s
Μέθοδος χαρτομαντείας - Page 23
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 23 of 47 FirstFirst ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... LastLast
Results 221 to 230 of 468
  1. #221
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    31

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Γεια σου Μαράκι. Εάν εγώ είμαι κούπα και αυτλός που θέλω μπαστούνι, τα μπαστουνια - και στα τρια ριξιματα - τα ερμηνευω σαν τις έννοιες των χαρτιών που όπως είπες παρεμβάλονται και σημαίνουν πχ είτε πρωινή ειτε απογευματινή ώρα, είτε τη δουλειά?

  2. #222
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ
    Γεια σου Μαράκι. Εάν εγώ είμαι κούπα και αυτλός που θέλω μπαστούνι, τα μπαστουνια - και στα τρια ριξιματα - τα ερμηνευω σαν τις έννοιες των χαρτιών που όπως είπες παρεμβάλονται και σημαίνουν πχ είτε πρωινή ειτε απογευματινή ώρα, είτε τη δουλειά?
    όχι τη στιγμή που το μπαστούνι αντιπροσωπεύει αυτόν που σε ενδιαφέρει τότε τα μπαστούνια ειναι δικά του χαρτιά ...ομως το πρώτο στάδιο έχει να κάνει με μας οπότε για να ειναι τα μπαστούνια δικά του θα πρέπει να μας πέσει μέσα στα χαρτιά ...αν δεν πέσει η φιγούρα του τότε τα μπαστούνια έχουν τις έννοιες που παρεμβάλλονται αφού τα χαρτιά που έχουμε μπροστα μας μιλάνε για δικά μας θέματα ...κατάλαβες ?
    ενω στο τρίτο στάδιο που κρατάμε και τη φιγούρα του ατόμου που μας ενδιαφέρει μέσα τότε εξαρτάται απο το που θα πέσει το χαρτι για να είμαστε σίγουροι οτι ανήκουν σε αυτόν ή ειναι τα λεγόμενα άσχετα χαρτιά ...

  3. #223
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by ΚΡΙΝΑΚΙ
    Μαράκι καλημέρα και απο μένα.Έχω μια ερώτηση για μια τετράδα 3μπαστούνι Ακαρο Ασπαθι Ακαρδιά τι σημαίνει;
    λοιπόν αυτα τα χαρτιά που μου αναφέρεις ειναι όλα σοβαρά ...για να κάνουμε ερμηνεία θα πρέπει να ξέρουμε αν οι Α (εκτός του καρό) ειναι ανάποδα ή όρθιοι και αν το 3 ειναι άσχετο χαρτί ή αντιπροσωπεύει το δρόμο κάποιου (τον δικό μας δρόμο ή ΄΄αλλου ατόμου )

  4. #224

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Καλησπέρα οι Α (καρδιά και σπαθί) ήταν όρθιοι και το 3 μπαστούνι αντιπρωσοπεύει το δρόμο αυτού που με ενδιαφέρει.Ευχαριστώ προκαταβολικα

  5. #225
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by ΚΡΙΝΑΚΙ
    Καλησπέρα οι Α (καρδιά και σπαθί) ήταν όρθιοι και το 3 μπαστούνι αντιπρωσοπεύει το δρόμο αυτού που με ενδιαφέρει.Ευχαριστώ προκαταβολικα
    θα μπορούσα να σου πω οτι με αυτον τον άνθρωπο είσαι παντρεμένη αλλά αφού είσαι ελέυθερη αν έχετε σχέση μια πρόταση γάμου και μάλιστα με αγνά αισθήματα ειναι πιθανή ενω αν απλά σε ενδιαφέρει αυτος ο άνθρωπος θα μπορούσε να κάνει μια σχέση πολύ καλή μαζί σου και μάλιστα με προοπτικές γάμου ....ο Α καρό ειναι η ανακοίνωση για αυτο σου εξηγώ οτι αυτά τα χαρτιά και περισσότερο αυτός ο συνδυασμός ειναι σοβαρός γιατί σημαίνει ή προταση γάμου ή πρόταση για σχέση ανάλογα αν είσαι σε σχέση ή όχι ...φυσικά μην ξεχνάς οτι τα χαρτιά τα βλέπουμε σε σύνολο στο στρώσιμο και δεν βγάζουμε συμπέρασμα απο μια τετράδα μόνο ...πρέπει να έχουμε συνολική εικόνα !!!

  6. #226
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Attachment 56

    Ξεκινάμε το δεύτερο παράδειγμα στο πρώτο στάδιο και έχω κάνει το πρώτο ρίξιμο μετα το ανακάτεμα ...θέλω να μου πείτε αν μπορείτε να το διαβάσετε για να συνεχίσω αλλιώς να το κάνω αλλιώς ...

  7. #227
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    α! ξέχασα να σας γράψω οτι εκείνα τα βελάκια δείχνουν που κοιτάνε οι φιγούρες !!!

  8. Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Γειά σου Μαράκι ,
    αν δεν σε πειράζει θα ήθελα να μου πεις τι σημαίνει το
    Ντάμα κούπα (εγώ), Ασσος κούπα , Ασσος καρό, Ασσος Σπαθί
    Όλα όρθια . Να σου πω πως δεν έχω σχέση αυτή τη στιγμή.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  9. #229
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Μαρκελίνο καλό μου φιλαράκι είπαμε και σε παραπάνω ποστ όχι εγώ εσύ αυτός. Μην το κάνουμε προσωπικό γιατί μετά θα έχει επιπτώσεις σε όλους που θέλουν απλά να παρακολουθήσουν. Το Μαράκι μας δεν είναι χαρτού και δεν έχει καμία διάθεση να γίνει :bigsmile:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  10. #230

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Καλησπερα Μαρακι

    Ειναι ενταξει το παραδειγμα σου. Ανοιγει αμεσως το file. Κανενα προβλημα

    Φιλια

 

 
Page 23 of 47 FirstFirst ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads