s
το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18
  1. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Δυτικές Συνοικίες
    Posts
    159

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Quote Originally Posted by Άκης Αντωνίου
    Αγαπητη raingirl , oεχθρος στους Διδυμους πυργους δεν ηταν ο Μπιν Λαντεν , ολα αυτα ειναι ενα πολυ ομορφο θεατρικο εργο. Απλα ολα ηταν τον μυστικων υπηρεσιων. Θα το δημοσιευσω μαζι με της Αμερικης
    Κύριε Αντωνίου είσαι παιδί της νύχτας και όχι της νύστας όπως γράφεις αλλά ακόμη περιμένω άρθρο για τους Δίδυμους Πύργους, για το ωροσκόπιο της Αμερικής, για το ωροσκόπιο της Ελλάδος αναλυμένο με τριμηνιαία. Πέρασαν πολλά πρωινά από την ημέρα που δεσμεύτηκες για το επόμενο πρωί.
    Σε παιδί και σε τρελλό λένε δεν τάζουν

    Τα σέβη μου
    MAY THE FORCE BE WITH ...ME ... IN THIS STRANGE AND BEAUTIFUL WORLD OF ASTROLOGY...!

  2. #12
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    ΑΚΗΣ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    271

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Αγαπητε Retrograde θα σου απαντησω με αρθρο. Απλα τα επαγγελματικα μου με εχουν στριμωξει χρονικα. Αλλα θα σου απαντησω με αρθρο και μαλιστα αρκετα πολυπλοκο.

    Εχεις δικιο και σε ευχαριστω για την υποδειξη και το ενδιαφερον σου.

    Ακης Αντωνιου
    Ο Χαρακτήρας ειναι το πεπρωμενο του καθενος*Ηρακλειτος
    Κατα συνεπεια για αυτα που παθαίνετε, καλως τα παθαίνετε* Ακης Αντωνιου

  3. #13
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Εκπληκτικό θέμα!!

    Δεν σου κρύβω πως θα θελα να διαβάσω κι'αλλα για την χώρα μας

    Την καλημέρα μου
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  4. #14

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Κι εγώ συμφωνώ ότι ήταν εξαιρετικό το άρθρο για την Ελλάδα παρόλο που δεν είμαι σε θέση να εξετάσω τις πλανητικές θέσεις που περιγράφετε λόγω ελλειπών γνώσεων και εγώ γνωρίζω ότι την Ελλάδα όλοι την έχουν για Υδροχόο με ωροσκόπο Δίδυμοι. Από τη νοοτροπία μας και μόνο αλλά και από τον τρόπο που αντιδράσαμε σαν λαός στα ιστορικά γεγονότα είμαι σίγουρη ότι αυτός ο συνδυασμός (ήλιου-ωροσκόπου) ισχύει και μ΄αρέσει πολύ τελικά αυτό το στυλάκι που έχουμε (σαν γνήσια Διδυμίνα, ήλιο και σελήνη στους Διδύμους) Περιμένουμε και άλλα σχετικά με την Ελλάδα αλλά και την Κύπρο (για κάποιο λόγο που δεν είναι της παρούσης να αναλύσω νομίζω ότι η Κύπρος πρέπει να έχει κάμποσο Σκορπιό στο γενέθλιο χάρτη της μένει να διαβάσω από εσάς αν ισχύει)

  5. #15

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα πολυ καλά λόγια που όλοι οι άλλοι προείπαν για την άναλυση. Έχω όμως και μία ερώτηση.
    5η πρωινή....γιατί τα τρία σημαντικά γεγονότα που αναλύσατε συνέβησαν στις 5 το πρωί;
    Έχει κάτι να κάνει αυτό;
    Ευχαριστώ
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  6. #16
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    ΑΚΗΣ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    271

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Αγαπητη Σονια64 τωρα για την 5η πρωινη που αναφερεις νομιζω πως πρεπει να ειναι συμπτωση. Αλλωστε η 21η Απριλιου 1967 ασχετα με το διαγγελμα , ειχε ξεκινησει απο τις 01.14 πρωινη απο το γουδι. Μεσα στον Δεκεμβριο ( που ειναι και χρονιαρες μερες) θα σας γραψω ανασκοπηση τα σημαντικα ιστορικα γεγονοτα που συνεβησαν στην Ελλαδα αλλα και προβλεψη για το τι θα συμβει για το 2006.

    Ακης Αντωνιου
    Ο Χαρακτήρας ειναι το πεπρωμενο του καθενος*Ηρακλειτος
    Κατα συνεπεια για αυτα που παθαίνετε, καλως τα παθαίνετε* Ακης Αντωνιου

  7. #17

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Σε ευχαριστώ πολύ Άκη για την απάντηση και είμαι σίγουρη πως θα είναι πολύ σημαντικά αυτά που έχεις να μας πεις...
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  8. #18
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Aθηνα-GR&Αιγυπτος
    Posts
    51

    Re: το ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Quote Originally Posted by ¶κης Αντωνίου View Post
    Αγαπητη raingirl , oεχθρος στους Διδυμους πυργους δεν ηταν ο Μπιν Λαντεν , ολα αυτα ειναι ενα πολυ ομορφο θεατρικο εργο. Απλα ολα ηταν τον μυστικων υπηρεσιων. Θα το δημοσιευσω μαζι με της Αμερικης
    Συμφωνω απολυτα μαζι σας!!!
    Ο κοσμος κρεμεται-εντελως ιδιαιτερα σημερα-απο μια λεπτη κλωστη, κι αυτη η κλωστη ειναι η ψυχη του ανθρωπου.(Καρλ Γκουσταφ Γιουνγκ)

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads