s
[Συζήτηση] ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι" - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17
  1. #11
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Εδώ πρέπει να ομολογήσω δημόσια, πως τα άρθρα όλων των αστρολόγων ήταν αυτά που με ενέπνευσαν για το άρθρο.
    Το ζήτημα 6ου/12ου ήταν ο μεγάλος άγνωστος χ στην αστρολογική εξίσωση, μέχρι που διάβασα μερικά άρθρα της Κάτιας. Όσα γνώριζα μέχρι εκείνη τη στιγμή για τον Ποσειδώνα, το 12ο, και το δίπολο αυτών των ζωδίων και των οίκων ήταν εξαιρετικά ελλειπή και αποσπασματικά.

    Φυσικά και δεν θέλω να υποτιμήσω κανέναν από τους αρθρογράφους του σάιτ, θα ήταν παράλογο άλλωστε.
    Τα άρθρα της όμως με βοήθησαν να εντρυφήσω περισσότερο στις ποσειδώνιες έννοιες και μέσα από τις αναλύσεις και τα παραδείγματά της, μου λύθηκαν αρκετές απορίες. Γιατί κακά τα ψέμματα, καλή είναι η θεωρία, αλλά χωρίς την πράξη στην αστρολογία, δεν είναι εύκολο να ξεκαθαρίζουν οι έννοιες και τα σύμβολα.

    Και στο κάτω κάτω, αν δεν μπορούν τα ψαράκια να γνωρίζουν το "μπαμπά" τους, και να τον ερμηνεύουν, όσο γίνεται, πως θα μάθουμε κι εμείς?.
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  2. #12
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Αρχικά θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στην Ταυρίνα που αποτόλμησε να παρουσιάσει τις σκέψεις της και τους συνειρμούς που έκανε , όπως κάθε νους που μπαίνει σε αυτό το ταξίδι της αστρολογίας.
    Για μένα αυτό σημαίνει πολλά και κυρίως ότι ο άνθρωπος που οδηγείται σε αυτού του είδους τη σκέψη, ενδιαφέρεται για όσα συμβαίνουν πέρα από τον εαυτό του.

    Αυτό που θα ήθελα να ομολογήσω όμως και γι’ αυτό περισσότερο γράφω αυτό το ποστ, είναι πως η Ταυρίνα πριν λίγο καιρό μου είχε στείλει δείγμα της δουλειάς της για να βρούμε έναν τρόπο να το παρουσιάσουμε, αλλά τότε της είχα πει ότι πνίγομαι στη δουλειά (κάτι που αληθεύει) και ότι καλά θα κάνει να το παρουσιάσει χωρίς τη βοήθεια κανενός, γιατί είναι μια χαρά σκέψη. Χαίρομαι λοιπόν που το τόλμησες. Εδώ δεν κάνουμε κανένα διαγωνισμό. Είμαστε για να μάθουμε και να μοιραστούμε. Κι αν ακόμα κάποιοι συνειρμοί σου θα μπορούσε να μην είναι εντελώς σωστοί, ε και; Πίστεψέ με, ακόμα όλοι μαθαίνουμε και ευτυχώς, γιατί αλλιώς η ζωή θα ήταν εντελώς βαρετή!

    Μπράβο Ταυρίνα! Κάθε φορά και καλύτερη!
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  3. #13
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Quote Originally Posted by katiakiss View Post
    Αρχικά θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στην Ταυρίνα που αποτόλμησε να παρουσιάσει τις σκέψεις της και τους συνειρμούς που έκανε , όπως κάθε νους που μπαίνει σε αυτό το ταξίδι της αστρολογίας.
    Για μένα αυτό σημαίνει πολλά και κυρίως ότι ο άνθρωπος που οδηγείται σε αυτού του είδους τη σκέψη, ενδιαφέρεται για όσα συμβαίνουν πέρα από τον εαυτό του.

    Αυτό που θα ήθελα να ομολογήσω όμως και γι’ αυτό περισσότερο γράφω αυτό το ποστ, είναι πως η Ταυρίνα πριν λίγο καιρό μου είχε στείλει δείγμα της δουλειάς της για να βρούμε έναν τρόπο να το παρουσιάσουμε, αλλά τότε της είχα πει ότι πνίγομαι στη δουλειά (κάτι που αληθεύει) και ότι καλά θα κάνει να το παρουσιάσει χωρίς τη βοήθεια κανενός, γιατί είναι μια χαρά σκέψη. Χαίρομαι λοιπόν που το τόλμησες. Εδώ δεν κάνουμε κανένα διαγωνισμό. Είμαστε για να μάθουμε και να μοιραστούμε. Κι αν ακόμα κάποιοι συνειρμοί σου θα μπορούσε να μην είναι εντελώς σωστοί, ε και; Πίστεψέ με, ακόμα όλοι μαθαίνουμε και ευτυχώς, γιατί αλλιώς η ζωή θα ήταν εντελώς βαρετή!

    Μπράβο Ταυρίνα! Κάθε φορά και καλύτερη!

    Ε, τωρα θα με πάρουν τα "ζουμιά"...!
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  4. #14
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Καλά και ύστερα από όλα αυτά τολμάς και μιλάς και για ρεζιλίκια; Και έχεις ήδη και 50 δείγματα; Εσύ μας έβαλες όλους κάτω.

    Και που είσαι; Μαζί σου. Εγώ συνέλεγα χρόνια τώρα στοιχεία από όλες τις εκπομπές της Νικολούλη.

    Και άλλα πολλά που προτιμώ να μην τα πω εδώ, γιατί αλοίμονο μου.

    Ομως σημασία έχει ότι το πάλεψες και ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! Και εύγε σου!

    Προχώρα σε θέλει όλη η χώρα. Αν χρειαστείς βοήθεια χτύπα ιδιωτικό μήνυμα και κατέφθασα. Και πάλι εύγε!

  5. #15
    Join Date
    Nov 2007
    Όνομα:
    Χρυσάνθη
    Posts
    602

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Εμένα με πήραν ήδη. Είμαι και σε φάση ψυχολογικής νηστείας..............χα,χα,χα,

    Σωστά στα λέει η Κάτια. Σκέψου μόνο ότι εγώ είμαι στα θρανία εδώ και 25 χρόνια και ακόμα δεν πήρα ούτε καν το lower...........χα,χα,χα,

    Σκέψου πως μία δολοφονία τελεσθείσα από άλλο δολοφόνο από αυτόν που κατηγορείται ότι είναι ο δολοφόνος, και έγινε υπό οικτρές Ποσειδώνιες επιρροές πριν 11 χρόνια αλλά η δικαστική της εξέλιξη εξακολουθεί να άγεται και να φέρεται από Ποσειδώνα μου τρώει τα σωθικά μέχρι σήμερα.

    Να ξέρεις πως γενικά οι παράμετροι των δολοφονιών σκεπάζονται από πολύ αντικρουόμενα και αντιφατικά και μυστηριώδη χαρακτηριστικά άρα και ανάλογες είναι πολλές φορές και οι πλανητικές αντιφάσεις και οι αντικρούσεις.

    Αν και όποτε νιώσεις ότι θα σε βοηθούσε, με μία συνάντηση για να σου δείξω τα ιδιαίτερα κόλπα, αποτάνσου. Θα είμαι στην διάθεση σου.

    Φιλ - Χρ

  6. #16
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    ο βυθός..
    Posts
    278

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Ταυρίνα μπράβο,μας εξέπληξες ευχάριστα!
    Μην ξαναδιστάσεις,αφού όλοι στο λέμε!

    Τελικά αυτός με την κόρη του μιλάει?
    Ζει καταρχήν? Θυμάμαι ότι δεν ήθελε να τον δει μπροστά της..
    Οτι αφήνεις σε αφήνει.

  7. #17
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ: ΄Ενας μοναδικός "Αδιόρθω-Αναρχι"

    Quote Originally Posted by maria76 View Post
    Ταυρίνα μπράβο,μας εξέπληξες ευχάριστα!
    Μην ξαναδιστάσεις,αφού όλοι στο λέμε!

    Τελικά αυτός με την κόρη του μιλάει?
    Ζει καταρχήν? Θυμάμαι ότι δεν ήθελε να τον δει μπροστά της..
    Σ'ευχαριστώ Μαράκι.

    Όχι δυστυχώς δεν ζει, πέθανε από καρκινο στο ήπαρ, κι ευτυχώς αποφυλακίστηκε όσο ήταν άρρωστος.
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads