s
Ωριαία αστρολογία - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
  1. #11
    Join Date
    Apr 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Εκεί που είσαι ήμουνα...
    Posts
    66

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Καλησπέρα σε όλους!

    Θα ήθελα κι εγώ να κανω μια ερώτηση, γιατί αυτή τη φορά μπλέχτηκα λίγο...
    Η ερώτηση ήταν αν θα γίνει με μενα και το άτομο που με ενδιαφέρει κάτι ερωτικό και η ερώτηση τέθηκε στις 20.04.2012 στις 20:15 στην Πάτρα.
    Εγώ "βγαίνω" με κυβερνήτη τον Άρη τοποθετημένο στην Παρθένο και στον 10ο οίκο μου και αυτός (5ος οίκος στους Ιχθείς) με κυβερνήτη Δία τοποθετημένο στον Ταύρο στον 7ο οίκο μου. Με μια πρώτη ματιά ο Άρης είναι στην αδυναμία του Δία και ο Δίας στην αδυναμία του Άρη και οι σημειοδότες δεν κάνουν όψη...δεν πάει-λέω- και πολύ καλά το πράγμα!
    Μετά όμως παρατήρησα το εξής... στον 5ο οίκο υπάρχει και ο Ερμής στον Κριό (τον θεωρώ συγκυβερνήτη του κυρίου; τον θεωρώ...) Ναι, αλλά έτσι ο Άρης είναι στην κυριαρχία του Ερμή και ο Ερμής στην κυριαρχία του Άρη,μια ωραιότατη αμοιβαία υποδοχή, με τον Ερμή να "τείνει" προς τον Άρη με όψη χιαστί (άμα τη λάβουμε υπ'οψιν, καθότι δευτερεύουσα, και βλέπω ότι άλλοι την υπολογίζουν και άλλοι όχι...anyway)
    Κι επειδή δεν έβγαλα και πολύ άκρη είπα να κοιτάξω και το "τέλος" της υπόθεσης... κυβερνήτης Κρόνος, τοποθετημένος στον Ζυγό (έξαρση, ωραία μέχρι εδώ) και στον 12ο οίκο (ο οίκος της χαράς του, ακόμα καλύτερα), αλλά ανάδρομος. Πρώτη επικείμενη όψη του Κρόνου, αντίθεση με Σελήνη στον Κριό (θεωρώντας τη Σελήνη συγκυβερνήτη μου).
    Έχετε να προτείνετε κάποια γνώμη; Είναι κάτι που δεν βλέπω? Είπα να εξετάσω και αντισκιές κλπ, δεν είδα κάτι. Προφανώς κάτι δεν βλέπω, αλλά δεν μου φαίνεται και ο πιο ξεκάθαρος χάρτης στον κόσμο
    Θα εκτιμούσα κάποια άποψη πάνω στο θέμα, γιατί αυτή τη φορά μπερδεύτηκα!

    Ευχαριστώ πολύ!

  2. #12
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: Ωριαία αστρολογία

    wind 1, καλημέρα,

    Κινήθηκες με τους συλλογισμούς σου εντελώς λανθασμένα! Οπότε όχι μόνο συμπέρασμα δεν μπορείς να βγάλεις, αλλά ούτε στο ελάχιστο να πας παρακάτω.

    Κυβερνήτης του ωροσκόπου είναι ο Πλούτωνας ενώ καθώς είναι εμπεριεχόμενο και το ζώδιο του Τοξότη, και ο Δίας! Πάρε τις όψεις που κάνει αφενός ο Πλούτωνας αφετέρου ο Δίας σαν ένα ενιαίο πλέγμα, τοποθέτησε όλο αυτό το πλέγμα στον 1ο οίκο! Διάβασε προσεχτικά το τι αυτό το πλέγμα σου λέει και ιδού θα σου αποκαλυφθεί η πραγματικότητα όχι του θέματος για το οποίο αναζητάς απάντηση, αλλά η πραγματικότητα της λανθασμένης προσέγγισης σου.

    Ενώ τάσσομαι υπέρ της άποψης ότι κανείς πρέπει να δοκιμάζει τα πάντα και να πειραματίζεται όσο γίνεται περισσότερο, ακόμα τραβάω τις κορδέλες που ούτε καν φοράω.

    Αυτό γιατί παρατηρώ ξανά και ξανά πως, υπό μάλης την "ευκολία της ημιμάθειας ή ακόμα χειρότερα και της αμάθειας ", πολλοί από εσάς φτάνεται μέχρι και το τέλος της που εκπροσωπεί η ερώτηση, όταν δεν έχετε καν μάθει τους πιο βασικούς κανόνες τις ωριαίας!

    Ισα -ίσα όμως για να σε διευκολύνω λιγάκι να σου στρέψω την προσοχή στις "πόσες μοίρες" είναι ο ωροσκόπος αυτού του ωριαίου. Πήγαινε και διάβασε καλά -καλά ( αλλά πάρα πολύ καλά σε παρακαλώ τους κανόνες της ωριαίας, και τότε θα έχεις το αποτέλεσμα.

    Καλό Σ/Κ

    Υ.γ. Κάτι ακόμα μάλλον σημαντικό! Κυβερνήτης του 4ου είναι ο Ουρανός ο Ποσειδώνας και οι συν αυτών όψεις τους! Αντίστοιχα κυβερνήτες του 10ου οίκου είναι ο Ηλιος ο Ερμής και οι συν αυτών όψεις τους! Ολα τα άλλα που εξέθεσες όπως τα εξέθεσες είναι ΛΑΘΟΣ!

  3. #13
    Join Date
    Apr 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Εκεί που είσαι ήμουνα...
    Posts
    66

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Κα Σπίγγου,
    σας ευχαριστώ πολύ που ασχοληθήκατε με την ερώτησή μου και για το χρόνο που διαθέσατε.

    Καταρχάς να πω ότι ΔΕΝ άρχισα να ασχολούμαι χθες με την αστρολογία, γενικότερα, και με την ωριαία ειδικότερα. Δεν είμαι, όμως, και ΔΕΝ σκοπεύω να γίνω επαγγελματίας αστρολόγος. Την αγαπάω την αστρολογία, αλλά είναι και θα παραμείνει το χόμπυ μου και πιστεύω ότι και ο αρχάριος ακόμα θα πρέπει να καταστρώνει χάρτες και να τολμάει να τους κρίνει (αυτά για τα περι « ευκολίας της ημιμάθειας και της αμάθειας»).

    Προς Θεού, δεν περιμένω ούτε και περίμενα ποτέ έτοιμες απαντήσεις , όχι μόνο από την αστρολογία, αλλά ούτε και από κανέναν άλλον στη ζωή μου για τα θέματα που με απασχολούν είτε πρόκειται για τη χειρότερη κρίση μου είτε για το πιο επιπόλαιο φλερτ.

    Πάμε τώρα στο δια ταύτα. Ναι, τις είχα δει τις μοίρες του ωροσκόπου και πήγα και διάβασα (ξαναδιάβασα για την ακρίβεια το γνωστό σε όλους μας βιβλίο της κας Γιαννακοπολού για την ωριαία αστρολογία) σχετικά με τους προειδοποιητικούς κανόνες. Και λέει ότι ο κανόνας για τις μικρές μοίρες του ωροσκόπου ισχύει όταν ανατέλλει από την 0 έως και τη 2η μοίρα. Είδα ότι είναι και στον πύρινο δρόμο, ωστόσο στο ίδιο βιβλίο αναφέρεται ότι τουλάχιστον για τον ωροσκόπο είναι κάτι που δεν μας απασχολεί.

    Πάμε στα υπόλοιπα τώρα... διότι κάπου εδώ θα αρχίσω να τραβάω εγώ τις κορδέλες που δεν φοράω. Τελικά υπολογίζουμε ή δεν υπολογίζουμε τους εξωκρόνιους πλανήτες σαν κύριους σημειοδότες στην ωριαία; Ναι ή όχι; Γιατί θα μας τρελάνετε στο τέλος...Γιατί, να με συγχωρείτε κιόλας, άλλα έχω διαβάσει (όχι μόνο στο myHoroscope). Κι επιπλέον, τόσα χρόνια που "κυκλοφορώ" στο site έχω δει τις συναδέλφους σας (τις οποίες εκτιμώ ιδιαίτερα και για τις γνώσεις τους και για τον τρόπο που απευθύνονται στα μέλη) να επιμένουν ότι στην ωριαία δουλεύουμε με τους παραδοσιακούς κυβερνήτες... Άρα είπα κι εγώ με το άπειρο και φτωχό μυαλό μου να θεωρήσω τον Άρη κυβερνήτη του Σκορπιού, τον Δία κυβερνήτη των Ιχθύων και τον Κρόνο κυβερνήτη του Υδροχόου, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον πειραματισμό μου ακριβώς μιλάτε... Θα παρακαλέσω λοιπόν κι εγώ με τη σειρά μου να διαβάσετε καλά (αλλά πάρα πολύ καλά) κάποιες έστω από τις συζητήσεις που έχουν γίνει στο site σχετικά με αυτό το θέμα.

    Άλλη ερώτηση... ο 1ος οίκος σταματάει στην 3η μοίρα του Τοξότη. Πώς προκύπτει λοιπόν ο Τοξότης εμπεριεχόμενος;

    Θα επανεξετάσω τον χάρτη και με βάση τις δικές σας προτροπές (αυτό θεωρώ πειραματισμό στην προκειμένη), διότι μου αρέσει να ερευνώ και να εξετάζω απόψεις.

    Και κάπου εδώ θα σταματήσω διότι ήδη το ποστ είναι αρκετά μεγάλο και δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να κουράσω άλλο τα υπόλοιπα μέλη, αν και πιστεύω ότι αν κάποιο από αυτά δει το χάρτη και διαβάσει αυτά που λέμε θα έχει ανάλογες απορίες.

    Καλό Σ/Κ κι από μένα και συγγνώμη για τη μακροσκελή δημοσίευση.

  4. #14
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Κάτι γίνεται με τους χάρτες κορίτσια γιατί ο 1ος οίκος τελειώνει με το δικό μου πρόγραμμα στις 27.48 του Σκορπιού.

    Wind δεν θυμάμαι τι γράφει το βιβλίο της Κυρίας Γιαννακοπούλου αλλά ο προειδοποιητικός κανόνας για όποιον θέλει να τον λάβει υπόψη του ισχύει για τις 3 πρώτες μοίρες.

    Όσο για τους εξωκρόνιους έχουμε πει πολλές φορές πως είναι θέμα αστρολόγου. Λαμβάνονται υπόψη για όποιον θέλει να τους συμπεριλάβει στη μελέτη του. Εγώ για παράδειγμα χωρίς εξωκρόνιους δεν κουνιέμαι, αλλά αυτό είναι δικό μου θέμα, της Χρυσάνθης και όποιου άλλου θέλει να προχωρήσει λίγο παρά πέρα.

    Για τον Σκορπιό παίρνω τον Άρη και τον Πλούτωνα συγκυβερνήτη. Δεν προσπαθούμε να σας τρελάνουμε αλλά να σας ανοίξουμε νέες προοπτικές, χωρίς να είστε υποχρεωμένοι να κάνετε αυτά που λέμε. Αλλωστε είμαι της άποψης πως ειδικά για την ωριαία όταν κάποιος είναι αρχάριος καλό είναι πειραματίζεται μόνο με τους παραδοσιακούς. Στις μαθήτριες μου βέβαια μαθαίνω καλά τους εξωκρόνιους αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

    Με το χάρτη που έχω εγώ μπροστά μου υπάρχει εμπεριεχόμενο ζώδιο κι είναι του Αιγόκερω στον 3ο οίκο. Εχω την αίσθηση πως και οι τρεις κοιτάμε άλλο χάρτη γι αυτό θα ήθελα να μου πεις τι σύστημα χρησιμοποιήσες, Placidus ή Regiomontanus;
    Last edited by Τίνα Ζαχαριάδου; 21-04-2012 at 04:42 PM.

  5. #15
    Join Date
    Apr 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Εκεί που είσαι ήμουνα...
    Posts
    66

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Χρησιμοποιώ regiomontanus για την ωριαία πάντα, και για τους χάρτες έχω το υπολογιστικό σύστημα του site. Επειδή με βάλατε και οι δυο σας σε σκέψεις είπα να ξαναφτιάξω τον χάρτη αυτή τη φορά απο το "χάρτης για όποια μέρα", (συνήθως φτιάχνω έναν "γενέθλιο" για να τον κρατάω και να ξανακοιτάω τον χάρτη όταν πλέον μου έχει "απαντήσει" το ερώτημά μου η ζωή μου) μήπως τελικά όντως όλοι κοιτάμε άλλο χάρτη. Αυτή τη φορά μου βγάζει πάλι ωροσκόπο στον Σκορπιό, αλλά 1 μοίρα νωρίτερα (και πλέον εμπίπτει σε ολονών τις απόψεις για προειδοποιητικό κανόνα) και "συμφωνεί" με τον χάρτη που λες, ότι δηλαδή είναι εμπεριεχόμενος ο Αιγόκερως στον 3ο οικο.
    Όσον αφορά τους εξωκρόνιους, δεν είναι ότι τους καίω στην πυρά ή ότι δεν τους κοιτάω, αλλά δεν ξεκινάω από εκεί την ανάλυση και τους χρησιμοποιώ μόνο για να δω αν μπορούν να δώσουν κάποια επιπλέον πληροφορία ή όταν είμαι πολύ σίγουρη ότι όντως περιγράφουν το ζητούμενο ή τον "άλλον".

    Σημείωση: όταν στο προηγούμενο ποστ έγραφα ότι ο 1ος οίκος σταματάει στις 3 μοίρες του Τοξότη είχα ξεχάσει σήμερα να μετατρέψω το σύστημα σε regiomontanus... τελικά προκύπτει ως εμπεριεχόμενο ζώδιο στον 2ο οίκο... και μάλλον πολύ μπέρδεμα μας προκύπτει και ίσως τελικά τον αφήσω αυτόν τον χάρτη.

  6. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Ο 1ος τελειώνει και στα δυο προγράμματα του σαιτ στις 27 και 48 Σκορπιού.

    Εάν η φίλη μας έχει προχωρήσει περίπου 30 δευτερόλεπτα το χάρτη γι' αυτό είδε ότι είδε.

    Για να μην αφήνουμε λανθασμένες εντυπώσεις για το πρόγραμμά μας.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #17
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Τι να σου πω wind μου, έχω ωροσκόπο στις 2.ο2 Σκορπιού και τον 2ο στις 27.48 του Σκορπιού

  8. #18
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: Ωριαία αστρολογία

    αφορμή την δική σου ερώτηση και τοποθέτηση είπα και εγώ να μιλήσω και σε μία πιο ευρεία βάση και για άλλους που ενδιαφέρονται για το θέμα. Εκθέτοντας σου δε παρακάτω τους λόγους μου, θα καταλάβεις και το αυστηρού μου ύφους.

    Προς γνώση μου όμως και συμμόρφωση μου να είσαι σίγουρη και βέβαιη και εσύ και οιοσδήποτε άλλος ότι εφεξής όταν και εφόσον δεν μου αποτείνει κανείς τον λόγο προσωπικά, δεν θα εμπλακώ ποτέ ξανά. Αυτό όχι γιατί παρεξηγήθηκα. Μου έγινε πλέον αντιληπτό πως αφενός εγώ όντως -με τόσο φόρτο άλλωστε που να τα προλάβω όλα - δεν έχω παρακολουθήσει τα σχετικά της ωριαίας της παρούσας ιστοσελίδας. Άρα πάρα πολύ καλά έκανες που με ενημέρωσες!

    Ένας άλλος λόγος είναι ότι καλώς ή κακώς - τελικά όμως κακώς αφού οικειοθελώς ασχολούμαι σε ελληνική ιστοσελίδα - μιας και οι διδαχές, οι εμπειρίες, οι πρακτικές και γενικά οι προσεγγίσεις μου προέρχονται από πηγές του εξωτερικού. Όπου βέβαια, τα πράγματα έχουν προχωρήσει προ πολλού ένα -δυο και τρία βήματα παραπέρα. Κατόπιν ευρύτερης και ειδικής γκάμας στατιστικών προσεγγίσεων και από όπου και εγώ αντλώ την πληροφόρηση και τις ενημερώσεις μου, έχουν αφήσει πίσω τους τις παλιότερες τακτικές όπως και αρκετές διατυπώσεις του παρελθόντος, και που φυσικά δεν συνάδουν με τις παρούσες από τις οποίες εσείς αντλείται τις γνώσεις σας.

    Αυτός άλλωστε είναι και ένας από τους λόγους που όταν κάποιος οίκος περιλαμβάνει έστω και μερικά λεπτά της μοίρας -όπως και στον εν λόγω χάρτη - λαμβάνεται το ίδιο στα υπόψη όπως όταν εάν και εφόσον επρόκειτο για 2-3 -5 κ.ο.κ. μοίρες.

    Επίσης ένας δευτερεύων λόγος είναι ότι κάθε ακμή ενός εκάστοτε οίκου θεωρείται ότι αποτελεί την "μεθόριο περιοχή' του προηγούμενου με τον επόμενο οίκο. Κάτω από αυτό το πρίσμα η εν λόγω μεθόριος περιοχή μεταξύ 1ου -2ου δηλαδή, υποδηλώνει το είδος της "αποτίμησης" (2ος) αφενός και της "αξιολόγησης" (2ος ) αφετέρου στην οποία αποβαίνει ή έχει ήδη προβεί κάποιος. Αποκωδικοποιώντας -αναγκαστικά αφού κοιτάζω να δω τον τρόπο που εσύ προσέγγισες το θέμα – λοιπόν και τον συγκεκριμένο 2ο και των πλανητών που συγκυβερνούν αυτόν τον οίκο, το δικό μου σημείο αναφορά ώστε να κατανοήσω το που και το γιατί της δυσκολίας να ερμηνεύσεις αυτόν τον χάρτη.

    Επίσης με το θάρρος αυτών των πιο εξελιγμένων και αν θες μία βαθμίδα παραπάνω γνώσεων σου απάντησα όπως σου απάντησα. Από την άλλη βέβαια, ομολογώ ότι δεν έχω διαβάσει το βιβλίο στο οποίο αναφέρεσαι. Άρα δεν έχω και κανένα απολύτως λόγο να αμφισβητήσω πόσο μάλλον να αντιπαραθέσω ακόμα πιο εμπεριστατωμένα τα δικά μου επιχειρήματα.

    Εστω της μιας βαθμίδας παραπάνω γνώσεων όπως όμως και το ότι μετρώ 25 χρόνια συναπτά έτη διαβάσματος, μελέτης και εμπειρίας , σεμιναρίων και διαλέξεων που επίσης επί χρόνια και εγώ παρέδιδα ιδίως επί της ωριαίας, συν καμιάς χιλιάδας παραπάνω ωριαίων που έχω αναλύσει και που έχουν επαληθευτεί, να σου πω ότι λαμβάνονται υπόψη οι 3 πρώτες ή αντίστοιχα οι 3 τελευταίες μοίρες και όχι οι 2!

    Επίσης και από τις σχολές που εγώ προέρχομαι οι εξωκρόνιοι λαμβάνονται στα υπόψη έτσι ή αλλιώς, πολύ δε περισσότερο όταν αυτοί εμπλέκονται με εσωτερικούς πλανήτες, κάτι άλλωστε που εμφαίνεται και από τον εν λόγω χάρτη. Με αυτό ως δεδομένο λοιπόν, είχα κάθε λόγο να τους λάβω επίσης στα υπόψη μου. Αλλά και έτσι να μην ήταν το ότι ο Κρόνος βρίσκεται σε σύνοδο με τον ωροσκόπο και δη ανάδρομος, ( και έστω με τα παραδοσιακά δεδομένα δεν είναι ΜΟΝΟ κυβερνήτης του 4ου ), αποτελεί για τα δικά μου μέτρα και σταθμά ένα πρόσθετο κριτήριο των συμπερασμάτων μου.

    Αυτά ως πρώτη ανάγνωση τόσο για εσένα όσο όμως και για όποιον όχι θα ήθελε ή πρέπει και οφείλει να αμφισβητήσει ή να θέσει υπό μεγεθυντικό φακό τις αντιρρήσεις μου, για τις οποίες άλλωστε τόσες και τόσες φορές έχω εκθέσει τις απόψεις μου, αλλά για το πώς οι παλιές καλές παροιμίες μία εκ των οποίων λέει:
    "Eλα παππού να σου δείξω τα αμπέλια σου" !

    Ως πολύ νεότεροι και ίσως λιγότερο έμπειροι που αρκετοί από εσάς είστε, είχα όχι μόνο την οικτρή αφέλεια να την λησμονήσω, αλλά και κακώς έχασα τον χρόνο μου, αν και για να είμαι σαφής, έγινε πάντα από την επίσης αφελή σκέψη ότι η γνώση πρέπει να μοιράζεται και να διαδίδεται ανεξαρτήτου κόπου και χρόνου.

    Συνοψίζοντας λοιπόν, καταλήγω πως και μιας είναι μάλλον ανέφικτο τα μέλη να διαφοροποιούνται λέγοντας μου ευθύς εξαρχής κατά προτίμηση να μην είμαι εγώ εκείνη που θα προθυμοποιούμαι να σας διαφωτίζω, σε ευχαριστώ θερμά καθώς με αυτήν την ευκαιρία σήμερα πήρα ένα πρόσθετο και δη γενναίο ακόμα μάθημα.

    Τώρα το ένα κατόπιν όλων των παραπάνω τόσο εσύ ή κάποιος άλλος θα ήθελε ίσως να πειραματιστεί λίγο παραπάνω αυτό είναι κάτι που μόνον εσείς μπορείτε να κρίνετε και φυσικά αναλόγως να αποφασίσετε.

    Καλό απόγευμα + Σ?Κ

  9. #19
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Θαλασσινή
    Posts
    318

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Με τα στοιχεία που μας έχετε δώσει ο χάρτης μου δείχνει Ωροσκόπο στις 2ο Σκορπιού 02΄και σταματά στις 27 κ 47΄και όχι στις 3 μοίρες του Τοξότη(σύστημα οικοθεσίας Regiomontanus).
    Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις,
    τούτο προσπάθησε τουλάχιστον
    όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις...


    Κωνσταντίνος Καβάφης

  10. #20
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: Ωριαία αστρολογία

    Προσωπικά εργάζομαι με άλλο και εκτός του σαιτ πρόγραμμα. Για να αρθεί οιαδήποτε παρεξήγηση κατόπιν επαναλαμβανόμενων επαληθεύσεων που κάναμε με την Μαρία απο κοινού βρέθηκε ότι δεν υπήρχαν διαφορές μεταξύ του δικού μου προγράμματος και το επίσημο της ιστοσελίδας.

    Οπότε εγώ ειδικά δεν είχα κανένα λόγο να αμφισβητώ το πρόγραμμα ούτε όμως και οποιαδήποτε πρόθεση να αφήνω πίσω μου λανθασμένες εντυπώσεις, καθώς όπως προείπα δεν έχουν έτσι ή αλλιώς εντωπιστεί διαφορές μεταξύ τυ ενός ή του άλλο προγράμματος.

    Καλό ξημέρωμα
    Last edited by Χρυσάνθη Σπίγγου; 21-04-2012 at 08:37 PM.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads