s
Αν δεν ήσουν... - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 123
  1. #11
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    11

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αγαπητή φίλη prasina_matia

    Δε φθάνει που είμαι Παρθένος, έχω και Σελήνη στον Έκτο Οίκο μου ! (Ευτυχώς στο Ζυγό ! Γιατί αν δεν ήμουνα και κοινωνική δεν θα έμπαινε άνθρωπος στο σπίτι μου για να μη το "χαλάσει" !). Δεν θα ήθελα να έχω στοιχεία νερού, να είμαι υπερευαίσθητη και να κολλάω στο παρελθόν ! Όταν πατάς γερά τα πόδια σου στη γη ανταπεξέρχεσαι πιο εύκολα στα μαθήματα της ζωής.

    Υ.Γ. Έχω και εγώ πράσινα μάτια !

  2. #12
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Cool Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by space
    Αγαπητή φίλη prasina_matia

    Δε φθάνει που είμαι Παρθένος, έχω και Σελήνη στον Έκτο Οίκο μου ! (Ευτυχώς στο Ζυγό ! Γιατί αν δεν ήμουνα και κοινωνική δεν θα έμπαινε άνθρωπος στο σπίτι μου για να μη το "χαλάσει" !). Δεν θα ήθελα να έχω στοιχεία νερού, να είμαι υπερευαίσθητη και να κολλάω στο παρελθόν ! Όταν πατάς γερά τα πόδια σου στη γη ανταπεξέρχεσαι πιο εύκολα στα μαθήματα της ζωής.
    Υ.Γ. Έχω και εγώ πράσινα μάτια !

    .... Φιλη Space...

    Εκτός απ'οτι μ'αρεσει το "διαστημικό" σου όνομα ΄, είσαι και Παρθενάκι και δηλώνεις (όπως και και γω :biggrin: ) ότι δεν θα ήθελες να είσαι ζώδιο του νερού για πολλούς και διάφορους λόγους... - Οποτε έχω γνωρίσει άντρα Καρκίνο, έχω "αρρωστήσει" με την κλάψα τους, άντρα Σκορπιό έχω "αρρωστήσει" με την δική μου κλάψα :flex: γιατί παρα-είναι ζόρικοι, άντρα Ιχθυ...δεν μπορώ να τους πιάσω πουθενά ...
    Εισαι και Πρασινομάτα??? εεεεεε κάτι πρέπει να γίνει! Βρήκα την δίδυμη αδελφή μου

    μάκια
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  3. #13
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Λοιπόν, το σκέφτηκα απ'εδώ... το σκέφτηκα απ'εκει... Αν δεν ήμουν Παρθενάκι, θα ήθελα να ήμουν μια Λιονταρίνα
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  4. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    11

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αγαπητή prasina_matia

    Εδώ η "δίδυμη αδελφή" ! Και εγώ θα ήθελα να ήμουν Λιοντάρι ! Στο ζώδιο, γιατί είμαι πολύ ισχυρό Λιοντάρι (έχω Ήλιο και πολλούς πλανήτες στον Πέμπτο μου Οίκο). Για αυτά που γράφεις για τους άντρες του "νερού" συμφωνώ απόλυτα ! (Να μην παρεξηγηθούν οι φίλοι της στήλης, προτιμήσεις είναι αυτές!).
    Κατέληξα, πάντως, στο να παντρευτώ Δίδυμο ! Άσχετα με τα ελαττώματά τους, έχουν μυαλό, είναι επικοινωνιακοί και συζητήσιμοι, κάτι που αρέσει στους Παρθένους !

    Όσο για το ψευδώνυμο ...κάπου από εκεί ερχόμαστε όλοι !

    Φιλάκια :hello:

  5. #15
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Διδυμη αδελφή, φίλη, πρασινομάτα και Παρθενάκι Space!! :hello:

    Σίγουρα από "εκει" ερχόμαστε όλοι... Απο ένα "διάστημα" μακρινό και ανεξερεύνητο!

    Συζυγο Διδυμο δεν έχω, αλλά τα πάω τέλεια με τους Δίδυμους και τους Υδροχόους! Οπότε καταλαβαίνω τι σε τράβηξε στον σύζυγό σου! - Εγω, αντί για σύζυγο, έχω εναν Δίδυμο στον Αρη μου! :biggrin:

    Γενικά, έχω απ'ολα τα στοιχεία στον χάρτη μου, αλλά υπερισχύουν τα στοιχεία της γης και του αέρα... ισως γι'αυτό να προτιμώ τα ζώδια της φωτιάς και του αέρα

    φιλάκια :flowers1:
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  6. #16
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    11

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αγαπητή prasina_matia

    Ποιος είναι ο Ωροσκόπος σου ; Ο δικός μου είναι ο Ταύρος !

    Υ.Γ. Παίζεις κιθάρα ;

    Φιλάκια !

  7. #17
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αγαπητή φίλη Space, πρασινομάτα και Παρθενάκι...

    O ωροσκόπος μου δεν είναι Ταυρος, αλλά είναι εξίσου γήινος με τον δικός σου... Ειναι Αιγόκερως και ναι, παίζω κιθάρα!! ... για να είμαι απόλυτα ειλικρινής τα 2 τελευταία χρόνια την έχω λίγο "αφήσει στην άκρη" λόγω του ότι είχα άλλα στο μυαλό μου... :boxed:

    Nα δούμε πόσα κοινά θα βρούμε ακόμη ... :hello:

    φιλάκια κι'απο μένα :flowers1:
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  8. #18
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Υποβλήθηκε ένα θέμα. Προσφέρεται για απαντήσεις από όσους επιθυμούν. Προσφέρεται για αντιπαραθέσεις, προσφέρεται για διάλογο. Είναι ξεκάθαρο και το έχω ξαναγράψει. Για κουβεντούλα είτε στα προσωπικά μηνύματα είτε http://www.myhoroscope.gr/flashchat.php ΟΧΙ μέσα στα forums.

    Σας ευχαριστώ που με αναγκάζετε να επανέλθω δεύτερη φορά. Αν μέσα στα forums της Άνω Παναγούλας δεν διαβάζονται οδηγίες, συστάσεις, και πληροφορίες συντονιστών και διαχειριστών αλλά αγνοούνται τότε υπάρχει και η κάτω Παναγούλα.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  9. #19
    Join Date
    Jun 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    79

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αναλαμβάνω την ευθύνη που μου αναλογεί για το ότι το ποστ που ανέβασα, βγήκε εκτός θέματος και ζητώ συγνώμη. Δεν προκειται να ξαναγίνει.

    με εκτίμηση :flowers1:
    Prasina_Matia

    ...Σκόρπιες σκέψεις που ίσως να χαθούν στον άνεμο...

  10. #20

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Γειά σας!

    Μμμ..μάλλον Ζυγός θα ήθελα να είμαι. Κι αυτό μόνο και μόνο γιατί έχω προσέξει ότι όσοι είναι Ζυγοί ή έχουν πολλά στοιχεία Ζυγού στο χάρτη τους είναι αρκετά όμορφοι εμφανισιακά. Πολύ σοβαρός λόγος θα μου πειτε ε? Αλλά δε βρίσκω άλλον, τι να κάνω? Είμαι ευχαριστημένη με το ζώδιό μου το Σκορπιό. Αν μη τι άλλο, έχει "κακή" φήμη και εμένα μου αρέσουν τα κακά παιδιά..

 

 
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 12 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads