s
Δίας στον Λέοντα: Η χαρά της… ατομικής ενέργειας! - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11
    Join Date
    Jan 2009
    Όνομα:
    Γεωργία
    Posts
    9

    Re: Δίας στον Λέοντα: Η χαρά της… ατομικής ενέργειας!

    Σε αυτό έχεις δίκιο. Να είσαι καλά!

  2. #12

    Re: Δίας στον Λέοντα: Η χαρά της… ατομικής ενέργειας!

    Αχ Κατια μου μετα παο πολύ καιρό Κρονιο-Ποσειδωνιας στενης "αγκαλιας" εστω την σκόνη του ...εστω κι αυτό μαννα εξ ουρανου θα το νιωσω .Ουτως η αλλως ...και ο Μεγας Δασκαλος καλά κρατεί!!!!!
    Να σαι καλά ....μου χε λείψει κείμενο σου..καλό καλοκαιρι και μην μας ξεχνας..δωσε ό,τι μπορεις προκειμένου να μας ταιζεις λίγη γνωση και διαθεση
    Victory

  3. #13
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    περιστερι
    Posts
    2

    Re: Δίας στον Λέοντα: Η χαρά της… ατομικής ενέργειας!

    Καλήμερα! πολύ κάλο το άρθρο συγχαρητήρια ! οι φίλοι μου με έχουν ζαλίσει ότι φέτος θα ειναι η χρόνια μου ... λέων με ωροσκόπο λέων, εάν κατάλαβα σωστά δε προβλέπετε τίποτα κάλο ! από ότι θυμαμαι την προηγούμενη φορά που είχε ξαναγίνει αυτό το γεγονός το 2002 τότε τα πράγματα ήταν καλύτερα είχα αρκετά κέρδη σε οικονομικό επίπεδο αλλα μετά ήρθε η κατηφόρα που έως τώρα συνεχίζετε ελπίζω τώρα με το δια να σταματήσει ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ !

  4. #14

    Re: Δίας στον Λέοντα: Η χαρά της… ατομικής ενέργειας!

    Καλημέρα Κατια μου, ευκαιρίας δοθεισης ξαναδιάβασα το εκπληκτικό άρθρο σου για τρίτη ή τέταρτη φορά σε διαστημα 3 μηνων έτσι για να βλέπω τις "παροχές" του "φρου φρου κι αρώματα" πλανητη στον 7ο μου. Η αλήθεια είναι ότι σε επίπεδο σχέσεων (γενικώς κι ουχι ειδικώς...) είμαι σε πολύ καλύτερη μοίρα. Σε επίπεδο αισιοδοξίας επίσης!!!! Σε πείπεδο επαγγελματικό επιτέλους φως!!!!! . Ευγνωμοσύνη στο φουλ για τα καλά που μου συμβαίνουν(κάτι που ξεχναμε τελειως να νιώθουμε, δεδομένου ότι σε απόσταση αναπνοής απο μας -δίπλα μας, στην γειτονιά μας, στην δουλεια μας, στον περίγυρο μας, η απόλυτη δυστυχία κάνει παρτυ-αρρώστιες φοβερες, φτώχια και ουσιαστικά προβλήματα)
    Βέβαια, μια ανατριχίλα με πιάνει μιας και στην 28η του Τοξότη έχω γενέθλιο Δία....στον 12ο....μμμμ....και σε συνδυασμό με την 29η Ταύρου (4ο οίκο) που έχω τον Κρόνο νιώθω ήδη αυτό το τρέμουλο στα υπατα...Αν δε , σ όλο αυτό βάλω έτσι σαν κερασάκι στην (πρώην) ροζ τούρτα και τον γενέθλιο Ποσειδώνα στην 4η του Τοξότη (11ο οίκο) μια χαρα με κόβω....Αντε να δώσω και μια 19η του Λέοντα (7ο οίκο) την γενέθλια Σελήνη , 10η Υδρ. Ηλιος , 23η Κριού Αρης και 12η Κριού προοδευμένος Ερμής!!!! Αντε να μην βάλω φωτο τον χάρτη όλο ....μπας και πάρω μια παρηγοριά.....αντε....
    ΝΑ σαι καλά και περιμένω εναγωνίως το επόμενο άρθρο σου....
    Συγκυριακά είναι το τρελό τζακ ποτ του τζόκερ (ω τι σύμπτωσις και ω τι μαγείρεμα....αλλά δεν ειναι της παρουσης ) που έφτασε μέχρι σήμερα τα 17 εκ. €...Δίας είναι στην τρελή χαρα!!!!!και επειδή ο Ποσειδώνας μου τετραγωνίζεται με τον τρανζιτ...φυσικά και έχω κερδίσει και έχω σώσει και την μισή Ελλάδα αλλά και τη μισή Αφρική.....Ετσι για να μην ξεχνιόμαστε....
    ΚΑλή εβδομαδα και καλό Δία!!!! ακόμα καλύτερο δε Κρόνο!!!!!
    Victory

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads