s
Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 38
  1. #11

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    το θέμα είναι πάρα πολύ καλο!!!συγχαρητήρια...καρκιν άκι κ εγώ βλέπετε με ενδιαφέρει άμεσα...:bigsmile:

  2. #12

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    αυτή την ανασφάλεια να μην είχαν τοοοοόσο εντονη και όλα καλά! πάντως είναι ιδανικοί για τον παραμυθένιο μεσαιωνικό έρωτα όπως επίσης και για τη δημιουργί οικογένειας! αν βρεις το κουμπί τους...

  3. #13

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    καρκίνος άντρας= σύμβαση, αγκαλιές και δακρύβρεχτα χαδάκια, παραπονιάρικες μουτσούνες και ταλαίπωροι αναστεναγμοί κατά την κρεβατομουρμούρα, οικογενειακά δείπνα και διακοπές με φιλικα ζευγαράκια, ήρεμα βράδυα κάτω από την πανσέληνο (πάντα με το απαραίτητο ζακετάκι)
    το χειρότερο απ'όλα καρκίνος άντρας=ΓΑΜΟΣ!!! Για ποιο ερωτισμό μιλάτε;;;;;
    My life has no purpose . . . my life has no direction . . . no aim . . . no meaning . . . and yet I'm happy . . . I can't figure it out . . . What am I doing right?
    Charles Schulz (τοξότης φυσικά)

  4. #14

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Όσον αφορά πάντως τη γυναίκα Καρκίνο το άρθρο με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη ακόμα και οι ερωτογενείς ζώνες που αναφέρει δεν είναι τυχαίες!
    Εγώ πάντως θέλω να συγχαρώ τον κ. Μπαφαλούκο για την προσέγγιση του στο ζώδιο του Καρκίνου!!! Πολλά άρθρα που έχω διαβάσει παρουσιάζουν τους Καρκίνους μονόχνωτους και συντηρητικούς... μου δίνουν την αίσθηση ότι μιλάνε για ανθρώπους κατοχικούς προσκολλημένους σε γεγονότα και μίζερους. Από προσωπική εμπειρία πιστεύω ότι η προσκόλληση που συχνά αναφέρεται έχει μεταφορική σημασία. Ο Καρκίνος δεν ξεχνά!! Οι εμπειρίες του παρελθόντος δεν είναι απλά εμπειρίες αλλά σημεία αναφοράς της ζωής του στα οποία ανατρέχει συχνά με απώτερο σκοπό να γνωρίσει πιο βαθιά τον εαυτό του, να ωριμάσει και να προστατεύσει καλύτερα την υπέρμετρη ευαισθησία του. Οι περισσότεροι όμως που δεν γνωρίζουν πως λειτουργεί πραγματικά ένας Καρκίνος δεν αντιλαμβάνονται πώς αυτή τους η αναδρομή δεν αφορά μόνο τους ίδιους αλλά και τους ανθρώπους που εμπλέκονται στα γεγονότα της ζωής τους και ανάλογα προσαρμόζουν τη συμπεριφορά τους απέναντί τους. Με λίγα λόγια παρατηρούν τους ανθρώπους που τους ενδιαφέρουν σε φάσεις της ζωής τους που οι άλλοι έχουν ίσως ξεχάσει. Μην απορείτε λοιπόν πάντα για την κυκλοθυμία μας... Τίποτα δεν είναι τυχαίο!
    Η ταπεινή μου εκτίμηση περί ζωδίου :embarrest

  5. #15

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Είμαι γυναίκα ζυγός με ωροσκόπο κριό και πρόσφατα γνώρισα άντρα καρκίνο.Διάβασα προσεκτικά τα προηγούμενα σχόλια και θα έλεγα ότι συμφωνώ αρκετά με όσα έχω καταλάβει μέχρι τώρα για αυτόν.Με ενδιαφέρει πολύ αλλά κατάλαβα ότι κουβαλάει πολλά απωθημένα από ένα δύσκολο διαζύγιο που μάλλον δεν ήταν επιλογή του. Καμιά ιδέα πως να προσεγγίσω ένα τρυφερό και ταυτόχρονα σκληρο και πληγωμένο καρκινάκι?

  6. #16
    Join Date
    Feb 2010
    Όνομα:
    Πόπη
    Location
    Ελλαδίτσα
    Posts
    277

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Εξαιρετικό άρθρο και πολύ προσεγμενό. :bigsmile:

    Παρόλα αυτά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις στον κανόνα.
    Έχω γνωρίσει άντρα Καρκίνο με Σελήνη στο Δίδυμο, ¶ρη στην Παρθένο, Αφροδίτη στο Δίδυμο και αν θυμάμαι
    καλά Πλούτωνα στον 1ο οίκο. Μιλάμε για έναν πολύ ψυχρό και καθόλου
    συναισθηματικό τύπο, με στοιχεία μισογυνισμού (διατηρούσε εφήμερες σχέσεις με σκοπό κυρίως την επιβεβαίωση και καθόλου σεβασμό για το άλλο φύλο), που η εκδίκηση προς τις εκάστοτε ερωτικές συντρόφους του του έδινε μεγάλη χαρά χωρίς στην ουσία να φταίνε εκείνες αλλά αυτός που τις μεταχειριζόταν σαν σκουπίδια. Είχα μία τυπική σχέση μαζί του λόγω κοινών γνωστών μας και λόγω αυτής της συμπεριφόρας του του έφτιαξα το χάρτη επειδή μου είχε κάνει εντύπωση η στάση του.
    Tabula rasa

  7. #17
    Join Date
    Feb 2011
    Όνομα:
    Γιώργος
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    109

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    ο καρκίνος έχει το καλό ή και το κακό και παίρνει κατά 99,99% πότε τον θέλουν και πότε όχι.. Οπότε αν νιώσει ότι δεν τον θέλουν 100% .... ¶ντε γεια!

  8. #18
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Είναι γλυκύτατα πλάσματα, έχουν λαμπερά μάτια και τακτοποιημένο σπίτι.
    Εκτιμούν την όποια προσφορά, αγαπούν και φροντίζουν τους πιό ευάλωτους και διάφορα άλλα όμορφα!
    Αλλά, πολύς ύπνος βρε παιδί μου!
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  9. #19
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by Tanila View Post
    Είμαι γυναίκα ζυγός με ωροσκόπο κριό και πρόσφατα γνώρισα άντρα καρκίνο.Διάβασα προσεκτικά τα προηγούμενα σχόλια και θα έλεγα ότι συμφωνώ αρκετά με όσα έχω καταλάβει μέχρι τώρα για αυτόν.Με ενδιαφέρει πολύ αλλά κατάλαβα ότι κουβαλάει πολλά απωθημένα από ένα δύσκολο διαζύγιο που μάλλον δεν ήταν επιλογή του. Καμιά ιδέα πως να προσεγγίσω ένα τρυφερό και ταυτόχρονα σκληρο και πληγωμένο καρκινάκι?
    Να το παιξεις τρυφερη μανουλα μηπως? Ειδικα αν η σχεση σεληνης-αφροδιτης του ειναι καλη.

  10. #20
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Καρκίνος - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by taurine View Post
    Είναι γλυκύτατα πλάσματα, έχουν λαμπερά μάτια και τακτοποιημένο σπίτι.
    Εκτιμούν την όποια προσφορά, αγαπούν και φροντίζουν τους πιό ευάλωτους και διάφορα άλλα όμορφα!
    Αλλά, πολύς ύπνος βρε παιδί μου!
    Ταυρινουλα μου και η................Ζηλεια ζηλεια ζηλεια τους?

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads