s
Έρωτας είναι να ρισκάρεις... - Page 23
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 23 of 33 FirstFirst ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... LastLast
Results 221 to 230 of 330
  1. #221
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    dnaki
    Location
    οριακά
    Posts
    228

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by getzaki View Post
    Πριν από μερικά χρόνια κι εγώ είχα την ίδια άποψη με την Κωνσταντίνα.
    Όλη η πίκρα και ο πόνος που πέρασα μετά από ένα χωρισμό όμως, έγινε αγάπη και κράτησα όλα τα όμορφα που έζησα μαζί του!
    Έμεινα για πολύ καιρό μόνη, να παλεύω με τον εαυτό μου και να αναρωτιέμαι τι έφταιξε και γιατί μου συνέβησαν όλα.
    Όλο αυτό μ΄έκανε να μάθω να ζω, μετά από πολλά πολλά χρόνια, σαν άνθρωπος: να χαίρομαι τη ζωή μου με την ψυχή μου, να γελάω με την ψυχή μου, να αγαπάω με την ψυχή μου!
    Θεωρώ ότι απο κει και πέρα εξελίχθηκα πάρα πολύ σαν άνθρωπος και εκτιμώ πλέον την κάθε μου στιγμή!

    Ο κάθε άνθρωπος, έρχεται στη ζωή μας για κάποιο λόγο!

    Με αγάπη

    Σόφη
    Keep it that wayPerfect
    What goes around comes around

  2. #222
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Αυτό όμως μπορείς να μου πεις πώς γίνεται? :bigsmile: Ο έρωτας είναι η κατ' εξοχήν «τυφλή» διαδικασία της ανθρώπινης φύσης!! Εάν προσπαθήσουμε να τον δούμε καθαρά, γενικά καταβάλλοντας οποιαδήποτε προσπάθεια επάνω του, αυτόματα αλλοιώνουμε την υπόστασή του. Ή, εάν βλέπουμε καθαρά, μήπως είναι ένα σημάδι ότι ΔΕΝ είμαστε απόλυτα ερωτευμένοι? :nuts:





    Χάος οι σχέσεις λέμεεεεεεε!!!!
    ισως μια αιγωκερισια αφροδιτη ερωτευεται χωρις να τυφλωνεται :bigsmile:

  3. #223
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    dnaki
    Location
    οριακά
    Posts
    228

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ View Post
    ισως μια αιγωκερισια αφροδιτη ερωτευεται χωρις να τυφλωνεται :bigsmile:
    Και ερωτεύεται κ τυφλώνεται...απλά το ξέρει μόνο αυτή
    What goes around comes around

  4. #224
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Σόφη
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    81

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ View Post
    ισως μια αιγωκερισια αφροδιτη ερωτευεται χωρις να τυφλωνεται :bigsmile:
    Και που να δεις τι τύφλωση παθαίνει η Ταυρίσια Αφροδίτη.....???
    "Φτιάχνεις όμορφο μέλλον, αν ζεις όμορφο σήμερα. Γιατί το σήμερα γίνεται δυνατό παρελθόν που επιστρέφει και επηρεάζει το αύριο."


  5. #225
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Μια αφροδιτη στον Αιγοκερω , ειναι συνετη , ζηταει ασφαλεια , μπορει πολλες φορες να την νοιαζει περισσοτερο η επιτευξη των στοχων της και η καθημερινοτητα της , παρα τα αισθηματικα .. αλλα κατα βαθος ειναι και εκεινη τρυφερη και ευαισθητουλα μωρε

    Η αφροδιτη στον Ταυρο χμμ .... να και αλλη μια αφροδιτη που ψαχνει συναισθηματικη ασφαλεια . ( περαν του οτι ειναι κτητικουλα και ζηλιαρα ) :amuse: ( να μην πω για το φειδωλο τους πνευμα και το φαι .. ) ε ? αστο καλυτερα

    Αυτες οι αφροδιτουλες ομως ειναι σταθερες και πιστες στους συντροφους τους ............

    Πιστευω ομως , πως Αφροδιτη που τυφλωνεται ( πολυ ) οταν ερωτευεται , ειναι η Αφροδιτη στον Ιχθυ . Μες στον ιδεαλισμο και , συχνα τους βλεπεις να πεφτουν και θυματα εκμεταλλευσης των αλλων .

  6. #226
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Βουλα-Ζωη
    Location
    Αθηνα, για παντα....
    Posts
    92

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Αχ!Αθηνουλα μου ποσο δικιο εχεις για την Αφροδιτη στους ιχθυς.Στο λεω γιατι κ σε μενα ελαχε αυτη η ''τυχη'' να εχω εκει την Αφροδιτη μου.Οταν λεμε ερωτας πολυ,εννοουμαι παρα πολυ,λιωμα,ζωη στα κοκκινα συνεχεια,ολες οι αισθησεις σε συναγερμο και αλλα τετοια ωραια...Αλλα ποτε δεν θελησα ναναι αλλιως και επεζησα μια χαρα!Αλλωστε, οπως διαβασα καπου,τι θα ηταν η ομορφια κ ο ερωτας αν δεν μπορουσαν να'' ξεκανουν'' τους ανθρωπους!
    Use it before lose it ''May West''

  7. #227
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Σόφη
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    81

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by voulatain View Post
    Αχ!Αθηνουλα μου ποσο δικιο εχεις για την Αφροδιτη στους ιχθυς.Στο λεω γιατι κ σε μενα ελαχε αυτη η ''τυχη'' να εχω εκει την Αφροδιτη μου.Οταν λεμε ερωτας πολυ,εννοουμαι παρα πολυ,λιωμα,ζωη στα κοκκινα συνεχεια,ολες οι αισθησεις σε συναγερμο και αλλα τετοια ωραια...Αλλα ποτε δεν θελησα ναναι αλλιως και επεζησα μια χαρα!Αλλωστε, οπως διαβασα καπου,τι θα ηταν η ομορφια κ ο ερωτας αν δεν μπορουσαν να'' ξεκανουν'' τους ανθρωπους!
    Συμφωνώ συμφωνώ συμφωνώ!!!!

    Μέσα στον έρωτα και ας καώ και ας χαθώ και ας με ξεκάνει. Το ρισκάρω 100% και το ζω!!
    Όσο διαρκέσει...

    "Φτιάχνεις όμορφο μέλλον, αν ζεις όμορφο σήμερα. Γιατί το σήμερα γίνεται δυνατό παρελθόν που επιστρέφει και επηρεάζει το αύριο."


  8. #228

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by konstantina318 View Post
    Και ερωτεύεται κ τυφλώνεται...απλά το ξέρει μόνο αυτή
    Αν κρίνω εξ ιδίων, μπααααα
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  9. #229

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by getzaki View Post
    Συμφωνώ συμφωνώ συμφωνώ!!!!

    Μέσα στον έρωτα και ας καώ και ας χαθώ και ας με ξεκάνει. Το ρισκάρω 100% και το ζω!!
    Όσο διαρκέσει...

    Να θεωρήσουμε ότι είναι καλό αυτό τώρα; :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  10. #230
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Σόφη
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    81

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Να θεωρήσουμε ότι είναι καλό αυτό τώρα; :toung:
    Για μένα είναι πολύ καλό! Όσο το νιώθω, θα το κάνω!

    Μα αν δε ρισκάρω, πως θα μάθω αν είναι καλό ή όχι?? Μένοντας στη σιγουριά μου και εκ του ασφαλούς?? Αυτό δεν είναι ζωή.. είναι φυτοζωή..

    "Φτιάχνεις όμορφο μέλλον, αν ζεις όμορφο σήμερα. Γιατί το σήμερα γίνεται δυνατό παρελθόν που επιστρέφει και επηρεάζει το αύριο."


 

 
Page 23 of 33 FirstFirst ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads