s
Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 36
  1. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Καταπληκτικό άρθρο,μπράβο.
    Η περιγραφή του Β.Δεσμού μου στον Ταύρο / Ν.Δεσμού μου στον Σκορπιό πιστεύω πως με αντιπροσωπεύει.

  2. #12

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Quote Originally Posted by fillenia
    Αγαπητή Margaret,

    Βρήκα το άρθρο σου για τους Δεσμούς πολύ κατατοπιστικό!!! Δεν ξερω για τα υπόλοιπα αλλά όσον αφορά το δικό μου (Β.Δ Παρθένος ΝΔ Ιχθείς) με έκφράζει απόλυτα. Για κακή ή καλή (?) τύχη, η θέση του Β.Δ μου βρίσκεται παρέα με τον Ωροσκόπο μου !!! Πάντως είναι πολύ δύσκολο να του "αλλάξω" θέση. Τον ίδιο Β.Δ. έχει και ο σύντροφός μου αλλά στον 7ο. Σχέση από το 1975!!!

    Φυλλένια
    :flowers1:
    Aγαπητ'η Φιλλένια ,
    και οι δικοί μου δεσμοί βρίσκονται στο ίδιο σημείο μ ε τους δικούς σου!!!!!!!
    Μargaret πολλύ κατατοπιστικά όλα αυτα!

  3. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    μπραβο :bigsmile:
    αλλο ενα κενο καλυφθηκε:idea:
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  4. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΑΓΓΕΛΑ
    Location
    αθηνα
    Posts
    22

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Quote Originally Posted by Marlene
    Καταπληκτικό άρθρο,μπράβο.
    Η περιγραφή του Β.Δεσμού μου στον Ταύρο / Ν.Δεσμού μου στον Σκορπιό πιστεύω πως με αντιπροσωπεύει.
    Ωραιο το αρθρο....
    Marlene και εγω το ιδιο εχω ελπιζω να καταφερω σε αυτη την ζωη να φτασω στο βορειο δεσμο μου και να ξεκοψω απο τον νοτιο

  5. #15

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Πολυ καλο το αρθρο σου. θα μπορουσες να με κατατοπισεις πως μπορω να βρω
    την θεση των δεσμων στο δικο μου ζωδιο?
    Ειμαι Αιγοκερος με ωροσκοπο Αιγοκερο και την σεληνη μου στο Αιγοκερο στον 12κατο προς 1το οικο.
    Ευχαριστω

  6. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια


  7. #17

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Πρώτη φορά διαβάζω κάτι τόσο ξένο, τουλάχιστον για τους δεσμούς της Σελήνης περίμενα να με αφορούν αρκετά πράγματα, αλλά τίποτα από αυτά που λέει δεν έχει κάποιο κομμάτι του εαυτού μου.:sad2:
    Όταν πιστεύουμε σε κάτι ανύπαρκτο, με πάθος τελικά το δημιουργούμε. Ό,τι δεν συνέβη ποτέ είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά. Ν.Κ.

  8. #18

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Γεια σας! Ερώτηση για τους Δεσμούς: Τί σημαίνει ότι ο Β Δεσμός βρίσκεται σε πτώση σε ένα ζώδιο? τί προβλήματα δημιουργούνται και τι πρέπει να προσέξουμε ώστε να καταφέρουμε να φτάσουμε εκεί που δείχνει ο β δεσμός?
    Ευχαριστώ

  9. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Quote Originally Posted by chrisochola View Post
    Γεια σας! Ερώτηση για τους Δεσμούς: Τί σημαίνει ότι ο Β Δεσμός βρίσκεται σε πτώση σε ένα ζώδιο? τί προβλήματα δημιουργούνται και τι πρέπει να προσέξουμε ώστε να καταφέρουμε να φτάσουμε εκεί που δείχνει ο β δεσμός?
    Ευχαριστώ

    Νομίζω ότι αυτό το άρθρο Δεσμοί της Σελήνης. Εκπλήρωση καρμικών "υποχρεώσεων" μπορεί να λύσει κάποιες από τις απορίες σου:bigsmile:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  10. #20

    Re: Οι Δεσμοί της Σελήνης στα ζώδια

    Αγαπητή panther,
    καταρχήν σε ευχαριστώ για το χρόνο σου να μου απαντήσεις. Διάβασα ξανά το άρθρο που μου πρότεινες και που πραγματικά δίνει μια καλή εικόνα για το πως λειτουργούν οι Δεσμοί. Δε μου απαντάει όμως στη συγκεκριμένη ερώτηση. Από το υπολογιστικό σύστημα που δίνει το myhoroscope είδα ότι ο Β Δεσμός μου είναι στον Τοξότη, εκεί είναι και η σελήνη μου. Ψάχνω να διαβάσω για τον Τοξότη και κάπου βρίσκω ότι ο Β.Δεσμός είνα σε πτώση σε αυτό το Ζώδιο. Αυτό προφανώς μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα στην εκπλήρωση των καρμικών μου υποχρεώσεων. Αυτό το πρόβλημα πως μπορώ να το λύσω? Επιμένω γιατί το θέμα με ενδιαφέρει πολύ. Ευχαριστώ

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads