s
Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 11 to 20 of 41
  1. Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Στα βασικά η παρουσίαση είναι αρκετά καλή, αλλά δεν θα πρέπει να αφήνουμε απ' έξω και τον ωροσκόπο. Αλλάζει πολλές σταθερές που θεωρούνται δεδομένες. Εχω ωροσκόπο Ταύρο και εκτιμώ ότι είμαι μια χαρά! :bigsmile:
    Η δε συμβία μου έχει ωροσκόπο Υδροχόο και είμαστε εξίσου δυο χαρές :bigsmile: :bigsmile: .
    (Εννοείται ότι είμαστε και οι δύο Τοξότες)
    Όποιο μέλλον και να ζήσω, πάντα βρίσκω παρελθόν μπροστά μου...

  2. #12

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by may View Post
    Δεν θα σου το συνιστούσα καθόλου!!!... :bigsmile:
    Συμφωνώ απόλυτα
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  3. #13

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by Δ. Μ. View Post
    Στα βασικά η παρουσίαση είναι αρκετά καλή, αλλά δεν θα πρέπει να αφήνουμε απ' έξω και τον ωροσκόπο. Αλλάζει πολλές σταθερές που θεωρούνται δεδομένες. Εχω ωροσκόπο Ταύρο και εκτιμώ ότι είμαι μια χαρά! :bigsmile:
    Η δε συμβία μου έχει ωροσκόπο Υδροχόο και είμαστε εξίσου δυο χαρές :bigsmile: :bigsmile: .
    (Εννοείται ότι είμαστε και οι δύο Τοξότες)
    Βασικά ο Ταύρος γηώνει αρκετά τον Τοξότη και τον κάνει υπομονετικό μαζί με όλα τα άλλα πολύ γλυκά χαρακτηριστικά του.Το μόνο που βρίσκω αρνητικό εγώ σαν Κριός ειναι ότι όταν τους πιάνει η διαολιά τους γίνονται πολύ πειραχτήρια,αλλάζουν κουβέντα όταν καταλάβουν ότι δεν τους συμφέρει αυτό που συζητάς και γενικά παίρνουν ενα αδιάφορο στυλάκι που τσακίζει κόκκαλα....Τα κόκκαλα του Κριού ειδικά που ειναι τρομερά ανυπόμονος και επιθετικός (ανευ λόγου και αιτίας θα έλεγα:toung: ).
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  4. #14
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Αλέξανδρος
    Location
    Αθήνα- Δυτικά προάστεια
    Posts
    8

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Από καθαρή περιέργεια, γιατί εγώ θεωρώ ότι τα πάω μια χαρά με τις παρθένους ως τώρα τουλάχιστον, θα μπορούσατε sonia64 και may να γίνετε λίγο ποιο αναλυτικές? :bigsmile:
    Συμπληρωματικά να αναφέρω ότι έχει ωροσκόπο τοξότη. :-P

  5. #15

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Επιτέλους έμαθα που οφείλεται που δεν είμαι καλή νοικοκυρά!!:toung:
    Πάλι ο ωροσκόπος "χτύπησε"!!!
    Κι έλεγα πάντα, γιατί όταν πλένω πιάτα βρίζω;; ¶σε όταν δουλεύει η ηλεκτρική σκούπα!!!!:toung: :toung: :toung:

  6. #16

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by cv1er View Post
    Από καθαρή περιέργεια, γιατί εγώ θεωρώ ότι τα πάω μια χαρά με τις παρθένους ως τώρα τουλάχιστον, θα μπορούσατε sonia64 και may να γίνετε λίγο ποιο αναλυτικές? :bigsmile:
    Συμπληρωματικά να αναφέρω ότι έχει ωροσκόπο τοξότη. :-P
    Αγαπητέ επειδή σαφώς εκτός της Αστρολογίας παίζουν ρόλο και άλλοι παράγοντες για να βρείς κοινά σημεία με κάποιον άνθρωπο θα έλεγα, με ότι ξέρω, ότι ταιριάζουν πολύ οι Ωροσκόποι σας.Ειναι και τα δύο ζώδια της φωτιάς και επειδή το δικό σας ειναι Λέων, ιδιαίτερα ηγετικό και δυναμικό και της κοπελιάς Τοξότης, φωτιά μεν αλλά πιο χαμηλών τόνων απο τα άλλα δύο (Λεων και Κριό), σας φέρνουν κοντά.Πιθανόν να έχετε και μια καλή συναστρία γενικότερα αλλά δεν ειμαι εγώ αυτή που θα σας πω κάτι παραπάνω παρα ενας έμπειρος Αστρολόγος.Σας εύχομαι πάντως καλή επιτυχία με την Παρθένο σας...
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  7. #17

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Γεια σε όλους σας.Είχα μια σχέση με ένα τόξότη τον οποίο λάτρεψα.Σε λιγες μέρες έχει τα γενέθλια του...Πως θα αντιδρούσε ένας άντρας τοξότης αν μια γυναίκα ζυγός του ευχόταν για τα γενέθλια του???Θα εκτίμουσα να είχα μια συμβουλή δική σας
    Ευχαριστώ

  8. #18
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by pamaria View Post
    Γεια σε όλους σας.Είχα μια σχέση με ένα τόξότη τον οποίο λάτρεψα.Σε λιγες μέρες έχει τα γενέθλια του...Πως θα αντιδρούσε ένας άντρας τοξότης αν μια γυναίκα ζυγός του ευχόταν για τα γενέθλια του???Θα εκτίμουσα να είχα μια συμβουλή δική σας
    Ευχαριστώ
    Αν και πρόκειται για προσωπικό ερώτημα, που κανονικά δεν απαντάται σε αυτή την ενότητα...πιστεύω οτι η απάντηση θα είχε να προσδόσει κάποιες παραπάνω πληροφορίες ως προς την ερωτική συμπεριφορά του Τοξότη...

    Ως Τοξότης, πιστεύω οτι οι εκπρόσωποι του ζωδίου, όντες αισιόδοξοι και βαθιά ανθρωπιστές απο τη φύση μας, είναι δύσκολο να κρατήσουμε κακία και συνεπώς ξεχνάμε πολύ εύκολα...έτσι συμπεριφερόμαστε και στην ερωτική μας ζωή...και ενώ μπορεί να έχουμε συγχωρίσει κάποιο άτομο...ωστόσο μπορει να μην το επιλέξουμε ξανά ως ερωτικό σύντροφο...αλλά αυτό δεν μας εμποδίζει απο το να κρατήσουμε μια φιλική σχέση (σχετικό κι αυτό)...τώρα έτσι κι αλλιώς οποιαδήποτε και αν ήταν η αιτία χωρισμού, πιστεύω οτι ένας Τοξότης θα χαιρόταν αν κάποιος απο τα παλιά έξαφνα τον θυμόταν...κι ας με διαψεύσει όποιος εχει αντίρρηση...ή ας συμπληρώσει αν κάτι παρέλειψα...

  9. #19
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by cv1er View Post
    Από καθαρή περιέργεια, γιατί εγώ θεωρώ ότι τα πάω μια χαρά με τις παρθένους ως τώρα τουλάχιστον, θα μπορούσατε sonia64 και may να γίνετε λίγο ποιο αναλυτικές? :bigsmile:
    Συμπληρωματικά να αναφέρω ότι έχει ωροσκόπο τοξότη. :-P
    Μια Παρθένος που έχει Ωροσκόπο Τοξότη διαφέρει κατά πολύ από μια Παρθένο με Ωροσκόπο Αιγόκερω ή Καρκίνο. Χωρίς να γνωρίζω τα υπόλοιπα στοιχεία του ωροσκοπίου της ο ωροσκόπος της την "ανεβάζει" λίγο, γιατί μην ξεχνάμε ότι οι Παρθένοι είναι αρκετά συντηρητικοί. Πιθανολογώ επίσης ότι της κατευνάζει όλην αυτήν την αναλυτική κ επικριτική διάθεση της Παρθένου, η οποία μπορεί να γίνει αιτία όχι μόνο για απίστευτους καυγάδες, αλλά κάτευάζει κ το ερωτικό θερμόμετρο!! Κοινώς "σε ξενερώνει" (με μόνη εξαίρεση αν έχει μια πολύ δυνατή Αφροδίτη)!! Πρόσθέτω επίσης ότι τα τετράγωνα ωροσκόπου-ήλιου δίνουν μια έντονη διαφορά στο άτομο σε σχέση με το "φαίνεσθαι" κ το "είναι".

    Συμφωνώ επίσης ότι σας ενώνουν περισσότερο οι ωροσκόποι σας κ ότι ενδεχομένως εκείνη να ανακαλύπτει πιο εύκολα μέσα από εσένα τα στοιχεία του ωροσκόπου της.
    may..

  10. #20
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by SONIA64 View Post
    Βασικά ο Ταύρος γηώνει αρκετά τον Τοξότη και τον κάνει υπομονετικό μαζί με όλα τα άλλα πολύ γλυκά χαρακτηριστικά του.
    Θα συμφωνήσω απόλυτα!!

    Έχω μια φιλία πολλών ετών με έναν Τοξότη (ωρ. καρκίνο κ ένα κάρο πλανήτες στον Τοξότη :blink: , Δία στον Ταύρο πάνω στον Ήλιο μου :blink: , αλλά μια Αφροδίτη στον Αιγόκερω ). Βέβαια, δεν είναι στα πλαίσια της φιλίας. Είναι κάτι ενδιάμεσο. Μου έχει προτείνει 2 φορές σχέση ουσιαστική χωρίς κοροϊδίες κ τέτοια κ μάλιστα δημιούργησε κ τις 2 φορές αυτές ένα καταπληκτικό σκηνικό που μόνο ένας Τοξότης θα μπορούσε να σκεφτεί, σαν απ'ο παραμύθι!!!! :embarrest

    Όντως ο συνδυασμός Ταύρου με Τοξότη έχει κάτι πολύ-πολύ ιδιαίτερο, που εγώ προσωπικά αδυνατώ να εξηγήσω!! :clapping:
    may..

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads