s
[Συζήτηση] ΔΙΑΣ - Ο υπέρτατος θεός, ο Μεγάλος Ευεργέτης - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11

    Re: ΔΙΑΣ - Ο υπέρτατος θεός, ο Μεγάλος Ευεργέτης

    Σ ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω ένα πολύ δύσκολο γενέθλιθο ωροσκόπιο δυστυχώς, αλλά τουλάχιστον οι όψεις του Δία έναι καλές:σύνοδο με Ουρανό, εξάγωνο με Ποσειδώνα. Μου βγαίνει βέβαια κ μια αντίθεση με Ήλιο αλλά δεν υπολογίζεται νομίζω, είναι πάνω από 5ο ανοχή...

  2. #12

    Re: ΔΙΑΣ - Ο υπέρτατος θεός, ο Μεγάλος Ευεργέτης

    Πολύ καλό άρθρο, γεμάτο πληροφορίες ειδικά για μένα που τώρα ξεκινάω να ασχολούμε με τ' άστρα και τα ζώδια .. Ένας Δίας στον Τοξότη υποθέτω πως βρίσκετε σε πολύ καλή θέση αφού είναι και ο κυβερνήτης του ζωδίου.. Εάν όμως είναι ανάδρομος?? Μπλοκάρεται ή απλά καθυστερεί να δείξει την καλή του πλευρά?? Και εάν αυτός ο ανάδρομος Δίας στον Τοξότη στον 4ο κάνει σύνοδο με τον επίσης ανάδρομο Ουρανό?? Μπορεί ο Ουρανός σε αυτή την περίπτωση, ξαφνικά, να σπρώξει τον Δία να δώσει αυτά που έχει?? Μπορεί κάποιος να σπρώξει κ μένα να μπω στο νόημα αυτής της όψης του ανάδρομου Δία??

  3. #13
    Join Date
    Aug 2011
    Όνομα:
    Καρολίνα
    Location
    Κρόνος
    Posts
    35

    Re: ΔΙΑΣ - Ο υπέρτατος θεός, ο Μεγάλος Ευεργέτης

    Αχ! Νομίζω πως κερδίζω ρεκόρ για αρνητικές όψεις του δία. Λοιπόν: αντίθεση με ερμή και αφροδίτη, τετράγωνο με άρη. Συν που είναι ανάδρομος. Πάντως μόνο παχύσαρκη δεν θέλω να καταλήξω,κάθε άλλο το ανέχομαι!

  4. #14

    Re: ΔΙΑΣ - Ο υπέρτατος θεός, ο Μεγάλος Ευεργέτης

    Kαλησπέρα!Στο γενέθλιο ωροσκόπιο μου έχω τον ήλιο σε απόσταση 9.30 από τον Δία λειτουργεί η σύνοδος δεδομένου ότι ο Ηλιος σχηματίζει σύνοδο με Αφροδίτη Ερμή και ωροσκόπο και ο Δίας κάνει σύνοδο με τους ιδιους πλανήτες;

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads