s
Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.) - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 28
  1. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Οπότε κρατάμε Ζυγό. Πιεστικός (Ζυγός), ανυπόμονος (Ζυγός), εμφανίσιμος (Αφροδίτη, κυβερνήτης του).
    Επειδή αναφέρεις ευαισθησία.... θα σου λεγα και Ιχθύ αλλά μάλλον διακιολογείται λόγω Αφρούλας στα Ψαράκια. Οπότε βουαλά!
    Πάντως για το "Ευγενικός, προσεκτικός, περιποιητικός", εκτός από Ταύρος (προσεκτικός) μου βγαίνει και κάτι σε Παρθενίστικο χαρακτηριστικό... αλλα΄δεν είμαι και σίγουρη...

    Δεν τα παω καλα στις μαντεψιες, αλλα ο Ζυγος ειναι πιεστικος και ανυπομονος; Και απο ποτε εχει αποφασισει τι θελει, για να ανυπομονει και να πιεζει να το αποκτησει; :nuts: :toung:
    Ωστοσο θα μπορουσε να εχει ωροσκοπο στον Ζυγο, οχι ομως γι αυτα τα χαρακτηριστικα. Κατα τα αλλα μου φαινεται μια χαρα αιγοκερος, που τον βοηθαει η Αφρουλα να μαλακωνει. Μια και δεν ξερουμε αλλα στοιχεια.....:bigsmile:
    Συμφωνώ και εγώ μαζί σου! Νο 1 τραγικά ... αναποφάσιστος:toung:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  2. #12

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Συμφωνώ και εγώ μαζί σου! Νο 1 τραγικά ... αναποφάσιστος:toung:
    Αυτό μπορώ να στο επιβεβαιώσω με σιγουριά 10000000% καθότι ο Ζυγός ωροσκόπος μου με κάνει πραγματικά να μην μπορώ να πάρω μια απόφαση αμέσως!!!!!! Μία το ένα μία το άλλο, μία το ένα μία το άλλο..... πραγματικά πολύ κουραστικό
    Για το πιεστικός που είπα, για τον Ταύρο ήθελα να πω και το μπέρδεψα. Το εννοώ ως επιμονή και ως πίεση και ως πείσμα. Χαρακτηριστικά του Ταύρου.

  3. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Αυτό μπορώ να στο επιβεβαιώσω με σιγουριά 10000000% καθότι ο Ζυγός ωροσκόπος μου με κάνει πραγματικά να μην μπορώ να πάρω μια απόφαση αμέσως!!!!!! Μία το ένα μία το άλλο, μία το ένα μία το άλλο..... πραγματικά πολύ κουραστικό
    Για το πιεστικός που είπα, για τον Ταύρο ήθελα να πω και το μπέρδεψα. Το εννοώ ως επιμονή και ως πίεση και ως πείσμα. Χαρακτηριστικά του Ταύρου.
    Α! οκ, τώρα μάλιστα! Γιατί ψιλομπερδεύτηκα
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  4. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Θα γράψω αυτά που γνωρίζω

    ΖΩΔΙΟ: Αιγόκερως
    ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ: Ψάχνουμε να τον βρούμε
    ΑΦΡΟΔΙΤΗ: Ιχθείς
    ΑΡΗΣ: Αιγόκερως

    Ευγενικός, προσεκτικός, περιποιητικός, πολύ πιεστικός, όταν θέλει κάτι το θέλει ΤΩΡΑ. εμφανίσιμος, συχνά ήρεμος, δείχνει απόμακρος αλλά έχει καλή ψυχή. Ευαίσθητος (στο πολύ βάθος)

    Τι άλλα να γράψω? Ρωτήστε
    Εμένα μου έρχεται κάτι σε Κριό για ωροσκόπο.Οταν θελουν κατι το θελουν ΤΩΡΑ και το ζητουν επίμονα.Επισης οι Κριοί ειναι προστατευτικοί στο ταίρι τους.
    Τι λέτε;;:embarrest
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  5. #15

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Θα γράψω αυτά που γνωρίζω

    ΖΩΔΙΟ: Αιγόκερως
    ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ: Ψάχνουμε να τον βρούμε
    ΑΦΡΟΔΙΤΗ: Ιχθείς
    ΑΡΗΣ: Αιγόκερως

    Ευγενικός, προσεκτικός, περιποιητικός, πολύ πιεστικός, όταν θέλει κάτι το θέλει ΤΩΡΑ. εμφανίσιμος, συχνά ήρεμος, δείχνει απόμακρος αλλά έχει καλή ψυχή. Ευαίσθητος (στο πολύ βάθος)

    Τι άλλα να γράψω? Ρωτήστε
    sorry αλλά αφού δε ξέρουμε την ώρα γέννησης και δε μπορούμε να βρούμε τον ωροσκόπο πώς ξέρουμε ότι η αφροδίτη ειναι στους ιχθείς και ο άρης στον αιγόκερο αφού χωρίς ώρα δε μπορούμε να βρούμε το χάρτη.Ρωτάω γιατι αν γίνεται να το κάνω για κάποιον που θέλω να δω και δε ξέρει ώρα γέννησης.Μάλλον υοθετημένος είναι.ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ!!!!!!:weird:

  6. #16

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by taurus_24 View Post
    sorry αλλά αφού δε ξέρουμε την ώρα γέννησης και δε μπορούμε να βρούμε τον ωροσκόπο πώς ξέρουμε ότι η αφροδίτη ειναι στους ιχθείς και ο άρης στον αιγόκερο αφού χωρίς ώρα δε μπορούμε να βρούμε το χάρτη.Ρωτάω γιατι αν γίνεται να το κάνω για κάποιον που θέλω να δω και δε ξέρει ώρα γέννησης.Μάλλον υοθετημένος είναι.ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ!!!!!!:weird:
    O ωροσκόπος αλλάζει ανά δίωρο, οπότε είναι φυσιολογικό αν δεν έχουμε ώρα να μην μπορούμε να τον βρούμε παρά να κάνουμε "μαντεψιές" :toung:
    Για τις άλλες θέσεις τώρα.... Όταν γνωρίζεις ημερομηνία γέννησης μπορείς να βρεις όλες τις θέσεις πλανητών καθώς οι πλανήτες μετακινούνται αναλόγως ανά μήνα, δίμηνο, τρίμηνο και ούτω καθ' εξής! Δηλαδή μπορείς να ξέρεις τις θέσεις όλων των πλανητών, απλά δεν λαμβάνεις υπ΄ όψιν σου την οικοθεσία καθ' ότι ο ωροσκόπος είναι απαραίτητος για να "ξεκινήσει" ο πρώτος οίκος. Επίσης, εκτός από τον Ωροσκόπο, χωρίς ώρα δεν μπορείς να υπολογίσεις με σιγουριά και την θέση της Σελήνης, γιατι και αυτή αλλάζει ζώδιο ανά 2-3 μέρες. Αλλά στο περίπου, από χαρακτηριστικά, μπορείς να υποπτευθείς ότι θα βρίσκεται ανάμεσα στο πολύ τρία ζώδια! Βέβαια και τον Ωροσκόπο μπορείς από τα χαρακτηριστικά να τον προσεγγίσεις, απλά αφού αλλάζει ανά δίωρο, είναι πιο δύσκολο.

    Οπότε το συμπέρασμα είναι ότι μόνο με ημερομηνία γέννησης και χωρίς ώρα, μπορείς να βρεις όλες τις θέσεις πλανητών εκτός από Ωροσκόπο και Σελήνη, αλλά δεν λαμβάνεις υπ' όψιν σου την οικοθεσία! :bigsmile:

  7. #17
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    κατερινα
    Location
    αθήνα
    Posts
    150

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Εγώ θα έλεγα ή σκορπιός ή κριός πιεστικός γαρ και ανυπόμονος!

  8. #18

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Όταν διάβασα τα χαρακτηριστικά στάθηκα κατευθείαν στο ''όταν θέλει κάτι, το θέλει ΤΩΡΑ''. ΚΡΙΟΣ...
    Αν και κρίνω κυρίως έχοντας στο μυαλό μου άτομα που έχουν ζώδιο κριό,γιατί σ'εμένα που είναι ο ωροσκόπος μου δεν είμαι ανυπόμονη.

  9. #19

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Ανυπομονησια, αναποφασιστικότητα και όλα τα συνθετικά με πρώτο συνθετικό εις αν- :toung: είναι Ζυγίσια χαρακτηριστικά

  10. #20
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Μαντέψτε τις θέσεις (Ήλιος, ωροσκόπος, Αφρούλα, κ.λ.π.)

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Ανυπομονησια, αναποφασιστικότητα και όλα τα συνθετικά με πρώτο συνθετικό εις αν- :toung: είναι Ζυγίσια χαρακτηριστικά
    Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί κάλλιστα να είναι σε ζώδιο του αέρα. πχ Κριός (νομίζω ότι κάποιος το ανέφερε παραπάνω)
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads