s
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 270
  1. #11

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Aigokeraki!!! έχεις δίκιο.. λείπει το 10 Κούπα που σημαίνει χαρούμενα λόγια, συζητήσεις και γενικά χαρά. Το καλύτερο χαρτί ξέχασα ....

  2. #12

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Μπορείς να βάλεις και το J αλλά θα ισχύει και το Κ. Μεγαλύτερη σημασία όμως εδω έχει το 8 που είναι το άτομο σαν ψυχή και όχι σαν υλική υπόσταση.

  3. #13
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    καλημερα! τον ξερω και εγω αυτο τον τροπο ριξιματος , οντως πολυ αποτελεσματικος!! με την διαφορα οτι εγω ξερω αλλες ονομασιες στην τραπουλα!. Φυσικα τωρα θα ριξω με την ερμηνεια των χαρτιων που βλεπω εδω..
    Μια ερωτηση θαθελα να κανω...αν ο ερωτων ριχνει τα χαρτια...και ειναι φορτισμενος αισθηματικα..δεν επιρεαζεται...η ερμηνεια?
    θελω να πω..οτι καλυτερα δεν θα ήταν πχ. αντι να τα ριχνω στον εαυτό μου..να μου τα ριχνει τα χαρτια καποιος αλλος?

  4. #14

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    ναι είναι πολυ καλύτερα να τα ρίχνει καποιος άλλος αντι για σένα, γι΄αυτό και εγω σας τα έμαθα για να τα ρίχνετε για μένα... (smile). Σπανια μπορεί κάποιος να δει τα χαρτια του από μονος του. Τις περισσότερες φορές τα βλέπουμε όπως θέλουμε να είναι και όχι όπως πραγματικά είναι.

  5. #15
    Join Date
    May 2006
    Posts
    26

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Ευχαριστώ CTT!!!...

    Τώρα δηλαδή το μόνο που μένει είναι να βρω κάποιον να του μάθω τη μέθοδο σου....!!!:amuse: :amuse:

  6. #16
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    18

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Nα ρωτισω εγω κατι αλλο:

    Αφου εχω καταστρωσει τα χαρτια κ δεν εχουν βγει τα προσωπα πως θα ριξω χαρτια απανω τους οπως ειπωθηκε παραπανω??

  7. #17
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    18

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Κατι πιο σημαντικο δηλ παντα βαζω στο κεντρο το 8 κουπα ειτε τα ριχνω για σκουρο ατομο ειτε ανοιχτοχρωμο?Η δε καταλαβα καλα?Ποιο ακριβως ειναι το κεντρικο χαρτι..??

  8. #18
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    18

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Σορι αλλα τα χαρτια που μου μενουν ειναι 37 κ οχι 34 που λετε εσεις εχω βαλει ολες τις φιγουρες κ ολα τα φυλλα οπως εχει ειπωθει γιατι?


    Συγνωμη για τις μαζεμενες ερωτησεις..:embarrest

  9. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    sissi σε παρακαλώ ομαδοποίησε τις απορίες σου για να αποφύγουμε τα επαναλαμβανόμενα ποστ από σένα γιατί υπάρχει και ο κίνδυνος να σε σταματήσει το σύστημα του φόρουμ αυτόματα.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  10. #20

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Aν δεν βγουν προσωπα, μπορεις να βάλεις χαρτιά πάνω στε άλλα, όπως η σκέψη, το κρεβάτι, τα φτασμένα κ.λ.π.

 

 
Page 2 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 12 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads