s
Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο! - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23
  1. #11
    Join Date
    Nov 2008
    Όνομα:
    Ναταλία
    Location
    Μαρούσι Αττικ
    Posts
    2

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Quote Originally Posted by Λίλιαν Σίμου View Post
    Επειδή αυτό το θέμα ξεφεύγει από την εκλογίκευση της αστρολογίας, μπορώ να σας πω εμπειρικά, ότι όταν υπάρχει ένταση, εκνευρισμός, τα ηλεκτρονικά που χειριζόμαστε δεν λειτουργούν καλά.
    Αυτό εξηγείται με την σχέση του Ουρανού για την τεχνολογία, αλλά και την σχέση του με την νευρικότητα, καθώς και την εκπομπή δονήσεων (εγκεφάλου ή και τεχνολογίας). Πιστεύω πως εκεί ενδεχομένως παρουσιάζεται το πρόβλημα.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου
    Με μαγεύει πραγματικά αυτος ο χώρος, και θα ήθελα να μου δίνατε κάποια βιβλιογραφία που να αφορά στην τηλεπάθεια και στον τρόπο ανάγνωσης και καθαρισμού της αύρας της δικής μου και των άλλων. Πιστεύω ότι είναι υπηρεσίες που μπορούν να φέρουν μεγάλα ωφέλη στους γύρω μας.

  2. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Αγαπητή Μαρία Νεφέλη

    Υπάρχουν πολλά βιβλία σχετικά με αυτό που σας ενδιαφέρει, αλλά θα έλεγα πως είναι προτιμότερο να πάτε σε ένα κεντρικό βιβλιοπωλείο της Αθήνας, όπου θα ξεφυλλίσετε τα βιβλία μόνη σας και εκεί θα αισθανθείτε πιο σας πηγαίνει. Είναι η καλύτερη μέθοδος και δεν θα ξεγελαστείτε.
    Υπάρχει πληθώρα ανάλογων βιβλίων, αλλά κάθε συγγραφέας έχει το ύφος του και δεν ταιριάζει σε όλους μας,

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου
    Σύμβουλος Αστρολογίας
    Συγγραφέας

  3. #13

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Γεια σου Λιλιαν εγω δεν εχω καμια εμπιρια απο τηλεκινηση μπορω ομως να μαθω να μετακινω αντικειμενα ή κατι αλλο σχετικο?

  4. #14
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Τονια
    Location
    Πολλές ζωές στη Λεμουρία
    Posts
    148

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Αγαπητε Δημήτρη, η κυρία Λίλιαν Σίμου έγραψε αυτό το άρθρο αρκετό καιρό πριν το διαβασεις, και αυτό φαίνεται στην δεξιά πλευρά του άρθρου, στην αρχή του.

    Ενδεχομένως λοιπόν να αργήσει να σου απαντήσει ή να μην δει την ερώτηση σου.
    Η τηλεκίνηση είναι μια δυνατότητα των ανθρώπων να μετακινούν αντικείμενα όπως κατάλαβες. Είναι όμως εξαιρετικά σπάνια. Πάρα πολύ λίγοι άνθρωποι γεννιούνται με αυτή. Εγώ λοιπόν, που είμαι 44 χρονών, δεν έχω δει ποτέ μου κάποιον τέτοιο άνθρωπο. Αρχίζω να πιστεύω πια πως μάλλον δεν υπάρχουν και πολλοί τέτοιοι άνθρωποι, και ίσως να μην υπάρχει κανένας, πουθενά στον κόσμο. Μερικές φορές εμφανίζεται ο Γιούρι Γκέλερ στην τηλεόραση, που μπορεί να λυγίζει κουτάλια. Κάποιοι υποστηρίζουν όμως πως είναι κόλπο, γιατί αυτός ο άνθρωπος έγινε πολύ πλούσιος πείθοντας τον κόσμο που πήγαινε να τον δει πως λυγίζει κουτάλια και γενικά μέταλλα.

    Καλή επιτυχία στα διαγωνίσματα. Η δευτέρα είναι δύσκολη τάξη, έτσι λέει και η ανηψιά μου. ΄

    Καλό θα είναι όταν μπαίνουμε στο ίντερνετ να είναι μαζί μας και κάποιος μεγάλος από το σπίτι μας.
    Η ανθρώπινη φύση δεν έχει αληθινή γνώση,
    μόνο η θεϊκή έχει

    Ο άνθρωπος δεν είναι λογικό ον
    μόνο αυτό που τον περιβάλλει έχει νόηση

  5. #15
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Αντζελα
    Location
    Γλυφαδα
    Posts
    163

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Έχεις σκεφτεί ποτέ την περίπτωση να μπορούμε όλοι να μας ουσιαστικά να κινήσουμε γη και ουρανό με το μυαλό μας, αλλά να μην έχουμε φτάσει στο απαιτούμενο επίπεδο ώστε να το κάνουμε συνειδητά και ελεγχόμενα; Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, έκαιγα λάμπες και έσβηνα την τηλεόραση (περνώντας μπροστά της) όποτε ήμουν σε ένταση, σε σημείο που οι γονείς μου με έβριζαν. Τους τελευταίους μήνες,η κατάσταση εντάθηκε... έσκασε μια λάμπα και έγινε σκόνη (το ορκίζομαι), έσβησα ένα κερί κοιτώντας το (βαριόμουνα να σηκωθώ και φαντάστηκα τον εαυτό μου να σηκώνεται και να το φυσάω) και το αποκορύφωμα είναι που εκλεισα τον διακόπτη του πλυντηρίου όχι εσκεμμένα αλλά έχοντας έντονα στο μυαλό μου οτι πρέπει να τον κλείσω. Περιττό να σου πω οτι τρόμαξα τόσο πολύ που άρχισα να τσιρίζω.

  6. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Aries&Libra εσένα ή κατι γίνεται με τον Ουρανό σου, ή μας κρύβεις καποια συγγένεια με Μητσοτάκη μεριά!

  7. #17

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Ακουστε υπαρχει τροπος να μαθω την τηλεκινηση ισως απο καπιο βηβλιο??

  8. #18
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Τονια
    Location
    Πολλές ζωές στη Λεμουρία
    Posts
    148

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Quote Originally Posted by Δημητρης View Post
    Ακουστε υπαρχει τροπος να μαθω την τηλεκινηση ισως απο καπιο βηβλιο??
    Δεν μπορείς να μάθεις την τηλεκίνηση απο κανένα βιβλίο, όπως δεν έμαθες κολύμπι απο βιβλίο , ούτε όταν μεγαλώσεις θα μάθεις να οδηγείς αυτοκίνητο διαβάζοντας ένα βιβλίο....

    Και επειδή εδώ μέσα οι περισσότεροι είμαστε καθηγητές αναρωτιόμαστε ΑΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ τώρα που γράφεις διαγωνίσματα.
    Η ανθρώπινη φύση δεν έχει αληθινή γνώση,
    μόνο η θεϊκή έχει

    Ο άνθρωπος δεν είναι λογικό ον
    μόνο αυτό που τον περιβάλλει έχει νόηση

  9. #19
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Αντζελα
    Location
    Γλυφαδα
    Posts
    163

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Aries&Libra εσένα ή κατι γίνεται με τον Ουρανό σου, ή μας κρύβεις καποια συγγένεια με Μητσοτάκη μεριά!
    Ο Ουρανός μου είναι στον 12ο οίκο και η μόνη όψη που σχηματίζει είναι ακριβέστατη αντίθεση με τον Χείρωνα. Κατά τα άλλα είναι μετέωρος όπως και ο Ήλιος μου.

  10. #20

    Re: Τηλεκίνηση - Ένα εντυπωσιακό φαινόμενο!

    Hi!

    9elw an ginetai na me voh9isete na katalavw pws mporo0me na tilemetakino0me pragmata..................ta vivlia po0 lete oti mas voi9o0n apo po0 mporo0me na ta agoraso0me??????????? An gnt 9a i9ela na mo0 peitai pws gnt na tilemetakinw pragmata xwris na to 9l...............9a sas pw afto po0 mo0 sinevei x9es to vradi......koimomo0n kai evlepa ena efialti kai otan 3ipnisa apotoma epese i lampa po0 itan panw apo to kefali mo0,kai anti na mo0 pesei sto kefali espase miso metro apo emena!!!!!dld xwris na to 9l koini9ike kai espase kai makria mo0 apo to fovo mo0 mipws xtipisw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pws to e3igeite afto???????????9l na ma9w na to elenxo!!!!!!!!!!!!:unsure:

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads