙ ΤΟΞΟΤΗΣ και (1) έχω Βόρειο δεσμό στον ταύρο και Νότιο στον σκορπιο, τι θα πρέπει να προσέξω; πως με επηράζει; και (2) η αντιστοιχία στους οίκους ποιά είναι; δηλαδή υπάρχει κάποιο στανταρ όπου σε κάθε οίκο αντιστοιχίζεται κάποιο ζώδιο;
    Quote Originally Posted by Becky View Post
    Γειά σας φίλοι του myhorocope! Φαίνεται ότι ενήργησε η Νέα Σελήνη στον 11ο οίκο μου και πήρα επιτέλους την απόφαση να γραψω κάτι στα forum σας, τα οποία ωστόσο παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό .Ευχαριστιέμαι πολύ τα αρθρα και την πληροφόρηση που βρίσκω εδώ και εμπλουτίζω τις γνώσεις μου στην αστρολογία . Να είστε καλά!
    Quote Originally Posted by tsioy View Post
    καλημερα
    Καλώς μας ήρθατε αγαπητά νεα μελη !
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  9. Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας παιδια, σορυ που δεν εχω γραψει κατι στο σαιτ σας ,αλλα δεν γνωριζω καλα τους χειρισμους του ιντερνετ!!!!!!!!!! ευχομαι να τα γραφω σωστα και να το λαβεται!! την καλημερα μου λοιπον!!

  10. #2780

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σας!!! Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι στην παρέα σας ......

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 26 users browsing this thread. (0 members and 26 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads