s
Ελλάδος ...διαπλοκή - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 29
  1. #11
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Τονια
    Location
    Πολλές ζωές στη Λεμουρία
    Posts
    148

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Quote Originally Posted by Κώστας View Post
    Η αλήθεια είναι ότι τους τελευταίους μήνες βλέπω με διαφορετικό μάτι τους χάρτες των κρατών. Παλιά δεν με έπειθαν, τώρα όμως έχουν αρχίσει να με πείθουν ότι λειτουργούν.

    Για να λειτουργήσει μία ημερομηνία ίδρυσης κράτους πρέπει η οργανωτική θέληση να αναδυθεί εκ των έσω και να ενεργοποιηθεί δυναμικά η συλλογική συνείδηση....
    Επειδή έχω φλέγον θέμα Κωστή μου κατά τη γνώμη σου η νέα κυβέρνηση της Ελλάδας ορίστηκε σήμερα στις 11:03 που ορκίστηκε ο Παπανδρέου ή στις 7 το απόγευμα της 4ης Οκτωβρίου 2009 τότε που έπεσε η αυλαία της σαφέστερης κλωτσιάς της ελληνικής μεταπολίτευσης:bigsmile: ???
    Η ανθρώπινη φύση δεν έχει αληθινή γνώση,
    μόνο η θεϊκή έχει

    Ο άνθρωπος δεν είναι λογικό ον
    μόνο αυτό που τον περιβάλλει έχει νόηση

  2. #12

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Quote Originally Posted by toniats View Post
    Επειδή έχω φλέγον θέμα Κωστή μου κατά τη γνώμη σου η νέα κυβέρνηση της Ελλάδας ορίστηκε σήμερα στις 11:03 που ορκίστηκε ο Παπανδρέου ή στις 7 το απόγευμα της 4ης Οκτωβρίου 2009 τότε που έπεσε η αυλαία της σαφέστερης κλωτσιάς της ελληνικής μεταπολίτευσης:bigsmile: ???
    Αύριο, που θα ορκιστεί η νέα κυβέρνηση
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #13
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Τονια
    Location
    Πολλές ζωές στη Λεμουρία
    Posts
    148

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    1) Τι ακριβώς είναι η "ιδιοσυναστρία"??

    2) δυσκολεύομαι να καταλάβω εν τέλει ποιά ημερομηνία επιλέγει να χρησιμοποίησει ο κ. Ριζοπουλος σαν γεννέθλια του ελληνικού κράτους

    3) Πάρα πολλές φορές η κοινή γνώμη στην Ελλάδα έχει τελείως διαφορετική αντίληψη από την Ευρωπαϊκή, όπως φάνηκε για παράδειγμα στην κρίση της πρώην Γιουγκοσλαβίας

    η κοινή γνώμη στην ελλάδα διαμορφώνεται από τα δελτία ειδήσεων και εσχάτως και απο τα μπλογκ, όπως συμβαίνει σε όλον τον κόσμο πλην Ηνωμένων Πολιτειών (εκεί λαμβάνεται υπ' όψιν η εβραϊκη ιδιότητα του καρτελ που εργάζεσαι και οι θρησκευτικοί οραματισμοί του προέδρου σου, τουλάχιστον αυτό συνέβαινε μέχρι πρόσφατα)

    Στην κρίση της Γιουκοσλαβίας η Ελλάδα έφαγε με την ψυχή της απεμπλουτισμένο ουράνιο και οι πολιτικοί της ακολούθησαν την προσφιλή τους τακτική "το πρωί μαθήτρια (στη βουλή των ελλήνων, στα πρωινάδικα του Αυτιά, στο πολιτικό τους γραφείο) το βράδυ πόρνη (στην ευρωβουλή, στους αμερικάνους φίλους και συμμάχους κλπ, κλπ)"
    Το δυσυπόστατον του έλληνος πολιτικού!!

    Οι έλληνες πολίτες τώρα είχαν μια διαφορετική γνώμη από τον μέσο λονδρέζο αλλά εν τέλει ενέδωσαν στην ποδοσφαιρική φιέστα που συνέβαινε εκείνη την εποχή (την οποία ούτε θυμάμαι ακριβώς!!!)....
    Ολίγοι συμπατριώτες φύλαξαν Θερμοπύλες και λιμένες στη Θεσσαλονίκη (κινέζικων συμφερόντων πλέον) αλλά η αδιαφορία της πλειοψηφίας τους οδήγησε στο σπίτι τους, να δουν τα τεκταινομένα απο τους δέκτες της τηλεορασής τους, όπως ο υπόλοιπος πλανήτης...

    ...αν δεν θυμάμαι καλά διορθώστε με!!
    Η ανθρώπινη φύση δεν έχει αληθινή γνώση,
    μόνο η θεϊκή έχει

    Ο άνθρωπος δεν είναι λογικό ον
    μόνο αυτό που τον περιβάλλει έχει νόηση

  4. #14

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Quote Originally Posted by toniats View Post
    Το 2011
    Η ιστορία μάς διδάσκει ότι όσο κι αν τα πράγματα έχουν αλλάξει, η χώρα μας κινδυνεύει να εμπλακεί σε εθνικές περιπέτειες με άδοξο τέλος. Γι αυτό είναι φρόνιμο να πάψουν τουλάχιστον οι εθνικιστικές σειρήνες... Η όποια διεθνής υποστήριξη υπάρξει αρχικά, μπορεί να «γυρίσει» είτε λόγω λανθασμένων χειρισμών, είτε επειδή θα αλλάξουν οι διεθνείς συγκυρίες. Και βέβαια δεν είναι μόνον ο Πλούτωνας... Από το 2011 μπαίνει στο παιχνίδι και ο Ουρανός από τον Κριό, ενώ και ο Κρόνος θα ...σιγοντάρει από το Ζυγό. Από πού να πρώτο-φυλαχθούμε... Εν δυνάμει έχουμε ανοιχτά μέτωπα με όλους τους γείτονες: Σκόπια, Τουρκία, Αλβανία και ποιος ξέρει τι άλλο θα προκύψει...
    Τέτοια αστρολογική συγκυρία έχει να ζήσει ο τόπος από το ...1821 και από αυτήν την άποψη όλα όσα έχουν δει τα ματάκια μας μέχρι τώρα, στην ιστορία αυτής της ταλαίπωρης χώρας, ενδέχεται να είναι πταίσματα! Λέτε τελικά να αφήσουμε το φρέντο και να αρπάξουμε τα καριοφίλιά!!-
    Γεια σας ειμαι καινουργιος αλλα παρακολουθω το site σας εδω και καιρο

    ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟ ΤΟΥ "Ζωή και Ζώδια"

    Ενδιαφερον το αρθρο σας αλλα δεν συμφωνω σε αρκετα σημεια μαζι σας.
    Επισης δεν μπορω να το εγκρινω διοτι περιεχει περισσοτερο δικες σας προσωπικες αποψεις σας παρα αστρολογικες προβλεψεις. Θα σας παρακαλουσα να παραμεινετε στην αστρολογικη πλευρα του θεματος σας και οχι στο να προσπαθειτε να περασετε πανικο η τις δικες αας προσωπικες αποψεις μεσο του αρθρου σας στα υπολοιπα μελη του συγκεκριμενου φορουμ...
    Αμα εξαλλου ειναι να γινει πολεμος η οτιδηποτε αλλο ΘΑ ΓΙΝΕΙ ειτε σας αρεσει ειτε οχι και κανεις αστρολογος δεν μπορει να κανει τιποτα για αυτο. Αμα εσεις φοβαστε για το μελλον ειναι κατανοητο αλλα αυτο συνεχιζει να παραμενει ενας δικο σας προσωπικο θεμα και οχι αστρολογικο..

    Θα σας παρακαλουσα λοιπον στο αρθρο σας να ξεχωρισετε τις δικες σας προσωπικες αποψεις απο τα αστρολογικα δεδομενα και να περιορισετε την "πανικολαγνεια" που εμπεριεχει σε καποια σημεια....

    Επισης θα ηθελα να κανω μια παρακληση
    Θα ηθελα να μαθω και την γνωμη ενος δευτερου η και τριτου αστρολογου για το συγκεκριμενο θεμα και οχι μονο την γνωμη ενος αστρολογου...

    Φιλικα

  5. #15
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Τονια
    Location
    Πολλές ζωές στη Λεμουρία
    Posts
    148

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Quote Originally Posted by Spartan View Post
    Γεια σας ειμαι καινουργιος αλλα παρακολουθω το site σας εδω και καιρο

    ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟ ΤΟΥ "Ζωή και Ζώδια"

    Ενδιαφερον το αρθρο σας αλλα δεν συμφωνω σε αρκετα σημεια μαζι σας.
    Επισης δεν μπορω να το εγκρινω διοτι περιεχει περισσοτερο δικες σας προσωπικες αποψεις σας παρα αστρολογικες προβλεψεις. Θα σας παρακαλουσα να παραμεινετε στην αστρολογικη πλευρα του θεματος σας και οχι στο να προσπαθειτε να περασετε πανικο η τις δικες αας προσωπικες αποψεις μεσο του αρθρου σας στα υπολοιπα μελη του συγκεκριμενου φορουμ...
    Αμα εξαλλου ειναι να γινει πολεμος η οτιδηποτε αλλο ΘΑ ΓΙΝΕΙ ειτε σας αρεσει ειτε οχι και κανεις αστρολογος δεν μπορει να κανει τιποτα για αυτο. Αμα εσεις φοβαστε για το μελλον ειναι κατανοητο αλλα αυτο συνεχιζει να παραμενει ενας δικο σας προσωπικο θεμα και οχι αστρολογικο..

    Θα σας παρακαλουσα λοιπον στο αρθρο σας να ξεχωρισετε τις δικες σας προσωπικες αποψεις απο τα αστρολογικα δεδομενα και να περιορισετε την "πανικολαγνεια" που εμπεριεχει σε καποια σημεια....

    Επισης θα ηθελα να κανω μια παρακληση
    Θα ηθελα να μαθω και την γνωμη ενος δευτερου η και τριτου αστρολογου για το συγκεκριμενο θεμα και οχι μονο την γνωμη ενος αστρολογου...

    Φιλικα

    παρεπιπτόντως η αρθρογραφος του παρόντος πονήματος ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ΤΟΝΙΑ, οπως καταφέρατε να εμφανίζομαι αγαπητέ φίλε. Εγώ είμαι η "απο πάνω" σας στη δημοσιευσή σας και σπαρτιάτισσα επίσης

    εννοείται πως οι δικές μας γνώμες δεν σας κάνουν διότι θέλετε κάποιον επαγγελματία που εμφανιζεται και στην τηλεόραση.

    το άρθρο το έγραψε ο κύριος Γιάννης Ριζόπουλος
    Η ανθρώπινη φύση δεν έχει αληθινή γνώση,
    μόνο η θεϊκή έχει

    Ο άνθρωπος δεν είναι λογικό ον
    μόνο αυτό που τον περιβάλλει έχει νόηση

  6. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Και να φανταστείς οτι έφυγε ο αναδρομος μερκούριος! :nuts:

  7. #17

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Η αλήθεια είναι ότι οι πλανήτες στον Ζυγό και τον Κριό δεν είναι και τόσο άσχημοι για την Ελλάδα. Μπορεί να φέρνουν δυσάρεστα γεγονότα όταν ενεργοποιούν το τετράγωνο Πλούτωνα/Δία αλλά προχωρώντας τα πράγματα εξελίσσονται θετικά. Κι αυτό γιατί τριγωνίζουν τους πλανήτες της Ελλάδας στον Υδροχόο, τον ωροσκόπο και την Σελήνη στους Διδύμους και τον ¶ρη στον Τοξότη.

    Ένα τέτοιο παράδειγμα (αν θυμάμαι καλά γιατί είμαι στην δουλειά και δεν έχω τους χάρτες μπροστά μου) είναι όταν πέρασε ο Ουρανός από τον Ζυγό. Έφερε το Πολυτεχνείο που ήταν ένα πολύ δυσάρεστο γεγονός αλλά λίγους μήνες αργότερα έπεσε η χούντα, ήρθε η μεταπολίτευση και η Ελλάδα πέρασε σ΄ ένα εντελώς καινούριο κεφάλαιο της ιστορίας της.

    Ο Ουρανός στον Ζυγό έφερε τεράστιες αλλαγές στην Ελλάδα. Έκλεισε το κεφάλαιο της βασιλείας και της δικτατορίας και εγκαθιδρύθηκε με Σύνταγμα η δημοκρατία. Να θυμήσω ότι η Ελλάδα είχε να δει δημοκρατία ιστορικά από την εποχή του Περικλή. Επίσης έληξε η ασφυκτική διακυβέρνηση της Ελλάδας από τους Αμερικανούς. Να θυμίσω ότι τότε η ελληνική κυβέρνηση δεν μπορούσε να πάρει καμιά απόφαση αν δεν περνούσε πρώτα από την έγκριση του Αμερικανού πρέσβη. Κυριολεκτικά έστελναν αποφάσεις και νομοσχέδια στην αμερικανική πρεσβεία για να τα υπογράψει ο πρέσβης. Ξεπέρασε επίσης την περίοδο της πολιτικής αστάθειας που την ταλάνισε για δεκαετίες και ιδιαίτερα την δεκαετία του 60.

    Την δεκαετία του 60 με την γνωστή σύνοδο Ουρανού/Πλούτωνα στην Παρθένο, και με την συμμετοχή του Κρόνου για ένα διάστημα από τους Ιχθείς, να τετραγωνίζουν τον άξονα του ωροσκόπου της Ελλάδας και να ενεργοποιούν το ταυ Σελήνης/¶ρη/Αφροδίτης είχαμε πολιτική αστάθεια με κατάληξη την χούντα.

    Ας δούμε τώρα με τους τράνζιτς Πλούτωνα, Ουρανό και Κρόνο τι θα έρθει. Ίσως μετά την καταιγίδα της ενεργοποίησης του τετραγώνου Δία/Πλούτωνα να έρθει μια περίοδος σταθερότητας και θετικών αλλαγών.

  8. #18

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Βασικά Τόνια μου -για να παπαρολογήσω και λίγο- η νέα κυβέρνηση ορίστηκε χρόνια πριν λόγω του ότι ο Παπανδρέου είναι από παλιά αρεστός στους μεγάλους του εξωτερικού. Και ειδικά όταν η ΝΔ άρχισε να δυσαρεστεί κάποιους απΆαυτούς τότε και μπήκε σε εφαρμογή το σχέδιο να την ρίξουν εκβιαστικά και πρόωρα. Όχι ότι δεν την άξιζε βέβαια τη μούτζα των εκλογών η ΝΔ...την άξιζε και με το παραπάνω...αλλά το ότι φύγανε νύχτα κάτι λέει...και σίγουρα θα προτιμούσα τα έτερα λαμόγια του Πασόκ να πάρουν εξίσου μικρό ποσοστό...Θεωρώ πάντως σίγουρο ότι η νέα κυβέρνηση θα κάνει κάποιες υποχωρήσεις σε ΕΕ και Τουρκία (του τύπου «σας δίνουμε παραπάνω πίστωση χρόνου αλλά θα κάνετε υποχωρήσεις στο Αιγαίο και όχι μόνο...»), μία μάλλον αναγκαστική απόφαση λόγω του μεγάλου οικονομικού προβλήματος...ελπίζω βέβαια να μην το ξευτυλίσουν στην υποχώρηση γιατί τότε βλέπω τον Καρατζαφέρη επόμενο πρωθυπουργό αντί για τη Ντόρα...


    τέλος πάντων, ξέφυγα από το ερώτημά σου...όσον αφορά τη συναστρία της Κυριακής το απόγευμα, ωροσκόπος Κριός και πανσέληνος στον Κριό στον 1ο οίκο (πολύ κοντά στον Ωροσκόπο) δεν μου κάνουν για το προφίλ της νέας κυβέρνησης για τους παραπάνω λόγους...αυτή η συναστρία δείχνει περισσότερο την οργή του λαού απέναντι στην εξουσία...δες καλύτερα την αυριανή συναστρία της ορκομωσίας με ωροσκόπο στις 26 του Σκορπιού, κυβερνήτη ¶ρη στον Καρκίνο στον 8ο, Σελήνη στον Ταύρο στον 6ο οίκο και Ερμή, Αφροδίτη, Κρόνο στην Παρθένο στο 10ο...δύσκολες όψεις και με έμφαση στα τεράστια οικονομικά προβλήματα της χώρας...με προχειρότητα βέβαια στα γράφω αυτά και με κάθε επιφύλαξη...ξέρεις ότι δεν ειδικεύομαι σε τέτοιες αναλύσεις.

  9. #19
    Join Date
    May 2009
    Όνομα:
    Heracles
    Location
    The Netherlands
    Posts
    34

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    Έχω την εντύπωση ότι ο Γιάννης Ριζόπουλος είναι σαφής. Δεν κάνει καμμιά συγκεκριμένη πρόβλεψη αλλά επισημαίνει κάτι το οποίο είναι τόσο αστρολογικά όσο και ιστορικά απόλυτα τεκμηριωμένο. Η διελευση του Πλούτωνα απο τις πρώτες μοίρες των Παρορμητικών συμπίπτει χρονικά με κάποιες πολύ κρίσιμες στιγμές στη συγχρονη Ελληνική ιστορία. Η διελευση στις αρχές του Καρκίνου καλυπτει σχεδόν όλη την περίοδο των βαλκανικών πολέμων μέχρι και την μικρασιατική καταστροφή. Η διελευση στον πρώτο δεκανό του Ζυγου συμπίπτει χρονικά με την Κυπραική τραγωδία.... Δεν υπάρχει αμφισβήτηση ως προς αυτό.

    Η παρατήρηση αυτή είναι πολύ σημαντική απο μόνη της βέβαια. Απο εκεί και πέρα νομίζω ότι και ο Γιάννης γνωρίζει πολύ καλά ότι για να δώσει γεγονότα βεληνεκούς ανάλογου με αυτα του 1922 και 1974 μια διέλευση - εστω και αν αυτή είναι της δυναμικής του Πλουτωνα - θα πρέπει να υποστηρίζεται και από άλλους παράγοντες, πολύ πιο σημαντικούς απο τις υποστηρικτικές διελεύσεις Κρόνου και Ουρανού.

    Και αναφερομαι σε γεγονότα ανάλογου βεληνεκούς γιατί θεωρώ ήδη δεδομένο ότι η συγκεκριμένη διελευση θα σημειοδοτήσει πολλά και κρίσιμα για τον τόπο στα χρόνια που ακολουθούν, Όχι για τους λόγους ακριβώς που αναφέρει ο Γιάννης, αλλά αυτό είναι μια άλλη υπόθεση.
    The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing * A. Einstein *

  10. #20
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    Αγγελικη
    Location
    Αλεξανδρουπολη
    Posts
    21

    Re: Ελλάδος ...διαπλοκή

    "Αν το πλήθος των μονάδων που αποτελούν τον λαό είναι παρτάκηδες και ανήθικοι, ασεβείς και καιροσκόποι, χωρίς διάθεση να βελτιώσουν τα δικά τους αρνητικά χαρακτηριστικά, όσο και να αλλάξω εγώ, το σύνολο θα είναι τέτοιο που βλέπουμε καθημερινά. Χωρίς αυτό βέβαια να αποτρέπει εμένα από το να ακολουθώ τον δικό μου δρόμο.
    Αν κάποιος ξεχνάει κάτι, αυτός είσαι μάλλον εσύ, που δεν υπολογίζεις αυτό που αναφέρω εξαρχής, ότι η αστρολογία βασίζεται σε κύκλους που καλούμαστε να τους μετατρέψουμε σε σπείρες ανέλιξης. Τι διαφορετικό σημαίνει από αυτό στο οποίο αναφέρεσαι λέγοντας αυτά που έβαλα σε παράθεση; "


    Ειναι κριμα που με την επανεισοδο μου στο σαιτ, θα πρεπει να εξηγησω τα αυτονοητα και να χρειαζεται να εξηγησω την εννοια "ευνουχισμος" και να διωχτω και παλι για κακη συμπεριφορα. Αλλα θα το κανω και ο,τι θελει ας γινει, γιατι αν μη τι αλλο, οταν μιλας αστρολογικα, καταρχην μιλας προσωπικα.


    Θα ξεκινησω αντιθετα απο εσενα μιας και εσυ δεν λειτουργεις ετσι: Λοιπον: ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΛΑΟ. ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΚ ΓΕΝΝΕΤΗΣ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ (ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΜΕ ΕΔΩ. ΑΝ ΘΕΣ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ).
    Λοιπον, το αν η ομαδα/λαος/κοινωνια, εχει τα χαρακτηριστικα του παρτακια και του ανηθικου, φταιει και η ομαδα που το αποδεχτηκε γιατι εκ φυσεως ειναι αδυναμη και αβουλη, αλλα κυριως ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο,ΤΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΣΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΘΕΛΩ Ή ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΗΘΙΚΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ.
    Η Αστρολογια οφειλει να εχει σχεση και με το σημερα, με την ψυχη των ανθρωπων και οχι μονο με τις μελλοντικες, κυκλικες σφυροειδης, αντικατοπτρισεις της 15ης μεσημβριας που θα ενεργοποιηθει μετα απο 500 χρονια...
    Σε αυτο το θεμα δεν θα σου ξαναπαντησω, γιατι συμφωνα με την δικη σφυροειδη αποψη, ειναι ασκοπο...
    Ζητω συγνωμη απο τα μελη

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads